Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yod Açı - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: DOĞUM HARİTASI - Analizler (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu: Yod Açı (/showthread.php?tid=6735)

Yod Açı - Pretty-55 - 08-30-2019 03:20 PM

Herkese Merhaba Yod Açı kalıbı hepimiz duyduk biliyoruz ‘Tanrının Parmağı’ olarakta biliniyormuş ama hiç hayatınızda bu açıya sahip olup deneyimlediğiniz şeyler oldu mu bunu merak ediyorum haritasında bu açıya sahip biri olaraktan

Cvp: Yod Açı - ilerizekali - 08-30-2019 04:13 PM

(08-30-2019 03:20 PM)Pretty-55 Yazılan:  Herkese Merhaba Yod Açı kalıbı hepimiz duyduk biliyoruz ‘Tanrının Parmağı’ olarakta biliniyormuş ama hiç hayatınızda bu açıya sahip olup deneyimlediğiniz şeyler oldu mu bunu merak ediyorum haritasında bu açıya sahip biri olaraktan

Sizde güzel fakat bir o kadar sorumluluk uyandıran bir açı olmuş. Satürn, aşk hayatınıza ve insanlarla olan iletişiminize olumlu yönde ciddiyet,aklı başındalık ve olgunluk getiriyor. Fakat tek olumsuz tarafı; sürekli aşk hayatınızda ve insanlarla iletisiminizde size hep bir "ciddi mesele" gibi yaklaşım oluşturuyor bu yüzden hep bu iki alanda kendinizi çok sorumlu hissettiriyor.

Cvp: Yod Açı - Pretty-55 - 08-30-2019 06:42 PM

Birde benim chiron-Uranus-kuzey ay düğümü arasında yod açısı var galiba

Cvp: Yod Açı - ilerizekali - 08-30-2019 08:27 PM

(08-30-2019 06:42 PM)Pretty-55 Yazılan:  Birde benim chiron-Uranus-kuzey ay düğümü arasında yod açısı var galiba

Evet var gülücük

Cvp: Yod Açı - Pretty-55 - 08-30-2019 08:52 PM

2 tane Yod açısına sahip olmak ilginç gerçektende gülücük