Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
aşk herşeyi AFFEDER Mİ? - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: aşk herşeyi AFFEDER Mİ? (/showthread.php?tid=496)

1 2 3 4 5 6

aşk herşeyi AFFEDER Mİ? - bluex - 05-09-2007 06:48 PM

evet arkadaşlar..bu konudaki yorumları bekliyorum..mesela aldatıldığınızda , çok seviyor olsanızda ..aşk herşeyi affeder mi sizce ?
Bende yorumu mu daha sonra yazacam.. şimdi işyerindeyim de..birazcık işim var..okey

RE: aşk herşeyi AFFEDER Mİ? - romantica - 05-09-2007 06:53 PM

Benden kısa ve öz bir cevap AFFETMEZ...

RE: aşk herşeyi AFFEDER Mİ? - blackrose - 05-09-2007 06:55 PM

aslında zor bir karar.ama ben aşkın herşeyi affedecek kadar büyük olduğunu düşünüyorum.tabikii bu gerçekten aşk.hani böyle uğruna gözünü kırpmadan canını verebileceğin bir aşksa.

aşk nasılsa affeder deyipte herşeyi yapmayı gerektirmiyor tabiki de.ama bence AŞKsa affedergülücük

RE: aşk herşeyi AFFEDER Mİ? - nilyum - 05-09-2007 07:05 PM

Affetmez....

RE: aşk herşeyi AFFEDER Mİ? - Alya - 05-09-2007 07:38 PM

Asla Affetmez. İhanetin affı olmaz. Ama büyük aşk ama küçük aşk farketmez.

RE: aşk herşeyi AFFEDER Mİ? - bluex - 05-09-2007 07:52 PM

Bence de aşkta ihanet olmaz..olamaz..aşk yaşayan insan bu ihaneti zaten yapamaz..
İhanetin olduğu yerde aşk zaten yoktur..dolayısıyla da her ne kadar çok seviyor olsakta AŞKımız her yaraya merhem olamaz..Ve ihanette AŞK ta bahane edilemez...
AŞK hiçbir zaman affetmez...midesi kabullenen insanlar affederler gülücük

Cvp: aşk herşeyi AFFEDER Mİ? - Mavi - 05-09-2007 08:18 PM

Cık-olmaz affetmez. İhanet uç bi nokta, kişiliğe zarar veren diğer her eylem de aşkı barındıramaz. Bazısı da sevmenin felsefesini yanlış anlayarak aşkını yitirir ve aşk onu da affetmez.

RE: aşk herşeyi AFFEDER Mİ? - blackrose - 05-09-2007 09:44 PM

herkesin kendi düşüncesi tabikii.saygı duymak lazım ama midesi kabul edenler affeder gibi bişeyi kabul etmiyorum:(

Cvp: RE: aşk herşeyi AFFEDER Mİ? - bluex - 05-10-2007 10:03 AM

yükselenbaşak Yazılan:İnsanın ihanet denince tüyleri diken diken oluyor ve doğal olarak da otomatikman midesi kalkıyor Rose ama yine de haklısın büyük de konuşmamak lazım..

büyük konuşmakla alakası yok . önemli olan irade meselesi.. eğer iradeniz sağlamsa sizin laflarınız başkasına büyük gelir .. yok iradenize hakim olamıyorsanız zate boşverin gitsin yane.. şimdi affetmese bile bi müddet sonra karşı tarafın üçkağıdına sahteliğine aldanır yine ilişki devam edebilir yane.. ööle işte :D

RE: aşk herşeyi AFFEDER Mİ? - romantica - 05-10-2007 01:48 PM

Bence de büyük konuşmamak gerek ne zaman aa nasıl olur , nasıl yapar desem birine ya benim ya çevremdeki birinin başına gelmiştir yadırgadığım şey ve gayet insani bişey olarak hissetmiş , önyargılarımdan da utanmışımdır.Artık daha empatik yaklaşan ve objektif biriyim sanırım. Ben aşk herşeyi affetmez dedim , ama birgün gelirde yaşarsam affedebilirim de asla asla dememek lazım.