Değerlendir:
  • 25 Oy - 3.32 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Doğum haritası yorumu
Yazar Mesaj
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

RE: Doğum haritası yorumu
@divitsizhokka bence kolay bi hayatı vardı ama kendi içine etti. Üniversiteyi mecbur tercih edecek çünkü 20 müdür dersten okulu uzattı.
Eveeeet. Şu yorumundan ötürü seni kutluyorum ve bu yoruma haritadaki hangi unsurdan dolayı vardığını merak ediyorum? Son derece kör. Bu türlü anlamadım zaten bunun işlerini. Son vukuatını yazayim. Okul aptal ilişkileri yüzünden ikinci senesine uzamış, yetmemiş utancından pederine bitti demiş. Bu da yetmiyor tabi. Memleketinde konuştuğu biri için pederiyle annesini gönderiyor. Kızın babası da tamam veririz diyor;) Bu da istanbula roket. Bana anlattı şu hikayeyi gülmekten gözümden yaş geldi. Evet demelerini beklemiyomuş... Ulan ne kafa ya;))
Bakım önemli tabi, malum senelerden dolayı;)
Zaten akıllı olsun. İki deli bi arada olmaz ahahaha
Hastalık konusunda derdi yok. Aslında rahattı ama artık değil. 6. evse dediğin sağlık yerine çalışma hayatı çok çetrefilli geçecek.
Biraz patlak gözlü. Balık gözlü diye düşünmezsin ama.
Satürn öğretim hayatında epeyce hayalkırıklığı yaşattı. Zeki biridir fakat istediği yerlere gelememenin üzüntüsü ve hırsı da var. Şu anda elde var sıfır durumunda. Akranları aldı başını gitti, bu da okumak için çalışmak zorunda..
07-10-2017 06:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Ah almak dedin de divitsiz...
Sağlık deyince tekrar baktım bu seneki tutulmalar ve düğümler aslan-kova aksına kaydı. 12. evde satürn, 6. evde şiron valla ağzının payını alacak gibi.
Ayrıca bu ne sorumsuzluk, hem haber yolla hem ummuyordum de...Ben hiç divitsizin dediği gibi bakmamıştım olaya ama o deyince, valla satürn daha başka yerden de daha çok çarpar arkadaşına. Lafın geçiyorsa, kızım sana söylüyorum gelinim sen anla hesabı divitsizin sözlerini çıtlat. Belki bir durup düşünür.
Yaşı da geçti falan deyince 30-35 mi diye durdum bir an, satürn kovada genç olması lazım dedim. Daha 92'li bebeymiş. İsteyene okul da biter Allah'ın izniyle her şey de olur. O da onun imtihanı belki de, rahatlığı güzele çevirip çevirmemek. Son olarak divitsiz, lafına katılıyorum. Negatif açılı kişiler gölge yönlerine kapılmazlarsa (ki çok zor kapılmadan doğrusunu bulmak, en azından benim için), daha azimli oluyor çünkü başka şansı yok. Mecbur başarmak zorunda.

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
07-10-2017 11:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

@divitsizhokka kalp kırmaz aslında. Kırılan kendisi olur hatta. Asıl ne istediğini bilmiyor bence. Burnu sürtmeden akıllanacak gibi de durmuyor. Çabuk kapılıyor. Belli sebeplerle ya bu bitirir ya karşısındaki. Kafasında yuva kurmak var şu sıralar... Şu halde bunu düşünüyor.
Evet tembel. Anlattıkların doğru. Genel olarak yorumların isabetli. Kişi boş kalınca kendine uğraş çıkartırmış. Bu da o cinsten. Yaşanan olaylara üzülür de o şunu dedi bugün bu oldu gibisinden.
Mükemmel kadını olmaz bence. Herhalde bi gün evlenirse konuşurum onla bu konuda. Belki gerek bile olmaz.
O zor biraz. Ben dön dedim bu işten. Bim de kasiyerlik yapıp bi senede yirmi küsur ders verilmez çünkü. Ocak nişanı yaparlar buna ahahaha
07-11-2017 01:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

