Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Gerçekten yardıma çok ihtiyacım var - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Gerçekten yardıma çok ihtiyacım var (/showthread.php?tid=6559)

1 2

RE: Gerçekten yardıma çok ihtiyacım var - hanzade - 06-28-2017 02:42 PM

Evet intikamcı olduğu kesin şuan bana yaptıklarının başka bi açıklaması olamaz.Resmen olk ayrılmak istiyen benim diye bu kadar gaddarlıgı

RE: Gerçekten yardıma çok ihtiyacım var - Venüsx - 01-20-2020 01:34 AM

[Resim: 00OPDZ.jpg]
Merhabalar. Oğlak yengeç döngüsünü fazlasıyla yaşayan biriyim. Evliligimde özellıkle. Ben terazi burcuyum yükselen yengeç ay yay. Eşim yengeç yükselen oğlak ay ikizler. Çıkmazın içerisindeyiz. Sonunu göremiyorum. Umut var mı dersiniz yoksa bitmiş gözüküyor mu.Lutfen yorumlarinizi esirgemeyin.Tesekkurler

Cvp: Gerçekten yardıma çok ihtiyacım var - BayanKararsız - 01-26-2020 11:22 PM

(01-20-2020 01:34 AM)Venüsx Yazılan:  Merhabalar. Oğlak yengeç döngüsünü fazlasıyla yaşayan biriyim. Evliligimde özellıkle. Ben terazi burcuyum yükselen yengeç ay yay. Eşim yengeç yükselen oğlak ay ikizler. Çıkmazın içerisindeyiz. Sonunu göremiyorum. Umut var mı dersiniz yoksa bitmiş gözüküyor mu.Lutfen yorumlarinizi esirgemeyin.Tesekkurler

Merhaba, çok güzel açılarınızla beraber çok sıkıntılı açılarınız da var. Tahminimce bir miktar güven sorunları var aranızda (venüsünüzün partnerin uranüs ve neptününe kareleri) . mars-satürn karesi dışında birbirinize yaptığınız satürn açıları güzel, bu yüzden bitiş kolay kolay gelir mi bilemedim. merkürünüzün aldığı kareler sizi ona karşı daha kırıcı hale getirebilir. biter ya da bitmez diyemiyorum ama şiddet,aldatma, bağımlılıklar vs yoksa bir terapistten destek almanızı öneririm,sevgiler.