Değerlendir:
  • 19 Oy - 2.68 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gördüğümüz Rüyalar ile Gezegen,Ev ve Açıların bağlantıları
Yazar Mesaj
asena Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Gördüğümüz Rüyalar ile Gezegen,Ev ve Açıların bağlantıları
öncellikle yeni açtığım bu konu benim birkaç gündürkafamı kurcalıyor
hangi bölüme açsam bu konuyu diye debelendim durdum sitede böyle bir konu olmadığı için bu bölüme yazmayı uygun gördüm
son 2.5 yıldır çok enteresan rüyalar görüyorum.nasıl diyeyim.
mesele size saçma gelebilir belki.aranızda böyle şeyler yaşayan da olabilir bilemem.ama beni sadece onlar anlar son 2.5 yıldır sabahları uyanmaya yakın bedenime bir uyuşukluk çöküyor etrafı görebiliyorum ama sankibütün bedeni uyuşmuş elime konssantre olup kaldırmaya çalışıyorum elimi kaldırdımmı bedenim çözülüyor 3 dk olmadan gene yatıyorum tekrar başlıyo.ve bedenim çözüldükten sonra kalkarken bir yorgunluk çöküyor vücuduma en az 5 dk beklemem lazım genellikle sabah 9. 10 11 yada sabaha karşı oluyor bu durum bi enerji hissediyorum bana dokunuyor ama ne zaman olursa olsun aynışekilde oluyo hiç bir değişiklik olmuo.internetten araştırdım karabasan(UYKU FELCİ) denen şey ile alakası yok ve bu olay oldumu 3,4 ayda bir ve 3,4 gün üstüste oluyor alıştım artık korkmuyorum . halbuki yatmadan önce 3 kulfu bir elham aytel kursi nas süresi fatiha hepsini okuyorum.ilkdefa olduğu günü de çok net hatırlıyorum.rüyalarımda çok enteresan mesela geçen gün rüyamda hz.isa yı gördüm böle hafif sarı saçlıbeyaz bir elbise giymiş temiz yüzlü kollarını açmış insanlara birşey diyor ama ben orada yokumsadece herşeyi izliyorum gözlerim görüyo herşeyi hertaraf düzlük ondan sonra karşıdanda
böle ateş gibi yanan ama lav gibi duman çıkmıyor bir sürü insana benzeyeen varlıklar belkide insanalr kafaları kelama ateşler yani onun olduğu tarafa koşuyorlar o sırada uyandım çok berrak bir rüya idi.bu ikinci anlatıcağım olay ondan bir gün sonra gerçekleşti bunu anlatmadan önce söyliyeyim elhamdrüllah müslümanım ve bununla ilgili bilinç altıma birşey yerleşmemiş.evdeyim görünmez bir varlık bizim evin içinde elimden tutuyo ve beni çekiyor mutfağa doru zorla ama ben ne olduğunu göremyorum.kendimi yatak odadına çekiyorum.nese o bölümleri tam hatırlamıyorum televizyonun önüne gelmişim üstümde beyaz bir şey var ve elimde haç şeklinde bir buçak onu tututşum ve bıçağın ortasında çiçek var balkon dan o şekilde çıktım uyandım ve yine şu 4 gündür acayip şeyler görüyorum böle yaratıklar felan daha bu gün sabah saat 8 gibi çok korkunç bir şey gördüm. işin ilginç yanı artık rüyamda korkmuyorum üstlerine gidiyorum onların.ve bugün dünyanın sonu ile ilgili bir rüya gördüm çok kötü idi.artık bilmiyorum sürekli böyle şeyler görmek allah kimseye vermesin.sizce bunun anlamı nedir rüyalarımda birileriinn bana bazen bişiler anlatmak istdiklerinii görüyorum ve bilincim yerine geliyor ve kendimi uyandırıyorum.aslında benim babamın çok sıra dışı bir yeteneği var onu söylemek istemiyorumm dalga geçenler olabilir yada inanmıyanlar ama tüm söylediklerim doğrudur.tabi inanmak szie kalmış ve babam bana dediki sen dedi aynı benim gibisin yeteneklerin ortaya çıkıyor dedi ama bilmiyorum ne demek istedi tabi en doğrusunu allah bilir
şmdi söylemek istediğim benim gezegenlerimin açılarına ve hangi evde olduklarına bakarmısınız bi bu rüyalarla ilgi neden kaynaklanıyo lütfen bakabilirmisinişz
birde buna benzer şeyler yaşayan varsa anlatsın yanlız olmadığımı biliyim

http://twitter.yfrog.com/htastrow2gw02as...ephig?sa=0
08-10-2010 03:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: gördüğümüz rüyalar ile gezegen,ev ve açıların bağlantıları
12.evindeki Merkürün konumu ilginç görünüyor.

08-10-2010 03:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
miyase Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 2

Evet, Neptunun ruyalarla ilgisi oldugunu okumustum. Senin merkurun hem 12. evde, hemde neptunle zit acisi var.

Haritam;
[Resim: withlilith.th.gif]
08-10-2010 03:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
asena Çevrimdışı
Üye
**
lt=

(08-10-2010 03:31 PM)miyase Yazılan:  Evet, Neptunun ruyalarla ilgisi oldugunu okumustum. Senin merkurun hem 12. evde, hemde neptunle zit acisi var.

peki bunun bana etkisi iyi anlamda mı kötü anlamdamı

08-10-2010 03:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
misnur Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 1

Hassas ruhlu kimselerin böyle doğaüstü tecrübelere daha yatkın olduklarını biliyorum.Bir tanıdık amca bir gün uyandığında odanın tamamının o varlıklarla dolu olduğunu görüyor ,hemen bir euzu besmele çektim ve sonra bize burada yer yok deyip teker teker odadan çıktılar diye anlatmıştı.Onda da vardı böylesi bir yatkınlık...

Asena eğer korkarsan Cevşen duası vardır,onu okuyabilirisn,böyle durumlarda epeyce önerilir.Bir de ezan dinlenmesi hatta okunması ve senin de zaten yaptığın gibi Nas,Felak,AyetelKürsi gibi ayetlerin sıkça okunması faydalıdır.

Bu arada bu ayetleri okurken okuma şeklinin doğruluğuna dikkat etmelisin,en güzeli her birini Kurandan birebir öğrenmek, harflerin tam telaffuzuna dikkat etmek çok önemli.Çünkü ağzımızdan çıkan her kelimenin birer enerjisi olduğu gibi Kuran ayetlerine de yüklenmiş ciddi bir enerji sözkonusu.Doğru telaffuz edilmediği takdirde bir eksiklik oluşacaktır.Mesela çoğu kimsenin hataya düştüğü gibi ''kulfü...'' diye değil, ''gulhu..'' diye başlar İhlas Suresi.Türkçede olmayıpta Arapçada mevcut harflerin okunuşları keza...Bunlara dikkat edilmeli verygood

Umma ki; küsmeyesin gülücük

http://img706.imageshack.us/i/astrow2at0...25311.gif/
08-10-2010 04:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
asena Çevrimdışı
Üye
**
lt=

(08-10-2010 04:02 PM)misnur Yazılan:  Hassas ruhlu kimselerin böyle doğaüstü tecrübelere daha yatkın olduklarını biliyorum.Bir tanıdık amca bir gün uyandığında odanın tamamının o varlıklarla dolu olduğunu görüyor ,hemen bir euzu besmele çektim ve sonra bize burada yer yok deyip teker teker odadan çıktılar diye anlatmıştı.Onda da vardı böylesi bir yatkınlık...

Asena eğer korkarsan Cevşen duası vardır,onu okuyabilirisn,böyle durumlarda epeyce önerilir.Bir de ezan dinlenmesi hatta okunması ve senin de zaten yaptığın gibi Nas,Felak,AyetelKürsi gibi ayetlerin sıkça okunması faydalıdır.

Bu arada bu ayetleri okurken okuma şeklinin doğruluğuna dikkat etmelisin,en güzeli her birini Kurandan birebir öğrenmek, harflerin tam telaffuzuna dikkat etmek çok önemli.Çünkü ağzımızdan çıkan her kelimenin birer enerjisi olduğu gibi Kuran ayetlerine de yüklenmiş ciddi bir enerji sözkonusu.Doğru telaffuz edilmediği takdirde bir eksiklik oluşacaktır.Mesela çoğu kimsenin hataya düştüğü gibi ''kulfü...'' diye değil, ''gulhu..'' diye başlar İhlas Suresi.Türkçede olmayıpta Arapçada mevcut harflerin okunuşları keza...Bunlara dikkat edilmeli verygood

önerin için teşekkür ederim zaten bende budan öncesinde hiç böyle olaylaryoktu son 3 yıldır işte artık alıştım ama işte kabus felanda görüyorum sürekli

08-10-2010 04:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

(08-10-2010 04:02 PM)misnur Yazılan:  Hassas ruhlu kimselerin böyle doğaüstü tecrübelere daha yatkın olduklarını biliyorum.Bir tanıdık amca bir gün uyandığında odanın tamamının o varlıklarla dolu olduğunu görüyor ,hemen bir euzu besmele çektim ve sonra bize burada yer yok deyip teker teker odadan çıktılar diye anlatmıştı.Onda da vardı böylesi bir yatkınlık...

Duaların ve sözlerin anlamı var derken bunu biraz daha acabilir msin canım,bilgilenmek isterim..mesela enerjinin yoğun olduğu konularda telepati falan tarzı şeyler olyuo bunu gibi bişey mi

08-10-2010 05:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
intrinsic Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip
lt=

asena ben de mars merkür kavuşumum(2.ev) üzerine saturn gelmişken, 8. evdeki karşıt açılı ay ımın üzerinde de neptun dururken karabasan olayı ile tanıştım, tam da gecemin gündüzümün olmadığı bir zamandı, zaten uyumak için kalan çok az zamanımda da karabasan adı verilen değişik deneyimler nedeniyle uykusuz geçiyordu...

kulağımda adımın seslenilmesi vs, omzumun ısırılması gülücük

ben korkmadım hiç, Allah varken yarattığındna korkulmaz diyerek, ama neden bunalrı yaşadığımı da bilmiyodum, üstelik cevşen, ayetel kürsi falan hiç biri kar etmiyordu..

sonradan anladım ki her ne yaşıyorsak bir işaret, o sırada teslimiyetin ne olduğunu anladım, dualaın işe yaramaması da bundandı,

Ayetel kürside Herşeyin Allahın izni ile olduğunu söylüyorsun ama hala içnden gelicek bence diyorsun, bu iki yüzlülüktü.. en ufak bir şüphede kapı açmış oluyodum.

ilk defa karabasan olayını yaşadığımda uykudaydım, ölüyorum sanmıştım, hatta sabah aklıma geldiğinde sanırım ölücem de Allah beni alıştırıyo demiştim gülücük karabasan olduğunu bir müddet anlamadım gülücük

zayi olmaz gül temennasiyle vermek hare su...
08-10-2010 05:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rüya görmeyi..yani gördüyüm rüyayı hatırlamayı çok severimgülücük genelde baya ilginç şeyler görürüm....
Natal haritamda 12 ev boş ama bir astrologun makalesinde okuduğuma göre 8,9 ve 4 cü evde rüyaları temsil edermiş....benim 4cü 8ci ve 9 cu evlerimde dolular...

Rüyalar bizim bilinçaltımızın bizimle irtibat kurmaya çalışmasıdır...
Kayb ettiyin eşyayı rüyamda yerini görerek uyanınca orada bulmak...

Veya bir küçük çocuğa sıkıca sarılmak korumak (rüyada görülen çocuk daima insanın kendisini temsil edermiş...içindeki kırılgan çocuk) vs

Sık sık gördüyüm konular vardır..devamlı tekarrur eden sahneler
Asansöre binmem (bazen sapa sağlam yukarı doğru çıkan bazen sağlam olmayan veya alçalan)

Yüzmek...deniz,de olsun göl veya havuzda.....

Köpek......

Şu sıralar Mars -venüs ve merkür 12ci evimden geçtiler...çok zevkliydidil çýkarma
mars, geçerken ani ve kısa rüyalar gördüm sanki....merkürde pek hatırlayamıyorum
ama en güzel rüyalar venüs transitindeydi...yakında güneş geçicek...yeyy:D

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
08-10-2010 06:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
asena Çevrimdışı
Üye
**
lt=

(08-10-2010 05:31 PM)intrinsic Yazılan:  asena ben de mars merkür kavuşumum(2.ev) üzerine saturn gelmişken, 8. evdeki karşıt açılı ay ımın üzerinde de neptun dururken karabasan olayı ile tanıştım, tam da gecemin gündüzümün olmadığı bir zamandı, zaten uyumak için kalan çok az zamanımda da karabasan adı verilen değişik deneyimler nedeniyle uykusuz geçiyordu...

kulağımda adımın seslenilmesi vs, omzumun ısırılması gülücük

ben korkmadım hiç, Allah varken yarattığındna korkulmaz diyerek, ama neden bunalrı yaşadığımı da bilmiyodum, üstelik cevşen, ayetel kürsi falan hiç biri kar etmiyordu..

sonradan anladım ki her ne yaşıyorsak bir işaret, o sırada teslimiyetin ne olduğunu anladım, dualaın işe yaramaması da bundandı,

Ayetel kürside Herşeyin Allahın izni ile olduğunu söylüyorsun ama hala içnden gelicek bence diyorsun, bu iki yüzlülüktü.. en ufak bir şüphede kapı açmış oluyodum.

ilk defa karabasan olayını yaşadığımda uykudaydım, ölüyorum sanmıştım, hatta sabah aklıma geldiğinde sanırım ölücem de Allah beni alıştırıyo demiştim gülücük karabasan olduğunu bir müddet anlamadım gülücük
cnm senin yaşadığın olay karabasan ama benimki değil bende karabasan olayyını ben çok yaşadım ama benim ki farklı kendimi istediğim zaman uyandırabiliyorum daha çok şey var yaşadığım şimdi burda anlatmak yerimi bilmiyorum sanki bir varlıık geliyo göremiyorum ama enerjisini hissediyorum bana dokunmasını felan çok kötü geldiğinide anlıyorum olay başlamadan önce beynim direk atağa geçiyor kendini uyandır diye uyandırıyorum tekrar uykuya dalardalmaz yaşıyorum 12.evimdeki merkür ile neptünün karşıt açı yapması olayı nedir bir anlatırmısınız lütfen

08-10-2010 07:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Baskın Gezegen ilerizekali 23 50,418 04-15-2020 01:18 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Gezegen Saatleri ve Günleri Libra 18 26,130 04-18-2017 05:14 PM
Son Mesaj: capri
  KAPTEYN(Yeni Keşfedilen Bir Gezegen) aslında 3 6,332 06-09-2014 06:03 AM
Son Mesaj: sheclub