Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Horoskopta 5 ve 8. evler - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Horoskopta 5 ve 8. evler (/showthread.php?tid=744)

1 2 3

RE: Horoskopta 5 ve 8. evler - medusa - 09-16-2008 12:29 PM

yıldırım yorumların için tşk ederim bir dargın bir barışık olan ilişkiyi bir türlü anlayamadan gidiyor 01/08/1979 06,55 istanbul d.bilgileri benim bilgilerim mevcut zaten biz neden anlaşamıyoruz bu arada boğa 90 aslanmı

RE: Horoskopta 5 ve 8. evler - redroseee - 09-17-2008 10:56 PM

pekı bayanın 5 evıne erkegın gunesı (arslan )merkuru (basak)gelırse durum ne olur??etkı yonunden ??bayanın 5 evı bos ama arslan yonetıyo...

RE: Horoskopta 5 ve 8. evler - red lionsa - 11-24-2008 03:16 PM

teşekkürler Salmakis yaziyi yazali cok olmus ama ben simdi okudum emegine yinede tesekkür etmek istedim. Süper bi yorum hem kendi haritami daha iyi anladim hemde nasil yorum yapmam gerektigini tekrar tesekkür ediyorum.

RE: Horoskopta 5 ve 8. evler - Tuğçe - 01-06-2009 09:44 PM

benim 1.evimde mars var ve onun 8.evini etkiliyor.ayrıca onun asc sine 5.evimle etki yapıyorum iyi bişey heralde bugülücük

RE: Horoskopta 5 ve 8. evler - Valde_Amor - 06-24-2009 07:25 PM

Bir de şöyle durumlar olursa:

1) Kadının Mars'ıyla erkeğin Venüs'ü arasında 60'lık açı varken, aynı iki kişi arasında kadının Venüs'ü ve erkeğin Mars'ı arasında kare açı varsa bu ne anlama gelir? Bir durumda pozitif bir tablo varken diğerinde negatif bir etkileşim sözkonusu..

2) Kadının Mars'ı erkeğin T-karesini sert bir şekilde uyarıyorsa, yani kadının Mars'ı erkeğin Güneş-Venüs kavuşumuna karşıt ve gene erkeğin Satürn'üne kare açıdaysa ve erkeğin Neptün'üyle birleşiyorsa sanırım bu erkek için çok yıpratıcı bir görünüm olur?..

RE: Horoskopta 5 ve 8. evler - Late-goodbye - 06-25-2009 12:16 AM

8.ev bomboş olursa nasıl bir yorum ortaya çıkar peki.8.evin yöneticisinin konumuna mı bakmak gerekir?hımm

Cvp: RE: Horoskopta 5 ve 8. evler - astrosohbet - 06-25-2009 01:54 PM

Valde_Amor Yazılan:Bir de şöyle durumlar olursa:

1) Kadının Mars'ıyla erkeğin Venüs'ü arasında 60'lık açı varken, aynı iki kişi arasında kadının Venüs'ü ve erkeğin Mars'ı arasında kare açı varsa bu ne anlama gelir? Bir durumda pozitif bir tablo varken diğerinde negatif bir etkileşim sözkonusu..

her durumda venüs-mars açıları , ilişkinin cazibesini ( elektriğini ) yoğunlaştıran enerjiler taşır.
venüs-mars uyumlu açılarında romantizm ve yanına bir tutam seksüel etkileşim sözkonusudur , oysa venüs-mars sert açılarında seksüel etkileşim daha fazla olacaktır ve çiftler birbirine doğru çekilecektir tabii bu etkileşimin doğal sonuçlarından biri kıskançlık ve ateşli tartışmalar olabilir bunuda söyleyelim.

hep diyoruz haritanın bütünü önemlidir , venüs-mars sert etkileşimi bile olsa eğer çiftin doğum haritalarında Toprak ve Su ( akrep hariç :) ) elementleri baskın ise çiftler birbirini daha geç farkedebilir yada farketsede kendilerini hemen ifade edemeyebilirler ve de kıskançlık vb. seksüel içgüdülerle alakalı problemlere karşı tahammül ( ilişkinin dayanıklılığı ) daha fazla olabilir diyelim.

Cvp: RE: Horoskopta 5 ve 8. evler - Luli - 06-25-2009 03:46 PM

Late-goodbye Yazılan:8.ev bomboş olursa nasıl bir yorum ortaya çıkar peki.8.evin yöneticisinin konumuna mı bakmak gerekir?hımm
Evet. 8. ev'i kesen burcun yöneticisinin (hatta varsa iki yöneticisine birden, örneğin söz konusu burç Balık ise hem Jüpiter'i hem de Neptün'ü tarıyoruz.) yerleştiği burca, aldığı açı aralıklarına ve konumlandığı yaşam alanına bakılmalı.

RE: Horoskopta 5 ve 8. evler - Defnis - 08-21-2009 01:12 AM

her iki kişi de birbirinin 5. evine venüs yerleştiriyorsa?

RE: Horoskopta 5 ve 8. evler - Kıvılcım - 11-10-2010 06:22 PM

Benim venüsüm erkek arkadaşımın 8.evine düşüyor
Onun Marsı da benim 8.evime düşüyor
iyi bişey galiba