Değerlendir:
  • 15 Oy - 2.2 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mitolojide Venüs
Yazar Mesaj
Nafiye Yenigün Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Mitolojide Venüs
meraba ben bir Kıbrıslı olarak kıbrısın haritasını merak eddim kuzey kıbrıs türk cumhuriyetinin haritasını çıkardım 15 Kasım 1983 öyle namazı kılındıktan sonra ilan edilmiş 12.45 Lefkoşa olarak alarak harita çıkardım Kıbrısa Afrodit adası deniliyor kıbrısın bu haritada çıkan venüsü hem terazide hem de 7. evde görünüyor venüs asaleti söz konusu ayın konumu da çok iyi 1. evde ay balık burcunda buraya gelenler bilir bizim hanımların konumu türkiyeden daha rahat isdedikleri gibi giyiniyorlar venüs terazi yani şık zarif/ ada ülkesi ve deniz yoğunluğu neptün ya da balık burcu etkisini anlatıyor (ay balık 1. ev) kıbrıs yavru vatan türkiye ana vatan evet kesinlikle öyle kıbrıs da güneş akrepburcu hatta stelyumu da var satürn güneş pluto .Öteyandan kıbrıs üniversiteler ülkesi olarak biliniyor ya da kültürler beşiği küçücük adaya tarihinde pek çok millet sahip olmuş ingiliz sömürgesi olarak biliniyor dileyene ülkemi anlatacam neyse haritada yay burcu stelyumu var jupiter yay da ve asalet kazanıyor merkür yay uranüs ve neptün yay . Kıbrısın neden afrodit adası olarak bilindiği yada afroditin kıbrıs denizinin köpüklerinden çıkdığı kolayca yanıt buluyor kıbrıs aynı zamanda çok fazla sanatçı veren bir bölge ada küçücük olmasına karşın ünlü sanatçıları bol dileyene isim de verecem artist de bo ablamın lafıyla bizimkiler hep artist zaten kıbrısda şık zarif hatta dekolteli hanımlar rahatça barınıyor kendilerini korumaları için türkiyedeki gibi delikanlı kız yani venüs akrep olmalarına da gerek yok ,bir hanım olarak kıbrıslı olmayı seviyorum ıspartalı komşum bizim mahalledeki kızların ve benim durumumu görünce burda kadınlar çok rahat demişdi haritada da öyle işde rahat ask
06-09-2012 02:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Mitolojide Venüs - Angel - 04-30-2007, 12:34 AM
Cvp: Mitolojide Venüs - ay_se - 05-27-2007, 10:42 PM
RE: Mitolojide Venüs - Nafiye Yenigün - 06-09-2012 02:09 PM
RE: Mitolojide Venüs - astrosohbet - 06-09-2012, 02:38 PM
RE: Mitolojide Venüs - Şirine - 08-14-2014, 06:21 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Mitolojide Neptün Angel 1 10,694 07-06-2019 08:53 PM