@kumsal zaten nasıl bu kafayı yaşıyor onu merak ediyorum en çok. Yaşını okul için dedim. Ya da iş. Anca 27 sinde biter okul. Paralı askerlik de zor. E geldik 28'e. Sonra para kazan, ev, araba, düğün falan daha çok var.
Bi satürn süreci yaşasa fena olmaz aslında. Çok rahat olabilecek bi hayat zor hale geldi. Geri çekilip etki altında kalmadan olayları değerlendirmek gerekiyor. Senin yazdığın gibi hepsi olur aslında. Maalesef desen de fayda etmiyor. Duygularına kapılmış vaziyette.
07-11-2017 01:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Cvp: Doğum haritası yorumu
Capri, yazdıktan bir süre sonra tanımadığım biri için fazla mı ahkam kestim diye düşündüm. Bazen o niyeti taşımasam da kavga eder gibi konuşabiliyorum. (Koç) Her halükarda, farkına varsa iyi olur hem kendi için hem başkaları için. Bu mars,merkür-jüpiter karesi eylemde abartmayı böyle vermiş herhalde. Sonuçlarını görememek, kestirememek. Ya da bimde çalışıp 20 ders vermek. Ütopik hayaller yani.Yapan yine yapar da mecbursa, babasına anlatsın korkumdan böyle böyle diye. Çalışıp vereceğim desin. Ve çalışsın. Akıllanmazsa hayat zaten akıllandırır. Evrenin kanunu bu.
Dediklerine bakınca hak verdim afedersin. Evlilik, askerlik gibi açılardan bakmamıştım. Laf dinlemiyor katır kafalı diyorsun. Buraya yazıp sorduğuna göre değer veriyorsun. Son kez al karşına, bak kardeşim seni tanımayan insanlar böyle yorum yapıyor. Demek ki aklın yolu bir. Ya akıllan ya da sen bilirsin. Akıllanmıyorsa da kendi bilir, çekecek.

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
07-11-2017 02:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

@kumsal kötü niyetli değil zaten. Olsa arkadaşlığımı sürdürmem. Kavgacı üslubu nereden çıkardın ki? Üslubunda hiç öyle bi şey göremedimgülücük yalnız akıllanması lazım... Aslında oldukça yeteneklidir ve kafasına koyduğu işi yapabilir. Son derece zekidir... Zaten üzüntüsünün sebebi biraz da o. Bizim okul da yaramadı ona. İpin ucunu bi yerde kaçırdı sonrası malum. Üstüne hayatına biri girdi. Giren kıza hala sinirliyim. En fazla zararı o verdi belki de. Ha bi de son olarak karamsar biri. Bardağın boş tarafını görür. Oğlak ve balık etkisinden herhalde bu da.
07-12-2017 12:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
virgotaurus Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip

Rep Puanı: 18

Kendi doğum haritamı seviyorumask, şekil olarak tabi ki:D... bir şeyle de övüneyimdil çýkarma Bana getirdikleri ne olursa olsun vurguları kuvvetli. Görsel olarak bir tane büyük üçgen, bir tane mistik dörtgen var ve genelde açılar dar orblu ve bu nedenle de kırmızı ve mavi çizgiler çok net. Haritasında açıları dar orblu ve çizgileri net olanları bekliyorum....Görsel olarak en güzel haritayı bulalım. En merak ettiklerim iç içe üçgenler ve net uçurtma kalıpları?? Bu arada açılar kuvvetli diye hayatım mükemmel değil yanigülücük

https://hizliresim.com/POdOq5
11-27-2017 06:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
josii Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Yıllar önce bir astroloji meraklısı ama acemisiyken buraya doğum haritamı atmışım ne güzel içten yorumlamışsınız.İşim yolunda atandım öğretmenim ama hala evlenmedim o güzellikten de eser kalmadı ?? ?Yıllar sonra günlük okur gibi bunları okumak güzeldi benim için haritama yorum yapanlara teşekkür ederim ?

[Resim: showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2g...amp;res=63]
05-27-2020 11:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,577 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,670 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 29,773 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Evlilik ve ciddi ilişkilerde doğum haritamin önemi. eda_sgnc 3 10,942 12-10-2019 11:13 PM
Son Mesaj: eda_sgnc
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,258 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,451 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Doğum haritası ve ilişkiler beyzakubra 9 17,657 07-31-2018 04:57 PM
Son Mesaj: beyzakubra
  Dogum haritama bakabilir misiniz? ddmmyyy 118 131,481 05-29-2018 10:31 PM
Son Mesaj: shrekk
  Doğum haritamı yorumlayabilir misiniz? lansor 55 67,000 10-25-2017 09:17 AM
Son Mesaj: tugsem_10
  Yorumlayan ya da yorumlamayan herkesten Allah razı olsun. Doğum haritam... mckpghs 11 17,433 07-03-2016 02:29 PM
Son Mesaj: bird

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir