Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Katniss ( Jennifer Lawrence ) & Üçgen Oyunları - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: ÜNLÜLERİN DOĞUM HARİTALARI (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Forum: Konuyla İlgili Makaleler (/forumdisplay.php?fid=97)
+---- Konu: Katniss ( Jennifer Lawrence ) & Üçgen Oyunları (/showthread.php?tid=5202)

1 2 3

Katniss ( Jennifer Lawrence ) & Üçgen Oyunları - astrosohbet - 01-07-2012 09:28 AM

Açlık Oyunları

Bir zamanlar Kuzey Amerika olarak bilinen bir yerin yıkıntıları içerisinde Panem ulusu yaşamaktadır.
Başkent Capitol'ün etrafında 12 bölge bulunmaktadır. Capitol şiddetli ve acımasızdır ve bölgeler bir hat boyunca sıralanmıştır. Onların her biri her yıl yapılan Açlık oyunlarına katılmak zorundadır. Yarışma için her bir bölgeden yaşları 12 ila 18 arasında değişen birer erkek ve bir kız çocuğu göndermek durumundadır. Açlık oyunları TV'den canlı yayınlanan ölümüne bir kavgadır.

On altı yaşındaki Katniss Everdeen annesi ve 12 yaşındaki kızkardeşi ile yaşamaktadır.Oyunlarda kızkardeşinin yerine geçerek ölüm cezasını üzerine alır.

alıntı = vikipedi

Açlık Oyunları kitap serisi pek çok ülkede en çok satanlar listesinde bulunuyordu ve nihayet önümüzdeki aylarda filmi vizyona giriyor.

kitapyurdu.com sitesinde bu kitaplar hakkında genelde olumlu yorumlar okuduğumu hatırlıyorum ( henüz kitapları okumadım , yeğene doğum günü hediyesi verdim gülücük )

Filmin fragmanını çalıştığım sinemada oynatmaya başladık.

Sezgilerim Jennifer Lawrence'in Katniss rolüne yakıştığını/yakışacağını söylüyor.

Katniss kitap serisinin baş kahramanı olan kız ve kitabı okuyanların hayranlıkla bahsettiği bir karakter.
Kardeşini kurtarmak için kendisi ölüm kalım mücadelesine giriyor.

Katniss'i canlandıran Jennifer Lawrence doğum haritasını ekleyeceğim , şimdilik Mars & Güneş & Plüto üçlüsü arasında T-Kareye yönelttiğiniz dikkatinizi Güneş - Mars - Uranüs arasında oluşan gizli bir üçgene yönlendirmenizi isteyeceğim. Ben bu gizli üçgene Bermuda Şeytan Üçgeni diyorum ( astroloji literatüründe adı var mıdır varsa nedir bilmiyorum )

Jennifer Lawrence doğum haritası

[Resim: katnissp.png]

* Uranüsten Güneşe ve Marsa kesik kesik çizgilerle göreceğiniz açılar 135 derecelik gerilimli açılardır.

2 adet 135 derecelik açı ve 1 adet 90 derecelik kare açıdan oluşan bu üçgenin Jennifer Lawrence'in normal hayatında etkisi nasıldır bilemiyorum lakin şunu biliyorum ki oyuncular kendi kişilikleriyle paralel karakterleri canlandırıyorlar.

Katniss'in yaşam mücadelesi vereceği bir hikayede onu canlandıracak olan genç bayan Güneş-Mars-Uranüs Bermuda Şeytan Üçgeni gerilimine sahip.

Ve bence bu gerilim Katniss rolü vasıtasıyla bizlere Jennifer'in sert yüzünü ( bahsettiğim üçgenin gerilimli doğasını ) gösterecek.

[Resim: newphotosphoto4of5ewcom.png]

RE: Katniss ( Jennifer Lawrence ) & Üçgen Oyunları - callisto - 01-08-2012 03:18 AM

imdb den baktım da,aslında yüzü çok da gerilimli ve sert gözükmüyor. bu fotoğrafında biraz daha sert çıkmış
güzel hatun ama astrolojinin yaklaşmayın dediği türden
güneş-mars-uranüs karesi :D
yani çapkın erkeklerin en sevdiği açı verygood
yıldırım ın neden ilgilendiği belli oldu koptum.w

RE: Katniss ( Jennifer Lawrence ) & Üçgen Oyunları - astrosohbet - 01-08-2012 03:26 AM

(01-08-2012 03:18 AM)callisto Yazılan:  imdb den baktım da,aslında yüzü çok da gerilimli ve sert gözükmüyor. bu fotoğrafında biraz daha sert çıkmış
güzel hatun ama astrolojinin yaklaşmayın dediği türden
güneş-mars-uranüs karesi :D
yani çapkın erkeklerin en sevdiği açı verygood
yıldırım ın neden ilgilendiği belli oldu koptum.w

Hiçte bile =)

Not = Astrolojinin yaklaşmayın dediği türden sözüneydi bu 'hiçte bile' gülücük

RE: Katniss ( Jennifer Lawrence ) & Üçgen Oyunları - callisto - 01-08-2012 03:37 AM

verygood kesinlikle tam senlik
astrolojinin sağlam ve sadakatli bir ilişki arayan erkeklere sakın yaklaşmayın dediği türden :D

RE: Katniss ( Jennifer Lawrence ) & Üçgen Oyunları - astrosohbet - 01-08-2012 04:10 AM

(01-08-2012 03:37 AM)callisto Yazılan:  verygood kesinlikle tam senlik
astrolojinin sağlam ve sadakatli bir ilişki arayan erkeklere sakın yaklaşmayın dediği türden :D

Bi kere ben Jennifer'ı ciddi düşünüyorum amacım gönül eğlendirmek değil gülücük

Üstelik resme bakarmısın YAY ile nasıl uyumlu bir birliktelik kurmuş görünüyorlar =)

RE: Katniss ( Jennifer Lawrence ) & Üçgen Oyunları - astrosohbet - 01-09-2012 06:45 AM

(01-08-2012 03:37 AM)callisto Yazılan:  verygood kesinlikle tam senlik

Bana bu tür şeyler söylemeyin , malum neptünyenim , etkileniyorum gülücük

Film Mart ayının son haftası vizyona girecek
Muhtemelen Mart ve Nisan aylarında aşık olacağım hatun şimdiden rezervasyonunu yaptırmış oldu gülücük

Açlık Oyunları filminin fragmanı

RE: Katniss ( Jennifer Lawrence ) & Üçgen Oyunları - astrosohbet - 01-09-2012 08:34 AM

Katniss ( Jennifer Lawrence ) & Üçgen Oyunları yazısının devamını bitirdim ve blogta yayınladım , dileyen oradan devamını okuyabilir.

buyrun = http://www.neptunian.org

RE: Katniss ( Jennifer Lawrence ) & Üçgen Oyunları - astrosohbet - 01-12-2012 03:47 AM

[Resim: 396pxjenniferlawrenceat.jpg]

Jennifer bi tanem ne yapmışlar sana böyle..
Oysa ben senin ormandaki hırçın halini ve dağınık saçlarını ve doğal ama etkileyici bakışlarını sevmiştim gülücük

RE: Katniss ( Jennifer Lawrence ) & Üçgen Oyunları - aphrodite - 01-14-2012 12:32 AM

bu kızın sarışın halini görünce nasıl katniss olacak diye düşünmüştüm ama şimdi yakıştığını düşünüyorum katniss rolüne.
ayrıca benimkine benzer bir t karesi varmış mars karşıt pluto güneşe kare. bendeki güneş karşıt pluto..
nedense bana yükselen yengeç ya da aslan gibi geldi

RE: Katniss ( Jennifer Lawrence ) & Üçgen Oyunları - astrosohbet - 01-14-2012 01:12 AM

(01-14-2012 12:32 AM)aphrodite Yazılan:  bu kızın sarışın halini görünce nasıl katniss olacak diye düşünmüştüm ama şimdi yakıştığını düşünüyorum katniss rolüne.
ayrıca benimkine benzer bir t karesi varmış mars karşıt pluto güneşe kare. bendeki güneş karşıt pluto..
nedense bana yükselen yengeç ya da aslan gibi geldi

Bencede yakışmış, sen kitabını okumuşmuydun ?