Değerlendir:
  • 19 Oy - 2.68 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gördüğümüz Rüyalar ile Gezegen,Ev ve Açıların bağlantıları
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

RE: Gördüğümüz Rüyalar ile Gezegen,Ev ve Açıların bağlantıları
rüyalar için ilk olarak 12.eve sonra da , (bence ) 8.eve bakmak gerekir diye düşünüyorum.

8.ev biraz kirli noktaları barındırıyor . rüyalarımızda da korkular tutukular vs. açığa çıkar.

benim 8.evimi yay kesiyor , yönetici jupiter ; koç burcunda 12.evde venüsle kavuşum ; genellikle güzel rüyalar görürüm.
08-06-2011 10:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(08-06-2011 10:26 PM)aeon Yazılan:  rüyalar için ilk olarak 12.eve sonra da , (bence ) 8.eve bakmak gerekir diye düşünüyorum.

8.ev biraz kirli noktaları barındırıyor . rüyalarımızda da korkular tutukular vs. açığa çıkar.

benim 8.evimi yay kesiyor , yönetici jupiter ; koç burcunda 12.evde venüsle kavuşum ; genellikle güzel rüyalar görürüm.

dediğimi kalmadı akşamına ölüğmüne korkunç bir rğya gördüm.
jupiter de olsa 8.ev yöneticisi işe , tırstırıyor :D
08-07-2011 11:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

ASTROLOJİ VE RÜYALARAstroloji Uzmanı: Su Karakuş
Rüyalar bilinçaltımıza kaydettiğimiz günlük olayları, korkuları, duyguları yaşadığımız veya rehberliğinden yararlandığımız işlevi ve gizemi hala çözülememiş algılardır. Deneysel sipritüalistler, parapsikologlar ve psikiyatristler rüyalarla yakından ilgilenir. Rüyalar, astrolojinin ilgi alanı değildir.

Bunun yanı sıra bir doğum haritası o kişinin rüyaları ve rüya rehberliği hakkında geniş bilgi verebilir.
Örneğin Koç, Yay ve Aslan burçları rüyalarla yakından ilgilidir. Çünkü rüyalarımızla ilişkimizi burcumuzdan bir önceki burç belirler. Koç burcu için Balık yani sezgisel alan rüyalarını açıklar. Yay için Akrep yani gizem ve bilinmeyene duyulan merak sezgileri yükseltir rüyalarla bağı arttırır. Aslan için Yengeç yani duygular ve duyuların zenginliği rüyalarla ilişkiyi güçlendirir.
Bunun yanı sıra Yengeç ve Balık burçları rüyalarla doğrudan ilişkilidir. Balık burcu genel olarak rüyaları ve hayalleri simgelemekle birlikte Yengeç burcu yaşamda kalabilmek için rüyaların rehberliğinden en güçlü şekilde yararlanan burçtur. Genellikle Yengeçlerin rüyaları olduğu gibi dümdüz çıkar.
Hangi burcun Rüya ile ilişkisi nasıldır?
Koç: Rüyaları genellikle rehber rüyalardır. Hastalanacağı zaman kabus, güzel bir olay yaşayacağında yeşillik, deniz, mavi görür.
Boğa: Rüyalarına değil günlük olaylara önem verir. Rehber olarak mantığını kullanır. Düşmanlığı öne almayan temiz kalbiyle zaman zaman öncü rüyalar görebilir.
İkizler: Rüyaları genellikle bilinçaltına attığı olaylar ve acılarla doludur. Geçkin yaşlarına kadar okul anılarını rüyasında görebilir.
Yengeç: Rüyalarını gördüğü şekliyle günlük hayatında yaşar. Savunmasızlığını rüyalarının öncülüğünde kendini koruyarak tolere eder.
Aslan: Rüyaları kadar sezgileri de rehber olarak kullanır. Rüya günlüğü kullanmak konusunda çok disiplinli davranabilir.
Başak: Rüyaları gelişmiş anksiyete eğilimi nedeniyle kabus veya bilinçaltı rüyaları şeklinde olur. Gördüğü rüyaları hatırlayabilmesi için zihinsel olarak sağlıklı olmalıdır.
Terazi: Rüyalarını genellikle hatırlamaz. Hatırladığında ise mantıklı simgesel açıklamalar bulmaya çalışır. Rüyalarının sembolik dilini çözmeye çalışır.
Akrep: Rüyaları kabus, gizem, cinsellik içeriklidir. Hatırladığı rüyaları mutlaka geleceği de işaret eder. Düşme korkusu rüyalarına mutlaka yansır.
Yay: Rüyalara önem verir. Sezgilerine ve rüyalarının gerçekleşeceğine inanır. Bu konuda deneyimlerinden yararlanır.
Oğlak: Rüyalarını hatırlamayan burçlardandır. Kafası ve bilinçaltı güvenlik, para, kariyer konuları ile o kadar meşguldür ki güvenliğe ve uçmaya, düşmeye dönük rüyaları sıklıkla görür ancak hatırlayamaz.
Kova: Uçmak, olağanüstü güçlere sahip olmak rüyalarının vazgeçilmez figürleridir. Fantastik rüyalar görmekten hoşlanır. Rüyalarının sembolik dilini mutlaka çözer.
Balık: Rüyaları bilinçaltının zor anılarını yansıtır. Rehber ve geleceği anlatan rüyaları sıklıkla görür. Rüya görmek için uykusunu uzatmaya çalışır. SU KARAKUŞ

