Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Nur Yerlitaş'ın Yıldız Haritası - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: ÜNLÜLERİN DOĞUM HARİTALARI (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Forum: Special (/forumdisplay.php?fid=264)
+---- Konu: Nur Yerlitaş'ın Yıldız Haritası (/showthread.php?tid=6491)

1 2

RE: Nur Yerlitaş'ın Yıldız Haritası - dilek8855 - 10-23-2016 02:08 AM

ayhhhh kendimi bişi sanıcam şimdi alihandroo :D

arkdşının haritası şöyle birşeymiydi?

[Resim: ZF4jZmbjBGNlZGx4ZwN0ZGHjZQNjZGNjZQNjZQN5ZmLkZN.png]

buda bzm işyerindeki tek anormal kova arkdşımız..

kendiside 11.ev yöneticisi plüto 10.evde hem retro hemde satürnle birlike olduğu için teknoloji özürlüsü...

arkdşında ayı 29.derecede aslanda.. bu ego işte burdan geliyor aslannnn :D
hem çelişkili hem egoist hemde kadınlar bundan fersah fersah kaçıyor çünkü hem çok zeki (merkür+uranüs 60lığı) çok ukala (2.ev merkürü) ... konuşması hiç çekilmior :D

mars balık kötü bir konum.. bizimkisinnide marsı terazi.. allahtan kavgacı bir tip değiller demekki..

bu arada sen 11.evde sadece satürn orda olduğu için sınanıyorsun bnm 8evim daha kalabalık ama bende sırf satürn yüzünden işle sınanıyorum ;)

Cvp: Nur Yerlitaş'ın Yıldız Haritası - Alejandro - 10-23-2016 02:47 AM

(10-23-2016 02:08 AM)dilek8855 Yazılan:  ayhhhh kendimi bişi sanıcam şimdi alihandroo :D

arkdşının haritası şöyle birşeymiydi?

[Resim: ZF4jZmbjBGNlZGx4ZwN0ZGHjZQNjZGNjZQNjZQN5ZmLkZN.png]

buda bzm işyerindeki tek anormal kova arkdşımız..

kendiside 11.ev yöneticisi plüto 10.evde hem retro hemde satürnle birlike olduğu için teknoloji özürlüsü...

arkdşında ayı 29.derecede aslanda.. bu ego işte burdan geliyor aslannnn :D
hem çelişkili hem egoist hemde kadınlar bundan fersah fersah kaçıyor çünkü hem çok zeki (merkür+uranüs 60lığı) çok ukala (2.ev merkürü) ... konuşması hiç çekilmior :D

mars balık kötü bir konum.. bizimkisinnide marsı terazi.. allahtan kavgacı bir tip değiller demekki..

bu arada sen 11.evde sadece satürn orda olduğu için sınanıyorsun bnm 8evim daha kalabalık ama bende sırf satürn yüzünden işle sınanıyorum ;)

bu harita sistemi beynimi yakıcak dilek abla nasıl kullanıyosunn astro.com ne guzel çıkariyiiii

tahmin edebiliyorum arkadaşını ..
benim arkadaşımın ayı oğlaktı belki oda etkliydi ..

RE: Nur Yerlitaş'ın Yıldız Haritası - gökyüzü - 04-22-2017 05:04 PM

Nur yerlitas hülya avsarin programına çıktı aslana teraziyim dedi yükseleni teraziymis

RE: Nur Yerlitaş'ın Yıldız Haritası - Kumsal - 04-22-2017 06:16 PM

Asc üzerinde Neptün olsun. Yaşadığı kafaları, buğulu bakışları vs. açıklar.

RE: Nur Yerlitaş'ın Yıldız Haritası - Alejandro - 04-22-2017 09:08 PM

İzledim programı asla kaçırmam nurellayı çok severim. Yükselen terazinin yanlış olduğunu düşünüyorım hala gayet yükselen akrep geliyor bana veya yükselen terazi sonu cünkü güneşin 10. Eve düşmesi ona bu tanınırlığı verdiğini düşünürüm.

Ayrıca ayı boğadaydı. Ayı 8. Eve düşüyor belki bu gizemli havası o yüzden.

Ama yükselen teraziye uyan bir haritası vardı bakmıştım.

Yinede hayranım sana nurellaaaaa