Değerlendir:
  • 19 Oy - 2.68 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gördüğümüz Rüyalar ile Gezegen,Ev ve Açıların bağlantıları
Yazar Mesaj
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

RE: Gördüğümüz Rüyalar ile Gezegen,Ev ve Açıların bağlantıları
Ben bir şey söylemek istiyorum;

Bende genelde saçma rüyalar görüp unutan cinstenim ama hayatımda iki defa garip bi şekilde gece 5 de uykumdan sıçradım... nunun bahsettiği gibi rüyalar çok nadir olur ama bana 2 kez oldu. Birinin yorumu öleceğimin işaretiydi.

Rüyamda evlendiğimi görüyodum ama karım olucak kişiyi bir türlü göremiyordum. Annem güya bana kız bulmuştu akşama seni istemeye gelicekler diyodu ama benim kafam acayip karışık evde 163737 kişi bana gekin ne kadar güzel biz gördük bir içim su diyorlar ben deliriyorum gelinliği görüyorum ama kadını tam görücekken biri sanki bana tokat atmıscasına sarsılarak uyandım.

Bunun anlamına 100 lerce yerden baktim. Çünkü bu rüya normal bir rüya değildi kendime gelmem 2-3 gün sürdü. Hocalara gittim hepsi aynı yorumu yaptı . bunun anlamı VAKTİMİN DOLDUĞUNU , ÖLMEDEN İBADETLERİNİ ARTRIRMAN İCİN SON BİR SÜREÇ OLDUĞUNUN BİR İŞARETİ Dediler. İnanamadım hepsi ayro ayrı dini olsun olmasın aynı yorumu yaptı. İşin gario kısmı ben bunu üniversite sınavının fen oturumunun yapılccağı gün gördüm uyandıktan sonra dolandım evin içinde sonra ders calısıyım dedim işin çok garip kısmı o an elimi hep garip konulara yani çok ağırlık vermediğim nolur ne olmaz diye baktığım konuların HEPSİ SINAVDA ÇIKTI. Çok garip o rüyada bir şey vardı haziranın 27 si gibi gördüm sanırım o zamanlar yoğun satürn transitindeyidim

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
11-10-2016 12:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Gördüğümüz Rüyalar ile Gezegen,Ev ve Açıların bağlantıları - Alejandro - 11-10-2016 12:53 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Baskın Gezegen ilerizekali 23 50,339 04-15-2020 01:18 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Gezegen Saatleri ve Günleri Libra 18 26,109 04-18-2017 05:14 PM
Son Mesaj: capri
  KAPTEYN(Yeni Keşfedilen Bir Gezegen) aslında 3 6,328 06-09-2014 06:03 AM
Son Mesaj: sheclub
  Yükselen Gezegen astrosohbet 63 84,883 09-25-2012 12:24 AM
Son Mesaj: sopi

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir