Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Hayallerin ve Hayal Kırıklığının Gezegeni Neptün - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: GEZEGENLER (/forumdisplay.php?fid=28)
+---- Forum: Neptün (/forumdisplay.php?fid=77)
+---- Konu: Hayallerin ve Hayal Kırıklığının Gezegeni Neptün (/showthread.php?tid=449)

1 2

Cvp: Hayallerin ve Hayal Kırıklığının Gezegeni Neptün - Alejandro - 06-26-2016 04:10 PM

(06-26-2016 11:03 AM)simone de Yazılan:  Bende de bahsettiği gibi bir koç burcuna göre fazla hayal kurma durumu var.Uranüs ve Neptünüm kavuşumda ve neptün 9.de iken Uranüs 10.evde.Bu hayalperestliğimi iş hayatım için güzel kanalize edebildim.Kendimi amaçladığım şey için adayabildim.Fakat bu neptün venüs karesi, bende insanları da idealize etmeye yol açıyordu sonuç olarak hayal kırıklığına uğruyordum.Bunun etkisi geçti neyse ki gülücük En yakın arkadaşım da balık burcudur.Çocukluğumuzdan beri bir kez olsn tartışmadık.Neptünyen kişileri seviyorum.
Alejandro peki bu transitleri nasıl öğrenebilirim.Ben transit bakmayı bilmiyorum.Transit hesaplayabilen bir site var mı? gülücük

ben telefonumda apple için TimePassages ı kullanıyorum . ama ilk bakıldığında ay fazlarını gösteren paralı bir uygulama ancak günlük burç yorumu değil o günki açılarını gösteren bir uygulama Harika bide long term yani uzun dönem açıları altta veriyor. tavsiye ederim.

bilgisayardan astro.com dan extended chart selection dan istediğin bir tarihi harita style ını transit yaparak açıyorsun sonra açılınca köşede sağda üst , reklam gibi duran additional tables var ya ona basınca sana listeliyor gülücük

RE: Hayallerin ve Hayal Kırıklığının Gezegeni Neptün - Alejandro - 06-26-2016 04:19 PM

mesajını alıntılamamızı rica ettiğin için alıntılamadan yazmak durumundayım sevgili kumsal

yazdıklarını zevkle okudum tam bana benzeyen bir koçsun :D koç numarası yapan balık ahahaa cidden bende payımı alıyorum .ama koç içinde ben de bende der dışa vurmaz özünde patronluk taslamak yok o aslanın işi ancak bazı koçlar o kadar hükümet gibi maşallah ancak benim gibi koçlar mesela dışarıya bencilliği vurunca çok komik oluyoruz buda balık numarası yapan koç olduğum içindir bence :D

neptün koça girdiğinde ilk benii sallicak güneşim 0 derece koçta aynı anda aydan kare alıcak 0 derece oğlakta ayım var sanırım 30 yaşımda felan olur bu sanıyorum o sıra satürn döngümü yaşayacağım . tahmin bile edemiyorum o dönemleri