Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Doğum haritası yorumu - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: DOĞUM HARİTASI - Analizler (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Forum: Üyelerin Doğum Haritası Yorumları (/forumdisplay.php?fid=259)
+---- Konu: Doğum haritası yorumu (/showthread.php?tid=6580)

Doğum haritası yorumu - beyzakubra - 09-07-2017 06:13 PM

Arkadaşlar merhabalar insan bazen kendi haritasında objektif olamıyor ya da tam olarak göremiyor hele ki benim gibi yükselen balıksa acaba haritamı yorumlamama yardım edebilir misiniz özellikle karşı cinsle ilişkilerim bakımından (eş veya sevgililer) şunu da eklemek isterim bu tarz ilişkilerden yana pek şansım olmadı ya ben sıkıldım bıraktım ya da istediğim insanı elde edemedim ve çok kırıldım ve sürekli toz konduramama durumum var insanlara karşı hani bir olay olur o kişi bunu yapmaz gibi ya da bir insan olur vakit geçirirsiniz ama sana vakit ayıramaz (yeri geldiğinde ayırır) ama sen de gitgide baglanırsın bu gibi durumlar sizce bunu nasıl önleyebilirim ya da doğru insan dedikleri kavram benim için nasıl olmalı? Ve sizce venüs 1. ev mi 12. ev mi alınmalı astro.com 1. ev alıyor. Teşekkürler. gülücük

[Resim: rJBQkV.jpg]

RE: Doğum haritası yorumu - Libra - 09-08-2017 11:36 AM

Venüs sınırda 1. evde olarak yorumlanır Venüs balıkta yücelir hem de 1. evde Venüsün etkilerini yoğun alıyor olmalısın

whole sigsne göre bakıyorum tam burç ev sistemi 1. ev balık 2. ev koç 3. ev boğa...
Venüs güçlü dedim 3. ev ve 8. ev konularını da etkiliyor Yalnız kalmaktan çekinen bir yapın olmalı ama bu konuda dengesizsin sanırım Aşırı özgürlük ve aşırı bağımlık arasında kalmış dengede kalamamış
Eşten/Sevgiliden gelecek kaynakları fazlasıyla isteyen biri olabilirsin bunu ilgi alaka şeklinde yorumluyorum 5. evin yönetici ay 3. evde boğada yücelim durumunda ama venüsle kare yapmış Keyfine düşkün duygularını kontrol almada zorluk Senin iyi ilişkiler yaşayamamanı buna yorabiliriz ama bunun etkisi yaş ilerledikçe azalır Çünkü kişi kendini fark eder Mesela sen farketmeye başlamışsın ki soruyorsun 16 yaşında büyürken olmaz bu zaten 22-23 yaşında ideal bir yaş Önce farkındalık gerekiyor sonra yavaşça uygulama Duygularını elinde tutup daha mantıklı davranmaya zorlarsan kendini ilişkilerin konusunda öngörülerin aratabilir Daha sağlam ilişkilerin olabilir
7. ev başak merkür koç Senin kuvvetli kılan bence bu Merkür koçta sert ifadeleri olabilir eğer kalbin kırılırsa acımazsızca konuşup haddini bildirebilirsin Venüs balık zarafet verir imajın narin ama konuşman sert Bu da insanların seni iyi ve güçlü görmesini sağlar
Güneş-Mars karşılıklı ağırlama çok güzel ayrıca Halinden memnun jüpiter de üçgen yapmış
Enerjik güçlü çocuksu dursa da olgun başarılı erkekler sana çekici geliyor olmalı Sakin ağırbaşlı olanlar pek hoşuna gittiğini sanmıyorum
Yüksek öğrenim uzaklara gitmek bu konular seni zorlasa da bunları yapmaya çalıştığında ruhunun rahatlayacağını düşünüyorum

RE: Doğum haritası yorumu - beyzakubra - 09-08-2017 06:39 PM

Oncelikle cok tesekkur ederim yorumun icin gülücük
Evet erasmus yaptim portekizdeydim 6 aylik bir surecti guzeldi ama birkac zorluk yasadim fakat aşıldı cok sukur sakin agirbasli basarili insan severim yani enerjimi dengeleyecegini dusunuyorum fakat sevgisini gostermeli benim ruhumu olgunlastiran biri bundan kastim peki sizcr yurtdisindan biriyle evlilik olabilir mi?
Tekrar cok tesekkur ederim libra gülücük

RE: Doğum haritası yorumu - Libra - 09-08-2017 07:04 PM

Rica ederim gülücük
Yabancı biriyle evlenir misin bilemedim

RE: Doğum haritası yorumu - amelie - 11-26-2017 08:46 PM

Sitede ve astrolojide çok yeniyim.1.evde 2 burç var. İkisi de farklı grupta. Sanırım ikisinden de etki alıyorum. 7.ev yoğunluğum ve kariyer ile aile hayatım, anneliğim, para alanım, engellendiğim ve desteklendiğim alanlar hakkında merak içindeyim. Yorum yaparsanız sevinirim.

RE: Doğum haritası yorumu - Rosa - 11-20-2020 01:27 PM

Yabancı biriyle evlenecek gibi durmuyorsun 7.evindeki başak etkisi evlenilecek anda sorun yaşamana sebep olur. Daha çok ilişkiler yaşarsın bu evliliğe dönüşmez.7.vdeki başak ve terazi etkisi evlenmen için bir erkeğe güven sağlamayı öğrenmelisin.Türkçem biraz zayıf umarım anlatabilmişimdir