Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Transit Jüpiter' in Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: TRANSİTLER (/forumdisplay.php?fid=19)
+---- Forum: Jüpiter Transitleri (/forumdisplay.php?fid=208)
+---- Konu: Transit Jüpiter' in Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi (/showthread.php?tid=4891)

1 2

Cvp: Transit Jüpiter' in Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi - dilek8855 - 07-02-2017 09:25 PM

(07-01-2017 12:48 PM)Ahmeedd Yazılan:  5.evimizden geçiyor, bunu tahmin etmemek zor olsa gerek :D

yok ya şkasına didimdiiii :D

ülkemizde o kadar çok akrep vurgusu varki birde şimdi 5. eve denk gelince artık iyice gözümüze girecek bu konu, o yüzden bende kinaye yaptımdı :D

ama cidden bende büyük bir merakla bekliyorum :D
nüfus 1 senede 80den 100e fırlar mı acep? :P

RE: Transit Jüpiter' in Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi - BayanKararsız - 07-02-2017 10:20 PM

Patlamayı acaba biz mi yapacağız yoksa Suriyeliler mı? Mülteci konumuna düşme ihtimalimiz de yok değil sanki.

RE: Transit Jüpiter' in Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi - Ahmeedd - 07-02-2017 11:01 PM

Jüpiterin bi geri bi ileri hareketiyle 11-12. evlerde yaşayacağım yalnızlık+sosyalleşme diye gidecek :D

RE: Transit Jüpiter' in Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi - dilek8855 - 06-29-2018 11:21 AM

transit Jüpiter... natal plütomun tammm üstünde...

13 derece 45 dakika akrep...

hayatım hiç bu kadar çok dönüştüğümü hatırlamıyorum....
evvelden kızmam gerekenlere kızmıyorum...
ama hiç umursanmayacak şeyler yüzünden bütün gemileri yok edecek kadarda gözü karayım...

eleştiriye zerre tahammülüm yok... sadece destek duymak istiyorum...

RE: Transit Jüpiter' in Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi - Ahmeedd - 07-01-2018 01:30 AM

Dilek hanım güneşinizin yöneticisi ondan sizi çok etkilemiş..
Umarım iyi dönüşümler elde edersiniz gülücük

RE: Transit Jüpiter' in Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi - Feslegen - 07-14-2018 08:49 PM

Jüpiter tekrar ileri geçtiği zamanı hissettim resmen.. Geri gittiği sıralar biraz düşmüştüm. Plüton kavuşum, uranüs, neptün ve MC sekstil, şiron kare açı bir de iki farklı açı var bilmediğim başka da bir şey yok. Akrepten tamamen gittiğinde çok düşmem dilerim gülücük

Cvp: Transit Jüpiter' in Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi - merkür_yen - 12-04-2019 11:40 PM

transit jüpiter natal neptün üstünde geçecek 10 gün sonra 3. evimde oğlak burcunda yanlız doğum haritamda oğlak 4. evime giriyor nasil etkiler alırım işe girmek istiyorum 5 firmayla görüştüm referans buldum ama olmuyor acaba bu transit olumlu etkiler mi bide ayın 13. unde tazminat davam var olumlu etkiler alır miyim bu transitle ?