Değerlendir:
  • 29 Oy - 2.07 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(Kadınların Korkusu) Mars Baskısı (Kujadosha)
Yazar Mesaj
melody Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

Cvp: (Kadınların Korkusu) Mars Baskısı (Kujadosha)
(02-24-2018 01:15 PM)say24 Yazılan:  Evet @melody bana uyuyor bu konuda forumda Vedic’le ilgili başka bir başlık altında belirtmiştim. Sadece bende değil, yakın çevremde de gözlemledim. Ama Batı’yla da ortak yönleri var mesela benim Batı’da en güçlü gezegenim Jüpiter (Balık burcunda, yükselenim Yay) Vedik’te de en güçlü gezegenim yine Jüpiter (Yine Balık burcunda, üstelik Ay’la beraber).

Her iki tarafta da Jüpiter’im güçlü ama Yay tarafını değil de Balık tarafını kendimde daha yoğun görüyorum davranışlarımda gülücük

Vedikte ay ve venus degisimi uyuyor benim için. Ama mars basak oluyor,ki mars basak ayrintici felan,ben yuzeysel birisiyim pek çok anlamda.ki marsı basak olan birisini tanıyorum o da yuzelsel her anlamda.Mars basaga ait olarak cevreyi cok elestiririm,ufak ayrıntılara sinirlenirim,dağınık biri olmama rağmen temizlik kurallarim var,garip garip seylerden tiksiniyorum. Şu da var,batıya göre marsım terazi yani zararda.Fakat ben güçlü bi marsiyenlik hissediyorum kendimde yani fiziksel anlamda daha çok. Ve merkuryenim ama zeka konusunda kendime hic guvenmem. Mars terazi olaraksa cok katı bir adalet anlayışım var.

Natal haritam

https://i.hizliresim.com/VQ8lNn.jpg
02-25-2018 02:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Cvp: (Kadınların Korkusu) Mars Baskısı (Kujadosha) - melody - 02-25-2018 02:15 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  MANGALA (MARS) El Auria 0 2,702 01-09-2009 12:10 PM
Son Mesaj: El Auria

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir