Değerlendir:
  • 19 Oy - 3.21 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Değerlendirmelerinize Sunarım...
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Değerlendirmelerinize Sunarım...
Aprilios Yazılan:* Özellikle sevgili Yıldırım'ın, Nihan'ın ve Beatricé'in değerli analizlerini rica ediyorum.

* Yorumlarıyla katkıda bulunmak isteyen diğer değerli arkadaşlarıma da şimdiden teşekkür ediyorum, sevgiler...

İlgili Kompozit Harita :

[Resim: astro621gw0201apriliosmkb7.th.gif]

kompozit haritaya dair bir-iki şey söyleyim ;

kompozit haritanın vurguları , ''ilişkinin amacı'' hakkında bişeyler söyleyecektir bilgisini verelim öncelikle.

bu kompozit haritada , BALIK BURCU vurgusu dikkat çekiyor.. güneş-AY-Merkür-Mars dörtlüsü Balık burcundalar..

Balık vurgusu , romantizme işarettir , aklın-mantığın devre dışı kalması olasılığına işarettir , renkli hayallere ve ilginç fantezilere işarettir , fedakarlığa işarettir , merhamet duygusunun yada yardımlaşma duygusunun ön planda olabileceğine işarettir.

oysa Balık vurgusunun başrolleri , sert açılara mâruz kalıyor..
Ay Balık , satürn-uranüs ikilisinden sert kare açı alıyor + Venüs Başak ise Balık stelyumuna Zıt açı yapıyor..

Balık vurgusu eğer sert açılar alıyorsa ; yanılsama ve ilüzyon olasılığına işaret vardır denilebilir yani kişilerin birbirini sağlıklı değerlendirememesi olasılığı..

yine Balık vurgusunun sert açıları , hayalkırıklıklarına işarettir denilebilir..

burada sert açıya mâruz kalan fonksiyonlardan biride , Venüs Başağı oluyor..

ilişkinin amacı , sanki fedakarlık ve iyi niyet üzerine bir dostluk olarak başlamış olabilir , gösterişli bir ilişki değilde çok mütevazi ve sevimli duygular sözkonusu olabilir ama uzun vadede sert açıların getireceği problemleri aşmak için yeterli GÜÇ VE DAYANIKLILIK bulunamayabilir.

hem AY hemde Venüsün sert açılara mâruz kaldığı durumlarda , uzun vadeli mutluluk olasılığını az görüyorum diyebilirim son olarak.

01-30-2009 11:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Değerlendirmelerinize Sunarım... - Luli - 01-29-2009, 05:16 PM
RE: Değerlendirmelerinize Sunarım... - astrosohbet - 01-30-2009 11:04 PM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir