Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Aşkta ve Savaşta ( Venüs & Mars ) - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Aşkta ve Savaşta ( Venüs & Mars ) (/showthread.php?tid=4755)

1 2 3 4

RE: Aşkta ve Savaşta ( Venüs & Mars ) - astrosohbet - 08-23-2011 06:00 AM

(08-23-2011 05:55 AM)Mavisahram Yazılan:  offfff offff.. venüs mars, venüs mars.... bi tutturamadik... yoruldum ya cidden artik yoruldum onu da gectim sagligimdan veriyorum artik... ümit edemez oldum... hani bicak kemige dayaninca olurdu hersey, ya da insan zorda kalmadikca hizir yetismezmis... bicak kemige dayandi kemigi koparmak istiyor da, zorda kalmayi gectim imkansizlardayim da ... ama hala yok hala yok... venüs-uranüs de kareymis zaten bende.... yalnizlar rihtimi olmam lazim yine sanirim... cok hastayim artik, yorgunum diyemiyorum, sikayet etmekten de usandim, sevimsiz bi kul oldum... artik sonum ne ola hic bilmiyorum ...

bende sizin bu şikayet mektubu gibi mesajlarınızdan sıkılmaya başladım.

RE: Aşkta ve Savaşta ( Venüs & Mars ) - Mavisahram - 08-23-2011 06:48 AM

özür dilerim silinmistir.

RE: Aşkta ve Savaşta ( Venüs & Mars ) - Messa - 08-23-2011 04:05 PM

(08-23-2011 06:48 AM)Mavisahram Yazılan:  özür dilerim silinmistir.

Mavisahram şimdi senin bir çok gezegenin Ac çevresinde birikmiş güneşte dahil olmak üzere ve 7. evdeki balık burcuna karşıtlar. Balık burcunu hep kendini kurban hissetme ile ilişkilendirmişimdir seninde güneşin karşıt olması hayatı algılamada hep olayların kontrolünü ele alamamış, hep kendi iraden dışında birşeylerin olduğunu düşünmene ve bir şekilde kurban rolünde olduğunu düşünmene sebep olmuş olabilir mi? Eğer öyleyse bu, bunun sadece bir illizyon olduğunu düşün aslında ne kadar güçlü olduğunu ve hayatın kontrolünün senin elinde olduğuna dair telkinlerde bulun. Mesajlarını umutla yaz çünkü burda yazdıklarında bir nevi kendi kendine telkindir. Kurban değilsin hiç birimiz değiliz. Allah irade gücü vermiş, bazı şeyler istediğimiz anda olmuyorsa vardır hayır diyeceğiz. Herşeyin güzel olduğunu düşüneceğiz.

RE: Aşkta ve Savaşta ( Venüs & Mars ) - Messa - 08-23-2011 09:27 PM

Güneş - uranüs karem var. Uranüsyen kişilere mi ilgi duyacağım gülücük Hiç dikkat etmedim uranüsyen kişilik çok aman aman ilgimi çekmedi. Güneş - ay üçgeni belki toprak karekteri yoğun kişiler evet diyebilirim.