Değerlendir:
  • 53 Oy - 2.64 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yıldız Haritasında Güçlü Gezegenleri Saptamak
Yazar Mesaj
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

RE: Yıldız Haritasında Güçlü Gezegenleri Saptamak
Jüpiter yükselen yöneticim
Balık burcunda güçlü konumda
Güneş-Venüs-Mars ile açıları var

Ay Koç, Mars Yengeç’te karşılıklı ağırlama var
Ay 4. evde güçlü konumda IC ile kavuşumda, Mars 7. evde Yengeç’te düşük konumda
Mars’la dinamik açı yapıyorlar, diğer açıları güzel.
Ay’ın haritada etkili olduğunu söyleyebiliriz ama dispozitörünün zayıf yerleşiminden dolayı Jüpiter kadar etkili olmayacaktır.

Venüs İkizler’de ve 7. evde kendi evinde (DSC ile kavuşum, yükselen ile zıt açıda)
Dispozitörü Merkür’le ve yükselen yöneticisi Jüpiter’le açısı var (Hatta ASC-Venüs-Jüpiter T-Karesine sahibim)
Ayrıca Venüs MC yöneticisi

Malesef ki Ay-Mars’ın etkisini olumsuz yönde hissediyorum, çok olmasa da. Mesela o Ay Koç’unun ve Ay-Mars karesinin atılganlığı yoktur bende yumruğumu masaya vuramam hep içime atarım o yüzden de huzursuz bir insan olup çıkıyorum.

Daha çok Venüs-Jüpiter ikilisi bana hitap ediyor. Kavgadan kabalıktan nefret eden bir insanım eşitsizlikten hoşlanmam güzel şeylere hep bir ilgim vardır gezmek, yeni kıyafetler almak, güzel yemekler çok hoşuma gider kendimi iyi hissettirir. Güzel sanatlara meyilim var okuduğum bölüm de bununla ilgili. Ama olumsuz yönü de kilo alma meyili. Jüpiter değişken burçlarda transitteyken hep kilo alıyorum. Bir de hep dört ayak üstüne düşerim. Kötü özelliklerinden biri de aşırı rahatlık ve keyfe düşkünlük vermesi. Evet o da malesef ki ben de mevcut

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
12-24-2017 05:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Cvp: RE: Yıldız Haritasında Güçlü Gezegenleri Saptamak - tiyatral_gitarist - 02-21-2010, 11:50 AM
RE: Yıldız Haritasında Güçlü Gezegenleri Saptamak - say24 - 12-24-2017 05:16 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Astrosohbet (Forumumuzun) Yıldız Haritası astrosohbet 81 106,981 06-09-2019 12:07 AM
Son Mesaj: say24
  Hafızanın Doğum Haritasında İncelenmesi emel 55 83,148 02-04-2015 01:15 AM
Son Mesaj: gökyüzü

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir