Değerlendir:
  • 21 Oy - 2.57 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Başkalarının Haritalarını İstemek
Yazar Mesaj
boduc Çevrimdışı
Saturna Vip
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Başkalarının Haritalarını İstemek
(09-04-2009 07:37 PM)Serena Yazılan:  ben bazı astroloji yorumlarının bazen çok ileri giderek insan beynini yönlendirdiğini düşünüyorum. insan herşeye olumlu bakar ve olumlu yaşarsa hayatı da olumlu olur.
daha bunun aksi bir örnekle karşılaşmadım.

gezegensel açılar kişinin '' negatif ve pozitif '' potansiyelini gösterir. hiçbir şekilde kadere işaret ettiğini düşünmüyorum.
örneğin bir mc- satürn karesi benim '' iş konusunda disiplinsizlikten kayıplara ya da gecikmelere uğrayabilme '' potansiyelime işaret edebilir ancak asla kesin sonuca işaret etmez. benim doğarken bu açıyı seçme sebebim, ruhumdaki disiplinle ilgili bir eksikliği iyice deneyimleyebileyim, iyice görüp düzeltebileyim diyedir. bu noktada gezegenler ,çeşitli etkilerini sunarak ruhun kendi seçtiği deneyimine yardımcı olmaktan öte bir şey yapmaz.
asla ve asla kesin sonuç değildir. insiyatif tümüyle şahsın elindedir.

oysa, bazen kesin sonuç budur şeklinde yorumlar yapılabiliyor.
eğer, dış enerjiler tarafından kolaylıkla yönlendirilme potansiyeliniz varsa '' aa benim açılarım bu, demek ki bu böyle olacak '' dersiniz.

size öngörülen olumsuz bir astrolojik yorum, sizin bu olumsuzluğa iyice inanmanıza ve hayat realiteniz yapmanıza neden olabilir.

oysa kendimizi, ilişkilerimizi değiştirmenin, düzeltmenin anahtarı yine bizde.
astrolojinin en kat'i olarak verdiği kararları da tümüyle pozitife çevirmek bizim elimizde..

astrolojinin '' kaderciliğe götürebilen '' handikapına belki de hepimiz dikkat etmeliyiz.

seçim hakkı bizim mi? bu açıları biz mi seçiyoruz?

[Resim: astro2sa201fatmagandazh.th.gif]
08-26-2010 03:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Başkalarının Haritalarını İstemek - Orçun - 01-07-2009, 08:42 PM
RE: Başkalarının Haritalarını İstemek - boduc - 08-26-2010 03:08 PM
RE: Başkalarının Haritalarını İstemek - aeon - 09-07-2009, 01:49 AM
RE: Başkalarının Haritalarını İstemek - aeon - 09-07-2009, 02:44 AM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir