Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
10.Harmonik - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: HARMONİKLER (/forumdisplay.php?fid=337)
+---- Forum: H 10 (/forumdisplay.php?fid=346)
+---- Konu: 10.Harmonik (/showthread.php?tid=5049)

10.Harmonik - astrosohbet - 10-26-2011 02:28 AM

10.Harmonik haritayı açmak için

http://www.astro.com

+

Free Horoscopes

+

Extended Chart Selection

sırayla tıklayınız ve doğum haritasıyla alakalı seçeneklerin bulunduğu sayfayı açınız.

METHODS bölümünde Please select the type of chart you want: seçenekleri içerisinde en alt kısımda Harmonic chart ( please enter harmonic number in day field ) seçeneğini işaretleyin.

+

Hemen altındaki OPTİONS bölümünde Start date for charts marked with *: yazan yerde GÜN - AY - YIL tarih seçeneklerine ait kutucuklar göreceksiniz.

GÜN olan en soldaki kutucukta mevcut sayıyı silin ve onun yerine 10 rakamını yazın

+

son olarak enter tıklayın yada CLİCK HERE TO SHOW THE CHART tıklayın.

RE: 10.Harmonik - albunea - 10-26-2011 02:09 PM

venüs-ay-satürn büyük üçgeni var (ay-asc kavuşum) ama aynı elementte değiller. bu tarz üçgenlerin enerjilerinde saütrn vurgusu ne demek ister acaba..

RE: 10.Harmonik - etelance - 10-27-2011 10:29 AM

Merhaba Yıldırım
Paylaşımın için çok teşekkürler. Eskiden harmoniklerin ne anlama geldiğini çok araştırmıştım ama pek fazla kaynak referans bulamamıştım. 10. Harmonik haritanın ruh eşini gösterdiği şeklinde bir şey okuduğumu hatırlıyorum. Doğruluğu olabilir mi?
Teşekkürler,

RE: 10.Harmonik - vatansever - 10-27-2011 05:38 PM

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_29saf_01_mustafa_galtekin_hp.49095.12790.gif&res=100&va=&cid=4gwfileoD1VaS-u1296843647

RE: 10.Harmonik - Mahinur - 10-27-2011 06:36 PM

Güneş-Merkür Satürn T-karesi(Değişken)

Jüpiter(Akrep)-Satürn(İkizler)-Uranüs(Oğlak) Yodu.
Ay-Mars Jüpiter T-karesi (Sabit)

Yükselenim Yine Balık.

Ve Venüs-Satürn kavuşumu.Güneş Başak..

RE: 10.Harmonik - astrosohbet - 10-28-2011 05:24 AM

(10-27-2011 10:29 AM)etelance Yazılan:  Merhaba Yıldırım
Paylaşımın için çok teşekkürler. Eskiden harmoniklerin ne anlama geldiğini çok araştırmıştım ama pek fazla kaynak referans bulamamıştım. 10. Harmonik haritanın ruh eşini gösterdiği şeklinde bir şey okuduğumu hatırlıyorum. Doğruluğu olabilir mi?
Teşekkürler,

Ruh Eşi kavramını romantiklerin uydurduğu bir saçmalık olarak düşünüyorum bunu söylemeliyim.
Gerçekle hiç alakası olmayan ve insanı türlü yanlışlara götürebilecek bir kavram -bence-

Birine aşık olursunuz ve her şeyin yolunda göründüğü zamanlarda o kişinin ruh eşiniz olduğunu düşünüp pek çok kararınızı ona endeksleyebilirsiniz.
Hayatınızın merkezine başkalarını koyduğunuz an , yanıldığınızın ve yenildiğinizin resmi mukavelesini imzaladığınız andır.

Evet aşk vardır ve evet harika bir duygudur buna itirazım olamaz lakin olaya ruhsal olgular katıp aşkınızı ve aşık olduğunuz kişiyi yücelttiğiniz an teknik olarak siz AŞAĞIDA kalırsınız ;)

Öyleyse DOĞRU KİŞİ yada SİZİN İÇİN UYUMLU OLAN KİŞİ yada ÇEKİM DUYUP SEVEBİLECEĞİNİZ KİŞİ gibi ifadeler kullansak daha doğru olur fikrindeyim.

10.harmoniğin ''doğru kişiyi'' işaret edip etmeyeceğini bilmiyorum , mantığım bana o kişiye işaret eden harmonikler varsa 2 ve 6 nolu harmoniklere bakmak gerektiğini söylüyor.

RE: 10.Harmonik - Mavisahram - 12-10-2011 04:13 AM

Günes-pluto kavusum Oglak burcunda
Ay Aslan burcunda
Mars ve Merkür Terazi burcunda
Venüs Ikizler burcunda...

Tamam peki nasil yorumlayacagiz bunlari... nedir ne anlama gelir..

RE: 10.Harmonik - Libra - 09-15-2016 11:11 PM

Harmonik haritaları tek ekranda görmek isteyenler METHODS bölümünde Please select the type of chart you want: seçenekleri içerisinde en alt kısımda "Nine Harmonic Charts" seçeneğini seçin
gün kısmını değiştirmenize gerek yok