Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Ay Düğümleri ve Gezegenler - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: AY DÜĞÜMLERİ (/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Konu: Ay Düğümleri ve Gezegenler (/showthread.php?tid=452)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Cvp: Güney ve Kuzey Ay Düğümü - se-si-re - 06-09-2008 11:10 PM

Arkadaşlar
Bu aralar ay düğümleri ve etkileri üzerine ilginç makale ve yayınlar okuyorum.Etkinliğinin bu kadar olduğunu bilmiyordum.Bu konu da bana çok ilgi çekici geldi..Elimden gelfiği kadar anlamaya çalışıyorum...Gerçekten hayatımız üzerindeki etkileri şaşırtıcı..

RE: Cvp: Güney ve Kuzey Ay Düğümü - astrosohbet - 06-10-2008 02:17 AM

se-si-re Yazılan:Arkadaşlar
Bu aralar ay düğümleri ve etkileri üzerine ilginç makale ve yayınlar okuyorum.Etkinliğinin bu kadar olduğunu bilmiyordum.Bu konu da bana çok ilgi çekici geldi..Elimden gelfiği kadar anlamaya çalışıyorum...Gerçekten hayatımız üzerindeki etkileri şaşırtıcı..

bende ay düğümlerini nihayet incelemeye başladım ;)
ikna olursam gülücük) yorumlarıma ay düğümlerinide dahil edeceğim.

Cvp: Ay Düğümleri ve Gezegenler - Musti - 07-12-2008 01:02 PM

Kuzey ay düğümü üçüncü evde kovada güneşle 60 derece,plüton ve yükselenle 90 derece,marslada kavuşum yapmış ama mars 4. evde. Yorumlarınızı bekliyorum...

Cvp: Ay Düğümleri ve Gezegenler - ginka - 07-19-2008 06:12 PM

kafama takılan bi konu var benim kuzey ay düğümüm 2. evde oğlakta ve şans noktamla kavuşum içersinde şans notlamla kavuşum halinde olması ne demek acaba ?

Cvp: Güney ve Kuzey Ay Düğümü - Soleil - 07-29-2008 01:58 AM

Merhaba arkadaslar, benim kuzey ay dugumum 10. evimde ve basak burcunda. Is konusunda henuz basarim yok, kariyer egitimi haricinde :(
Bu konuyla ilgili bilgi verirseniz cok sevinirim.

RE: Cvp: Güney ve Kuzey Ay Düğümü - astrosohbet - 08-02-2008 03:22 AM

Soleil Yazılan:Merhaba arkadaslar, benim kuzey ay dugumum 10. evimde ve basak burcunda. Is konusunda henuz basarim yok, kariyer egitimi haricinde :(

selam soleil ; yakın bir zamanda ay düğümleriyle ilgili araştırma konusu açmayı düşünüyoruz. ben ay düğümleriyle ilgili pek bilgi sahibi değilim ama Beyhan bişeyler yazacaktır müsait olduğunda ok

RE: Cvp: Güney ve Kuzey Ay Düğümü - Soleil - 08-02-2008 03:26 AM

Yıldırım Yazılan:
Soleil Yazılan:Merhaba arkadaslar, benim kuzey ay dugumum 10. evimde ve basak burcunda. Is konusunda henuz basarim yok, kariyer egitimi haricinde :(

selam soleil ; yakın bir zamanda ay düğümleriyle ilgili araştırma konusu açmayı düşünüyoruz. ben ay düğümleriyle ilgili pek bilgi sahibi değilim ama Beyhan bişeyler yazacaktır müsait olduğunda ok

Cok tesekkurler Yildirim. Bu arada ben de arastirma yapacagim bu konuda, ben de ogreneceklerimi aktaririm. Zor alanim benim bu k.a.d. im. Benden hayatin istedigi, bu alanda azim yapmak. Oyle dusununyorum.

RE: Cvp: Güney ve Kuzey Ay Düğümü - Angel - 08-02-2008 03:29 AM

Soleil Yazılan:
Yıldırım Yazılan:

Cok tesekkurler Yildirim. Bu arada ben de arastirma yapacagim bu konuda, ben de ogreneceklerimi aktaririm. Zor alanim benim bu k.a.d. im. Benden hayatin istedigi, bu alanda azim yapmak. Oyle dusununyorum.

Araştırma konusunda istekli birini gördüğüme çok sevindim Soleil, bana yardımcı olursun artıkgülücük

RE: Cvp: Güney ve Kuzey Ay Düğümü - Soleil - 08-02-2008 03:32 AM

Beyhan Yazılan:
Soleil Yazılan:
Yıldırım Yazılan:

Araştırma konusunda istekli birini gördüğüme çok sevindim Soleil, bana yardımcı olursun artıkgülücük

Ne demek Beyhan, ben cok bilmiyorum ama dis kaynaklardan arastirma yapiyorum ve maalesef baska forumlar emege saygi duymuyor, yaptigim cevirilere gerek yok deniyor, neyse dedikodu yapmayayim, ben burada butun komplekslerini asmis bir yonetim kadrosu bulmusum, eger rahatsiz olmazsaniz ben bircok konuda cevirilerimi yazarim. Burada olmaktan cok mutluyum. gülücük

RE: Güney ve Kuzey Ay Düğümü - Angel - 08-02-2008 03:38 AM

Emeğe saygı bizim için çok çok önemli Soleil, rahatsızlıkta nedemek asla rahatsız olmayız, çok memnun oluruz bilgilerini bizimle paylaştığın için.

Farketmişsindir belki ben de bir çok konuda çeviri yapıyorum forumda elimden geldikçe, ayrıca bu konuda çok birşey bilmende gerekmiyor hep beraberce araştırıp öğreneceğiz, o konuda için rahat olsun.

Özelden Ay düğümleri konusunu konuşuruz biraragülücük Şimdiden teşekkür ederim.