Değerlendir:
  • 8 Oy - 3.63 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

15 martta sınava gireceğim kafam çok karışık
Yazar Mesaj
buss Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: 15 martta sınava gireceğim kafam çok karışık
Düşünüp zaman harcayıp yazdığın için çok teşekkür ederim. gülücük Peki bu ilerlemenin önünde,kendimi hangi alanda göstermek istersem isteyeyim, güneş saturn karesi çok sorun çıkarır mi?
07-09-2015 11:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Karpuzseverim Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 4

Cvp: 15 martta sınava gireceğim kafam çok karışık
Çok garantici olacak ama hukuk yolunda ilerle bence. Tiyatro karın doyurmuyor malesef. Gençliğin verdiği heyecanlarla insan ya ben mutlu olmayacağım mesleği yapmak istemiyorum falan diyebiliyor ama gelip geçici bu hevesler. Ama tiyatro hayallerini de okul kulübüne katılarak gerçekleştirebilirsin verygood baktın hukuk olmuyo, oyunculuk eğitimi alabilirsin. Tiyaro kursları falan var oralara katılabilirsin ama tavsiyem önce geleceğini garantiye alman gözkýrpma

=>Haritam<=
07-10-2015 01:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yakamoz Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 19

Cvp: 15 martta sınava gireceğim kafam çok karışık
(07-10-2015 01:21 AM)Karpuzseverim Yazılan:  Çok garantici olacak ama hukuk yolunda ilerle bence. Tiyatro karın doyurmuyor malesef. Gençliğin verdiği heyecanlarla insan ya ben mutlu olmayacağım mesleği yapmak istemiyorum falan diyebiliyor ama gelip geçici bu hevesler. Ama tiyatro hayallerini de okul kulübüne katılarak gerçekleştirebilirsin verygood baktın hukuk olmuyo, oyunculuk eğitimi alabilirsin. Tiyaro kursları falan var oralara katılabilirsin ama tavsiyem önce geleceğini garantiye alman gözkýrpma

Aynen katılıyorum verygood

07-10-2015 03:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
atetri Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Buraya yazmak istemezdim ama hukuku görünce tutamadim kendimi :D ben de hukukcuyum 2 senedir mezunum ama ne kadar sinava girip kazansam da (hakimlik savcilik vs gibi ) torpilsizlikten eleniyorum. avukat olacagiz galiba ama o da belli bu ülkede cok zor.benim haritamda bu bahtsizligin nedeni ne olabilir? Bakıyorum hukuk okumam sacma gelmiyo bu haritaya vore ama birşeyleri gozden kaciriyorum sanırım.

http://i.hizliresim.com/yMXb2n.png
07-10-2015 03:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
atetri Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Bu arada başlık sahibi arkadaşıma ; hukuk fakultesi mezunu olacaksan sana sabri cemil diliyorum.hakkinda hayırlısı.inşallah hiç pişmanlık duymazsin gülücük

http://i.hizliresim.com/yMXb2n.png
07-10-2015 03:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
simone de Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Merhaba atetri.Ben de bu sene hukuk fakultesinden mezun oldum.Ve hakimlik savcılık sinavlarina hirmeyi dusunuyorum.Bununla ilgili dogum haritasinda nelerin olmasi faydali olabilir?Bu konuda daha once sitede soru sordum lakin yanıt alamadım.
Ben dogum haritami da yaziyorum.Sen de benim icin yazarsin.Karsilikli bakabiliriz.25 Mart 1994 7:47 edirne
06-25-2016 09:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Karışık bir harita heralde :) Mertkr 5 8,133 01-08-2013 06:14 PM
Son Mesaj: Mertkr

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir