Değerlendir:
  • 12 Oy - 3.58 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TR GEZEGENLERİN EVLERE ETKİLERİ
Yazar Mesaj
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

Cvp: TR GEZEGENLERİN EVLERE ETKİLERİ
kovakızı Yazılan:selam el auria
yazın dikkatimi çekti.ben daha yeni olduğum için sadece araştırıyorum.birşeyler sormak istiyorum sana ben kova burcuyum.yıllardır sıkıntı sıkıntı. şimdi edindiğim bilgiler den dolayı bunları söylüyorum.jüpiter kovaya girince kovalar bu yıl çok rahatlayacak diyo herkes.mutlaka kişiden kişiye de değişiyor olabilir bilemiyorum. umuyorum o iyilerin içinde bende varımgülücük sorum şu :yazında diyor ki tr jüpiter 3. evden geçiyorsa hastalık ve korku verir.kendi transit haritamda sanırım yanlış anlamıyorsam eğer jüpiter benim 3. evimden geçiyor. bu durumda beni kötü mü etkileyecek.
normal haritamda jüpiter boğada ve 3. evde açılarıda kötü.tr hatitadada kovada ve 3. evde bu nedemek acaba bana bilgi verebilirmisiniz. iyi geceler diliyorum

şimdi senin transitlerine baktım..aynen şu şekilde;

güneş,merkür,jüpiter ve rahu 2.evinde

ay ve satürn 9.evinde

ketu 8.evinde

mars 1.evinde

venüs 3.evinde
yerleşimler bu şekilde..okuyabilirsin ev geçişlerini..

Unutma: Cesaret korkusuzluk demek değildir. Eğer bir insan korkusuzsa, ona cesur diyemezsin. Bir makineye cesur diyemezsin, o korkusuzdur. Cesaret sadece korku okyanusu içinde var olabilir. Cesaret korku okyanusu içinde bir adadır. Korku vardır ama korkuya rağmen insan o riski göze alır; işte cesaret budur. İnsan titrer, insan karanlığa girmekten korkar ama yine de girer. İnsan, kendine rağmen adım atar; cesur olmanın anlamı budur. Korku dolu olmak ama onun altında ezilmemek demektir.”
01-15-2009 12:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Cvp: TR GEZEGENLERİN EVLERE ETKİLERİ - El Auria - 01-15-2009 12:42 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  TRANSİT GEZEGENLERİN ŞU AN Kİ KONUMLARI El Auria 12 15,802 03-02-2012 12:05 AM
Son Mesaj: aphrodite

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir