Değerlendir:
  • 11 Oy - 3.36 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hiçbir şey tesadüf değil...
Yazar Mesaj
yaren Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Hiçbir şey tesadüf değil...
güneş balık ve ay başak olarak satürn transiti yaşadığım ve ve daha uzunca bir süre yaşayacağım gelecek günlerde kendimle hesaplaşmalara başladım , bunu çok rahat farkedebiliyorum kendimde...hayatımdaki doğrular ve yanlışlar sanki şimdilerde yerlerine oturuyor ve olgunlaştırıyor beni sanki...karakter olarak çok iyi niyetli ve verici bir insan olmama rağmen şimdilerde olaylara ve insanlara daha realist yaklaşabiliyor kırmamak için kırıldığım günleri geride bırakıyorum..hayatımla ilgili daha radikal kararlar alıyor ve uygulamaya geçiyorum...yaklaşık 2,5 yıl sonra satürn transitini tamamlamış olduğunda yeni bir ben olacağım sanırım....

hayatta hiçbirzaman tesadüflere inanmadım,yaşanılan herşeyin bir nedeni vardır ve bizim için olması gereken olur...hiçbirzamanda pes etmedim, vazgeçmedim yüzümü güneşe dönerek yürüdüm yolumda....hep inandığım birşey vardır ,İSTEMEK BAŞARMANIN YARISIDIR ...demekki zaten isteyerek yolu yarılıyoruz, eee bize kalan diğer yarısınıda çalışarak aşmamamız için bir neden yok...

gecenin en karanlık anı,güneşin doğmasına en yakın zamandır.....

Full Time Şerefsiz Olacağına,Part Time İnsan OL......
11-07-2007 04:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Hiçbir şey tesadüf değil... - yezda - 11-07-2007, 03:40 PM
RE: Hiçbir şey tesadüf değil... - yaren - 11-07-2007 04:55 PM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir