Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
İktisat Okuyanlar/Mezunlar (?) - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: DOĞUM HARİTASI - Analizler (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Forum: Üyelerin Doğum Haritası Yorumları (/forumdisplay.php?fid=259)
+---- Konu: İktisat Okuyanlar/Mezunlar (?) (/showthread.php?tid=5928)

İktisat Okuyanlar/Mezunlar (?) - tools - 11-26-2014 03:41 AM

Arkadaşlar aranızda iktisat okuyanlar mezun olanlar işletme vs de olur haritaları paylaşırsanız sevinirim.Anlamaya çalışıp göstergeleri inceleyeceğim.Hedefim bu yönde olduğu için merak ediyorum.

RE: İktisat Okuyanlar/Mezunlar (?) - sonbahar96 - 11-26-2014 10:08 PM

merhaba ben işletme okuyorum şu an haritam imzamda yardımcı olabilirim miyim bilmiyorum pek isteyerek okumuyorum bu bölümü :(

RE: İktisat Okuyanlar/Mezunlar (?) - tools - 11-27-2014 06:50 PM

Neden ki yönetici, araştırmacı tarzı bişey mi istiyordun? Bu arada haritanı da genel olarak bakınca çok beğendim söylemeden geçmeyeyim dedim.

Cvp: İktisat Okuyanlar/Mezunlar (?) - sonbahar96 - 11-27-2014 08:46 PM

(11-27-2014 06:50 PM)tools Yazılan:  Neden ki yönetici, araştırmacı tarzı bişey mi istiyordun? Bu arada haritanı da genel olarak bakınca çok beğendim söylemeden geçmeyeyim dedim.

ya bilmiyorum ben aslında ikinci sene tekrar çalışayım tekrardan şansımı deneyeyim diye düşünüyordum ailem seçsen daha iyi olur dediler zorlamadılar tabi ki ama sanki başka bir meslek yapsam daha mutlu olacakmışım gibi hissediyorum belki ilerde fikrim değişir severim teşekkür ederim bu arada haritamı ne yönden beğendin

RE: İktisat Okuyanlar/Mezunlar (?) - tools - 11-27-2014 09:33 PM

Yani haritanda uçurtma ve yod guzel bence. Marsının konumu ve açıları olsun ,pluto açıların olsun güzel yani bunlar .Gerçi bende de uçurtma var ama tam çözüpte hayrını göremedim .Herhalde transitlerden diyorum.

Cvp: İktisat Okuyanlar/Mezunlar (?) - sonbahar96 - 11-27-2014 09:43 PM

(11-27-2014 09:33 PM)tools Yazılan:  Yani haritanda uçurtma ve yod guzel bence. Marsının konumu ve açıları olsun ,pluto açıların olsun güzel yani bunlar .Gerçi bende de uçurtma var ama tam çözüpte hayrını göremedim .Herhalde transitlerden diyorum.

teşekkürler gülücük haritamda uçurtma kalıbı mı var ben büyük ateş üçgeni diye biliyordum öyle demişlerdi bana

RE: İktisat Okuyanlar/Mezunlar (?) - tools - 11-28-2014 12:27 AM

Tabii büyük ateş üçgeni de var. Uçurtmanin diğer parçası ateş üçgeni kısmı

RE: İktisat Okuyanlar/Mezunlar (?) - ddmmyyy - 08-23-2015 04:28 AM

Ben iktisat okumaya bu sene başlayacağım gülücük http://tinypic.com/view.php?pic=9k9q35&s=8