Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: KLASİK ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=173)
+--- Forum: GÜNEŞ DÖNÜŞÜ HARİTALARI (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Konu: Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız (/showthread.php?tid=4503)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız - Kıvılcım - 02-09-2012 01:33 PM

gülücük iste dile olur

RE: Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız - redroseee - 02-11-2012 12:40 AM

http://www.astro.com/tmpd/cwyafileLYpeyF-u1239274030/astro_32ast_01_betul_bbb_2012210.69676.51991.gif

arkadaslar benım harıtamada bakarmısınız evlılık gorunuyormu ??şimdiden çokk tşkler

RE: Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız - zeynepece - 03-29-2012 02:22 PM

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_32gw_01_ece_2012329.37087.1335.gif&res=100&va=&cid=hmyfileWeNzhN-u1332937336
Arkadaslar solar haritam yukarıdaki linkte biraz yorumlar mısınız ?? Rica etsem
:)çiçekgülücük

RE: Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız - gemini - 03-29-2012 02:46 PM

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=rkdfileGAPV4N-u1321087200_384017530&lang=e&gm=a1&nhor=427668&nho2=427668&btyp=31&mth=gw&sday=6&smon=8&syr=2010&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=

benim haritamda bu
yalnız soracağım bir şey var benim düğünüm ile nikahımın zamanları farklı bu da etki eder mi?

RE: Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız - astrosohbet - 03-29-2012 04:47 PM

(03-29-2012 02:46 PM)gemini Yazılan:  http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=rkdfileGAPV4N-u1321087200_384017530&lang=e&gm=a1&nhor=427668&nho2=427668&btyp=31&mth=gw&sday=6&smon=8&syr=2010&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=

benim haritamda bu
yalnız soracağım bir şey var benim düğünüm ile nikahımın zamanları farklı bu da etki eder mi?

7.ev yöneticisi Terazi ve yöneticisi Venüs Yengeçte 4.evinde görünüyor yani konuyu destekleyen bir örnek teşekkür ettim.

Solar Return haritalar 1 yıllık haritalar olduğu için nikah ve düğün zamanlarının farklı olması önemli değil.

RE: Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız - astrosohbet - 03-29-2012 05:31 PM

elifinden

Bana vermiş olduğun solar return haritaya göre Yay burcu yükseliyor.

Bu sene hayatında yeni açılımlar olabilir. Gelişmeye ve deneyime açık bir sene olabilir.
Asc noktası ile Güneşin arasında 60 derecelik uyumlu bir açı var. Ben Güneşini 3.evde yorumlayacağım , sen placidus ev sistemine göre göndermişsin ama ben onu kullanmıyorum.

3.evindeki Güneş yaşadığın yer ile ilgili değişikliğe işaret edebilir + bu olmasa bile bu sene sık sık geziler yapmana işaret edebilir. 3.ev kısa gezilerle ilgilidir ki yükselenin Yay olduğunu düşünürsek e az bir kaç yolculuk olacağa benziyor sene içinde.

Yükselen Yay ve Güneş 3.evin ORTAK ifadelerinden biri EĞİTİM olabiliyor. Okul durumun yoksa bile kursa gitme gibi seçenekler yada en azından bir şeyler öğrenmek adına daha fazla okumak , daha fazla gezmek ihtiyacı artabilir.

Asc yöneticisi Jüpiter ile Dsc yöneticisi Merkür arasında sert açı görünüyor.
Asc seni , Dsc ise partneri ifade eder ve sert açı gerilimi ifade eder.
Evlilik durumu varsa bunu engelleyen / erteleyen aksilikler olabilir.
Evlilik olmaz yada mutlaa ayrılık olacak gibi kesin yorumları sevmiyorum çünkü bazen aksilik ve gerilimler olsa bile ilişki devam edebiliyor bunu gördüm o nedenle hemen moralin bozulmasın derim çünkü birde olumlu gösterge var.

4.evin aile kurmakla alakası var bazı durumlarda 7.eve göre daha ön planda olabiliyor.

Ve senin 4.evinin maşallahı var Balık burcunda bu burcu seven iki gezegen Ay ve Venüs 4.evindeler.

4.evinin güzel yerleşimleri bazı gecikmeler, aksaklılar olsa bile nihayetinde olumlu sonuçlara işaret edebilir fikrindeyim.

4.ev güzel deneyimini aile kurmakla alakalı yaşayabileceğin gibi, yaşadığın ev-yuva-semt ile de alakalı olabilir.

RE: Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız - Mahinur - 03-29-2012 06:29 PM

http://d1203.hizliresim.com/v/x/3xck0.gif

Bu da annemin ''olası'' Solar haritası evlendiği yıla ait.gülücük

RE: Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız - elifinden - 03-30-2012 03:00 AM

(03-29-2012 05:31 PM)Neptunian Yazılan:  elifinden

Bana vermiş olduğun solar return haritaya göre Yay burcu yükseliyor.

Bu sene hayatında yeni açılımlar olabilir. Gelişmeye ve deneyime açık bir sene olabilir.
Asc noktası ile Güneşin arasında 60 derecelik uyumlu bir açı var. Ben Güneşini 3.evde yorumlayacağım , sen placidus ev sistemine göre göndermişsin ama ben onu kullanmıyorum.

3.evindeki Güneş yaşadığın yer ile ilgili değişikliğe işaret edebilir + bu olmasa bile bu sene sık sık geziler yapmana işaret edebilir. 3.ev kısa gezilerle ilgilidir ki yükselenin Yay olduğunu düşünürsek e az bir kaç yolculuk olacağa benziyor sene içinde.

Yükselen Yay ve Güneş 3.evin ORTAK ifadelerinden biri EĞİTİM olabiliyor. Okul durumun yoksa bile kursa gitme gibi seçenekler yada en azından bir şeyler öğrenmek adına daha fazla okumak , daha fazla gezmek ihtiyacı artabilir.

Asc yöneticisi Jüpiter ile Dsc yöneticisi Merkür arasında sert açı görünüyor.
Asc seni , Dsc ise partneri ifade eder ve sert açı gerilimi ifade eder.
Evlilik durumu varsa bunu engelleyen / erteleyen aksilikler olabilir.
Evlilik olmaz yada mutlaa ayrılık olacak gibi kesin yorumları sevmiyorum çünkü bazen aksilik ve gerilimler olsa bile ilişki devam edebiliyor bunu gördüm o nedenle hemen moralin bozulmasın derim çünkü birde olumlu gösterge var.

4.evin aile kurmakla alakası var bazı durumlarda 7.eve göre daha ön planda olabiliyor.

Ve senin 4.evinin maşallahı var Balık burcunda bu burcu seven iki gezegen Ay ve Venüs 4.evindeler.

4.evinin güzel yerleşimleri bazı gecikmeler, aksaklılar olsa bile nihayetinde olumlu sonuçlara işaret edebilir fikrindeyim.

4.ev güzel deneyimini aile kurmakla alakalı yaşayabileceğin gibi, yaşadığın ev-yuva-semt ile de alakalı olabilir.

evettgülücük) senemin özeti çok teşekkür ederim kafanı şişirdim biraz ama değdigülücük)

RE: Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız - nisan15 - 03-30-2012 06:02 PM

Kızımın solar haritasında 7. ev yay yönetici jüpiter ise ikizlerdeki Asc ile hiç orb aralığı yapmadan tam kavuşum yapıyor ve o bu sene evleniyor(Küçük yaşına rağman annesini dinlemedi) 7. ev yöneticisinin 1. evde olamsı da evlilik işareti olabilir mi?

RE: Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız - nisan15 - 03-30-2012 09:16 PM

Tamam tezimi çürütme gülücük