Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Doğum Haritası Yorumu - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: DOĞUM HARİTASI - Analizler (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Forum: Üyelerin Doğum Haritası Yorumları (/forumdisplay.php?fid=259)
+---- Konu: Doğum Haritası Yorumu (/showthread.php?tid=4425)

1 2

Doğum Haritası Yorumu - asalluhi - 12-25-2010 03:06 AM

Öncelikle forumdaki herkese merhaba. Doğum haritamdaki açıları anlamakta açıkçası zorlanıyorum. Örneğin merkür-ay merkür-uranüs ve uranüs-ay anladığım kadarıyla zorlayıcı açı yapmış. Bunların etkisi ne olabilir ve bu etkilerin olumsuz yanlarını azaltabilecek özellikler, açılar var mıdır merak etmekteyim. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. Ayrıca bunun dışında eğer haritaya bakıp dikkatinizi çeken eklemek istediğiniz ve önemli bulduğunuz şeyleri paylaşırsanız, mutlu olurum.
Sevgilerim ve saygılarımla...

http://img218.imageshack.us/i/astrow2gw01abhp26664104.gif/

RE: Doğum Haritası Yorumu - Messa - 12-25-2010 03:14 AM

(12-25-2010 03:06 AM)asalluhi Yazılan:  Öncelikle forumdaki herkese merhaba. Doğum haritamdaki açıları anlamakta açıkçası zorlanıyorum. Örneğin merkür-ay merkür-uranüs ve uranüs-ay anladığım kadarıyla zorlayıcı açı yapmış. Bunların etkisi ne olabilir ve bu etkilerin olumsuz yanlarını azaltabilecek özellikler, açılar var mıdır merak etmekteyim. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. Ayrıca bunun dışında eğer haritaya bakıp dikkatinizi çeken eklemek istediğiniz ve önemli bulduğunuz şeyleri paylaşırsanız, mutlu olurum.
Sevgilerim ve saygılarımla...

http://img218.imageshack.us/i/astrow2gw01abhp26664104.gif/

Venüs-merkür, yükselen kavuşumları dikkatimi ceken acılardan, ayrıca güneş neptun zıt acısıda bakman gerekir diye düşünüyorum. Mars açıları genelde kare olması sinir öfke kontrolü açısından zorlayıcı etkiileri olabilir.

RE: Doğum Haritası Yorumu - asalluhi - 12-25-2010 03:17 AM

bu kadar çabuk cevap beklemiyordum açıkçası. çok teşekkür ederim.gülücük

RE: Doğum Haritası Yorumu - ayşe kara - 12-25-2010 03:18 AM

venüs 12. evde romantik ve gizli ilişkler duygularını söylemez içine atar.jupiter 11. ev dilekler arzular gerçekleşir.arkadalar konusunda talihli.şiron 1. ev iyileştirme özelliği.biirinin hayatını kurtarma durumu tesadüfen bile olsa.7. ev daha uzman biri cvplamalıgülücük

RE: Doğum Haritası Yorumu - astrosohbet - 12-25-2010 03:19 AM

(12-25-2010 03:17 AM)asalluhi Yazılan:  bu kadar çabuk cevap beklemiyordum açıkçası. çok teşekkür ederim.gülücük

site içinde AÇILAR bölümünde nerdeyse tüm açı kombinasyonları hakkında en az bir kaç cümlelik değerlendirmeler bulabilirsin.

RE: Doğum Haritası Yorumu - ayşe kara - 12-25-2010 03:22 AM

(12-25-2010 03:17 AM)asalluhi Yazılan:  bu kadar çabuk cevap beklemiyordum açıkçası. çok teşekkür ederim.gülücük

(12-25-2010 03:18 AM)ayşe kara Yazılan:  venüs 12. evde romantik ve gizli ilişkler duygularını söylemez içine atar.jupiter 11. ev dilekler arzular gerçekleşir.arkadalar konusunda talihli.şiron 1. ev iyileştirme özelliği.biirinin hayatını kurtarma durumu tesadüfen bile olsa.7. ev daha uzman biri cvplamalıgülücük

aynı anda cvp gelmiş dedimya 11. ev dileklerin gerçekleşir.merkürü takma okadar sen habre bişiyler dilegülücük

RE: Doğum Haritası Yorumu - asalluhi - 12-25-2010 03:28 AM

(12-25-2010 03:19 AM)Yıldırım Yazılan:  

site içinde AÇILAR bölümünde nerdeyse tüm açı kombinasyonları hakkında en az bir kaç cümlelik değerlendirmeler bulabilirsin.

merhabalar. bu başlığı açmamın sebeplerinden biri de, astrolojiden benden daha çok anlayan bir arkadaşımın, 1. ve 7. evdeki sert açıları evlilik hayatındaki zorluk olarak yorumlamasıydı. ayrıca astrolojiden daha çok anlayan kişileri bulabileceğim için, belki olur da kendimle ilgili önemli olan bir noktayı öğrenip, keşfedemediğim bir yanımı keşfederim diyerekten bu başlığı açtım.
ilginize teşekkür ederim.
saygılar.

RE: Doğum Haritası Yorumu - ayşe kara - 12-25-2010 04:35 PM

benim haritamla ilgili de yorum istiyorumgülücük

RE: Doğum Haritası Yorumu - asalluhi - 12-25-2010 05:23 PM

bilgim kadar yapmak isterim tabii ki; ama doğum haritanızı bir başlıkta göremedim. sanırım sınırlı üyelik benzeri bir durumum da olduğundan, avatarınızın altındaki haritaya tıkladığımda link açılmıyor.
sevgiler.

RE: Doğum Haritası Yorumu - astrosohbet - 12-25-2010 05:50 PM

(12-25-2010 05:23 PM)asalluhi Yazılan:  bilgim kadar yapmak isterim tabii ki; ama doğum haritanızı bir başlıkta göremedim. sanırım sınırlı üyelik benzeri bir durumum da olduğundan, avatarınızın altındaki haritaya tıkladığımda link açılmıyor.
sevgiler.

yeniden deneyebilirsin bu kez avatardaki haritanın açılması lazım.