Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: KLASİK ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=173)
+--- Forum: GÜNEŞ DÖNÜŞÜ HARİTALARI (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Konu: Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız (/showthread.php?tid=4503)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız - Félicé - 03-16-2011 11:59 PM

Bahsettiğin linki atar mısın?

RE: Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız - Derin - 03-17-2011 12:03 AM

http://www.astrofaculta.com/astroloji-solar-return-gunes-donusu-haritalari.html

RE: Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız - Félicé - 03-17-2011 12:04 AM

ciçekmersi

RE: Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız - Derin - 03-17-2011 12:05 AM

rica ederim

RE: Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız - ayşe kara - 03-17-2011 12:24 AM

4. evde uranüs,11. evde merkür,7.evde satürn arasında büyük üçgen var.

RE: Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız - Derin - 03-17-2011 12:26 AM

senin evlendiğin yıla ait haritan mı bu

RE: Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız - Félicé - 03-17-2011 02:32 PM

Evet evlilik olası gözüküyor. Var mı bir şeyler bu konuda? Verdiğin link çok faydalı oldu. Solar haritada yükselen burç, natal haritada hangi evimizi kesiyorsa, o sene o evin konuları ile gelişmeler yaşarmışız.
Bu sene benim solarda da natal yükselenim yükseliyor. Ben de bu senenin farklı olacağını düşünüyorum kendi adıma.. Hayırlısı olsun bakalımgülücük

RE: Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız - Nâr - 03-17-2011 07:40 PM

geçen sene solar yükselenim ve natal yükselenim aynıydı, belirgin bir olay durum yaşamadım, farklı bir senede geçirmedim doğrusu..

RE: Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız - Derin - 03-17-2011 10:23 PM

(03-17-2011 02:32 PM)Félicé Yazılan:  Evet evlilik olası gözüküyor. Var mı bir şeyler bu konuda? Verdiğin link çok faydalı oldu. Solar haritada yükselen burç, natal haritada hangi evimizi kesiyorsa, o sene o evin konuları ile gelişmeler yaşarmışız.
Bu sene benim solarda da natal yükselenim yükseliyor. Ben de bu senenin farklı olacağını düşünüyorum kendi adıma.. Hayırlısı olsun bakalımgülücük

evlilik şu anda gözükmüyor, olma ihtimali var evet ama olur olmaz bilemem benim sağım solum belli olmaz
umarım senin içinde hayılısı olur gülücük

RE: Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız - Derin - 03-17-2011 10:25 PM

(03-17-2011 07:40 PM)Nâr Yazılan:  geçen sene solar yükselenim ve natal yükselenim aynıydı, belirgin bir olay durum yaşamadım, farklı bir senede geçirmedim doğrusu..

:D sağol Nar bilgilendirme için
çok iyi bilmiyorum pek anlamam ama haritanı merak ettim açamadım doğum bilgilerini verebilir misin ya da solarını ekleyebilir misin