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
10-07-2011 02:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

Başak: Rüyaları gelişmiş anksiyete eğilimi nedeniyle kabus veya bilinçaltı rüyaları şeklinde olur. Gördüğü rüyaları hatırlayabilmesi için zihinsel olarak sağlıklı olmalıdır

kolay kolay rüya görmem, görsemde hatırlamam.. demek zihin sağlığım yerinde değil gülücük)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
10-07-2011 04:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

1992-1996 yıılları arasıında arkasıı yarıın gibi rüyalar gördüm. Çok sııkııntıılıı zamanlarıımdıı belki o yüden olabilir bir cami geziyordum her gün bir yerini bahçe kapıısıından girince direkt Kur'n sesi duyuluyordu gezdireni görmüyordum ama anlatııyordu bana burada 24 saat Kur'an okunur bir gün bahçesini bir gün içççini 3-5 gün sonra kıırmıızıı halularıınıı minberini , 4-5 gün sonra camlıı bölmelerini hala birebir hatıırlııyorum girişşi yaşşillik güllü güzel bir bahce kocaman bir cami diğğer tarafıı denize karşşıı tepede bir yer İİstanbul'da olduğğu söylenmişşti anlatan tarafıından ruyamda ama hala neresi çözemedim çünki 2 kez gittim İİstanbul'a ve her camiyi göremedim.

Ayrııca çok sııkııldıığğıım zamanlarda dua okuyarak uyandıığğıımıı biliyorum çoğğu kez okuyarak uyanıırdıım ve bana bunu oku iyi gelicek denirdi ruyamda ama uyandııgıımda ezberimde kalmazdıı. ŞŞimdi artıık o ruyalarıı görmüyorum çok büyük bir fıırsat mıı kaçıırdıım acaba diye düşşünüyorum şşimdilerde bu başşlıığğıı görünce aklııma geldi paylaşşmak istedim.

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
10-07-2011 10:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

(08-07-2011 03:06 PM)virgotaurus Yazılan:  Mars 12. evimden yükselenime kavuşmak üzere..Birkaç gecedir hoşuma gitmeyen rüyalar görüyorum. Cüceler, zihinsel özürlü insanlar filan. Bir de geçen akşam sırtımın sertçe çizildiğini gördüm, canım yanıyor ama arkama dönüp buna son veremiyorum va kimin yaptığını göremiyorum; son anda uyandım. Çok gerçekçiydi. Rüya tabirlerine baktım iyi anlamı yok, Allah korusun:(

Ben de dün resmen kabus gördüm yaratığın biri bacağımı ısırıyor o acıyla uyanıverdim.Ve evet gerçekçiydi.(Transit Mars 12.ev)
Natal Mars'la karşıt,natal Plüton'la kare.
Esasen rüyalarım çıkmaz benim ama etkisinde kaldığımı söyleyebilirim.
Mars'ın şiddet veren yapısından olsa gerek.
Neyse Allah hayra çıkarsın.
10-07-2011 11:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

Ne zaman gördün? Bi de emin misin? Beynin de aldatmış olabilir sonuçta. Bi de öncesi var mı bunun?
11-09-2016 11:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

@nun@divitsizhokka Öncesi de var demek. Bence ne zaman başladı, ne zaman hissetin? Şu anda niye bu olmuş olabilir? Geçenlerde nazar konusunu epeyce araştırdım. Laf aramızda nazarla ilgili çok değişik bi blog buldum, acayip bi siteydi çok uçuktu ama bilimseldi de... Nazardan özellikle çocuk ve kadınlar fazlaca etkileniyordu. Belki garip gelecek ama bunyeni sağlam tutarsan sana faydası olacağını düşünüyorum. Bilhassa sigara ya da içki varsa bi süre kessen iyi olabilir. Kişinin beyin dalgalarının bu konularda etkili olduğuna inanıyorum. Bunlardan sonra dua vs daha fazla faydalı olur bence. Divitsizhokka güzel şeyler yazmış zaten, biraz bi şeyler biliyor gibi.
11-10-2016 12:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

Cvp: Gördüğümüz Rüyalar ile Gezegen,Ev ve Açıların bağlantıları
(11-10-2016 12:02 AM)capri Yazılan:  @nun@divitsizhokka Öncesi de var demek. Bence ne zaman başladı, ne zaman hissetin? Şu anda niye bu olmuş olabilir? Geçenlerde nazar konusunu epeyce araştırdım. Laf aramızda nazarla ilgili çok değişik bi blog buldum, acayip bi siteydi çok uçuktu ama bilimseldi de... Nazardan özellikle çocuk ve kadınlar fazlaca etkileniyordu. Belki garip gelecek ama bunyeni sağlam tutarsan sana faydası olacağını düşünüyorum. Bilhassa sigara ya da içki varsa bi süre kessen iyi olabilir. Kişinin beyin dalgalarının bu konularda etkili olduğuna inanıyorum. Bunlardan sonra dua vs daha fazla faydalı olur bence. Divitsizhokka güzel şeyler yazmış zaten, biraz bi şeyler biliyor gibi.

Katılıyorum sana Sağlıklı beslenmek önemli
Divitsizhokka nın dediklerini uygularken de bir süre inzivaya çekilip biraz ibadet yap Ruhuna ve rüyalarına iyi gelecektir

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
11-10-2016 12:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

@divitsizhokka@nun@libra enerjilerle ilgili bilgin var gibi. Baş kısmı niye hassas, niye orası kapatılıyor. Erkek bile kapatıyor... Hatta eskiden takılan sarıkın bile bi sebebi olabilir. Astrolojiyle ilgilenince güneşten gelen ışınımları düşünüyor insangülücük Hz muhammede yapılan büyü ve büyücülük diye bi kitap almıştım. Orada anlatılanlar epeyce ağır bi büyü yapıldığını yazıyordu. Hatta yahudiler yapmıştı kitapta. Nün bence de yalnız kalma. Çevrende birileri olsun. Güvendiğin kişiler. Divitsizhokka siteyi arıycam. Psikoenerjiterapileri vs gibi bi adı vardı. Ha internette bulamadım whatsapimi ararım. Birilerine fikir vermesi için mutlaka tavsiye etmişimdir.
11-10-2016 12:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Baskın Gezegen ilerizekali 23 50,351 04-15-2020 01:18 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Gezegen Saatleri ve Günleri Libra 18 26,110 04-18-2017 05:14 PM
Son Mesaj: capri
  KAPTEYN(Yeni Keşfedilen Bir Gezegen) aslında 3 6,329 06-09-2014 06:03 AM
Son Mesaj: sheclub
  Yükselen Gezegen astrosohbet 63 84,889 09-25-2012 12:24 AM