Konu Kapalı 

Değerlendir:
  • 99 Oy - 2.89 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Doğum Haritası Analizi...
Yazar Mesaj
Musti Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: Doğum Haritası Analizi...
Üyelerin doğum haritaları bölümünde haritam var. Yorumlarınızı bekliyorum...
07-13-2008 04:26 AM
sim. Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

RE: Doğum Haritası Analizi...
http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=...t&x=51&y=9 ALYA'nın KIZI
Boşanma etkilerini hep beraber irdeleyebilir miyiz?

http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=...&x=67&y=14
07-13-2008 05:27 PM
Alya Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 2

Öncedende dediğim gibi Mars ve Uranüs 4.evde Ay 10.evde ve karşıt açıları var. Bu arada Jüpiter 10. evde Neptün 3.evin sonu 4.evin başlangıcı burada da karşıt açı var. Çok net çıkmış. Onun dışında çok olumsuz bir açısı yok. Şans noktası dışında.

Yapılan hiçbir iyilik cezasız kalmaz! Bekle gör ki yaptığın iyiliklerin cezasını çektirsinler!
07-13-2008 05:35 PM
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Alya Yazılan:Öncedende dediğim gibi Mars ve Uranüs 4.evde Ay 10.evde ve karşıt açıları var. Bu arada Jüpiter 10. evde Neptün 3.evin sonu 4.evin başlangıcı burada da karşıt açı var. Çok net çıkmış. Onun dışında çok olumsuz bir açısı yok. Şans noktası dışında.

burada neptünü 4.evin başlangıç çizgisinde saymamız gerektiğini düşünüyorum. nasıl ki ASC yani yükselen burç başlangıç çizgisiyle kavuşum yapan gezegenler önem kazanıyorsa , diğer köşe evlerin başlangıç çizgileriyle kavuşum yapan gezegenler de kuvvetli etkide olacaktır.
4.evin sert açı alması (hemde neptün) , ailevi konularda hayalkırıklığına işaret edebilir diyebiliriz.

07-14-2008 12:20 AM
Alya Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Yıldırım Yazılan:
Alya Yazılan:Öncedende dediğim gibi Mars ve Uranüs 4.evde Ay 10.evde ve karşıt açıları var. Bu arada Jüpiter 10. evde Neptün 3.evin sonu 4.evin başlangıcı burada da karşıt açı var. Çok net çıkmış. Onun dışında çok olumsuz bir açısı yok. Şans noktası dışında.

burada neptünü 4.evin başlangıç çizgisinde saymamız gerektiğini düşünüyorum. nasıl ki ASC yani yükselen burç başlangıç çizgisiyle kavuşum yapan gezegenler önem kazanıyorsa , diğer köşe evlerin başlangıç çizgileriyle kavuşum yapan gezegenler de kuvvetli etkide olacaktır.
4.evin sert açı alması (hemde neptün) , ailevi konularda hayalkırıklığına işaret edebilir diyebiliriz.

Birde 10.evinde aslan var. Buda annenin baba rolü üstlendiğini gösterebilir. Güneş yengeçte ve 9.evde. Anne yüksek öğrenime destek verecektir veya birlikte uzun yolculuklara çıkabilirler. 4.evde kova var. Bu babadan uzak kalıcağını gösterebilir. Ay başak 10.ev anneyi hizmet eden,titiz ve evhamlı olarak algılayabilir. Jüpiter aslan 10.ev anne yönünden şanslı veya annenin desteğini görebilir.

Yapılan hiçbir iyilik cezasız kalmaz! Bekle gör ki yaptığın iyiliklerin cezasını çektirsinler!
07-14-2008 10:46 AM
neptunzz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

simya Yazılan:http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=...t&x=51&y=9 ALYA'nın KIZI

İkili ilişkileri hayatına damga vuracak görünüyor bana göre, evlilikten veya ortaklıklardan gelen maddi kazancları yogun olur zaman ilerledikçe bu konulara eğilecek gibime geldi.

Birden fazla evlilik olabilir dikkat ediniz bu hususa,esenlikler dilerim.
07-14-2008 06:24 PM
Alya Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

neptunzz Yazılan:
simya Yazılan:http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=...t&x=51&y=9 ALYA'nın KIZI

İkili ilişkileri hayatına damga vuracak görünüyor bana göre, evlilikten veya ortaklıklardan gelen maddi kazancları yogun olur zaman ilerledikçe bu konulara eğilecek gibime geldi.

Birden fazla evlilik olabilir dikkat ediniz bu hususa,esenlikler dilerim.

Teşekkürler neptünzz yorumun için. Evet gerçekten 7.evde boğa kuzey ay düğümü boğa 7.ev. Venüs ikizler 8.ev ve Betelgeuse adlı yıldızla kavuşum yapmış. Sanırım nufüzlu,güçlü bir kimseyle evlilik yapacak gibi akıllı kız gülücük

07-14-2008 08:43 PM
acmiyam Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Cvp: Doğum Haritası Analizi...
gülücük)merhaba arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım ve burda olmaktan memnunum haritamı inceliyorum üye oldugumdan beri evleri ve gezegenleri okuyorum inat ettim ben bunları ögrenecem ama şimdilerde ö .... trene baktıgı gibi bakıyorum haritama anlayamıyorum evleri gezegenleri okudum genel olarak tutanlar var ama ben eşimle oglumla olan iletişimime oglumun gelecekte nasıl bi işle meşgul olacagına eşimin maddi acılardan nasıl rahatlıycana bakmak istiyorum bu konuda yardım edecek arkadaslara şimdiden teşekkür ederim bana nasıl balık tutulacanı ögretecek arkadasların ögrenince bende yorumlarını yaparırım :)tabi sabrederlerse ben ögrenene kadargülücük)

bu da ben
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=h...&rs=0&ast=
07-19-2008 03:40 AM
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Cvp: Doğum Haritası Analizi...
acmiyam Yazılan:gülücük)merhaba arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım ve burda olmaktan memnunum haritamı inceliyorum üye oldugumdan beri evleri ve gezegenleri okuyorum inat ettim ben bunları ögrenecem ama şimdilerde ö .... trene baktıgı gibi bakıyorum haritama anlayamıyorum evleri gezegenleri okudum genel olarak tutanlar var ama ben eşimle oglumla olan iletişimime oglumun gelecekte nasıl bi işle meşgul olacagına eşimin maddi acılardan nasıl rahatlıycana bakmak istiyorum bu konuda yardım edecek arkadaslara şimdiden teşekkür ederim bana nasıl balık tutulacanı ögretecek arkadasların ögrenince bende yorumlarını yaparırım :)tabi sabrederlerse ben ögrenene kadargülücük)

astroloji tıpkı diğer bilim dalları gibi oldukça sabır ve emek isteyen bir uğraşıdır bunu en başta söyleyim.
bu sabrı gösterip , ciddi bir emeği göze alıyorsan sana balık tutmayı öğretecek çok değerli arkadaşlarımız var burada.
güzel paylaşımlar dilerim ;)

07-19-2008 05:11 AM
acmiyam Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

RE: Cvp: Doğum Haritası Analizi...
sabır ve emek her işte bu gecerli cabuk ögrenilen seyler cabuk unutulur o yüzden emek ve sabırla ögrenilen kalıcı olur bende bu sabrı gösterecegime inanıyorum

bu da ben
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=h...&rs=0&ast=
07-21-2008 02:56 PM
« Önceki | Sonraki »

Konu Kapalı 

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,655 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,811 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 30,552 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Doğum haritası yorumu josii 87 120,665 05-27-2020 11:19 PM
Son Mesaj: josii
  Evlilik ve ciddi ilişkilerde doğum haritamin önemi. eda_sgnc 3 11,042 12-10-2019 11:13 PM
Son Mesaj: eda_sgnc
  Taze Harita Analizi aquariushead 3 6,952 06-11-2019 11:17 PM
Son Mesaj: Libra
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,365 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,533 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Harita analizi justicee 13 21,828 10-22-2018 01:03 AM
Son Mesaj: kayasran
  Doğum haritası ve ilişkiler beyzakubra 9 17,926 07-31-2018 04:57 PM
Son Mesaj: beyzakubra

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir