Değerlendir:
  • 31 Oy - 2.87 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Recep Tayyip Erdoğan'ın Haritası
Yazar Mesaj
Frederico Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

Cvp: Recep Tayyip Erdoğan'ın Haritası
(01-22-2020 12:12 AM)dilek8855 Yazılan:  
(05-30-2018 06:53 PM)dilek8855 Yazılan:  şu linkte :
http://www.astrosohbet.com/forum/showthr...#pid202003

öncelikle daha evvel Ankara büyükşehir belediyesi başkanı Melih Gökçek için yaptığım yorumdan sadece 2,5 ay sonra hızlıca başkanlıktan çekilmesi gibi bir etkisi olur mu bilmem ama şimdide cumhurbaşkanımızın haritasını yorumlamak istedim gülücük

kendi haritası;

[Resim: ZF4jZmcKLGV1H0AxMQyJEzDjZQNjZGNjZQNj.png]

geçmiş dönem seçimlerine bakınca yükselen oğlak olma ihtimali çok doğru.. kova ve aslan aksındaki tutulmalar ona hep uğurlu gelmiş...

birde seçim günü 24 haziran 2018 transitlerine bakalım,
(daha anlaşılır olsun diye ascyi 18 dereceye çektim yine)

[Resim: ZF4jZmblAQN2ZwNkBQVkZGLjZQNjZGNjZQNjZQN5ZwZmZj.png]

bir kere transit Jüpiter MC noktasından ve 7.evdeki transit Venüs kendi haritasındaki venüsüne açı yapıyor....
daha ne olsun...
vallahi özellikle seçmişler sanki bu tarihi...bu kadar cuk diye oturur...

tr Satürn ve tr kuzey ay düğümü 6 derecede güneşine olumlu açı yapıyor...

maşşallah dediğim 3 gün yaşamıyor ama yinede dicem...
transitleri çok çok iyi be.... :/

sonuç belli....
yüzde doksan dokuz seçimleri tekrar kazanacak...

Erken secim var.. ve tarih yine bir haziran sonu.. 28 haziran 2020..

Hemen transitleeimize geri bakalim.. 7.evindeki gunes kendi natal balik gunesine ucgen.. 1.evinde hatta natal kad ustunde tr pluto ve jupiter kavusumu.. vee ic noktasinda tepedeki 9 derece saturne tam zit bir uranus..
Ben diyim gene alacak secimleri ama.bu tarihleri secen astrologda iyi bir tebrik hakediyor! Tayyip Beyin haritasini coooook iyi cozumlemis.. nokta atisi bir tarih gülücük

[Resim: ZF4jZmblBQN2ZwNlZQVkZQpjZQNjZGNjZQNjZQNkBGR2AmZ.png]

Ben de bakmıştım söylenen seçim tarihlerine ama bence de sanki nokta atışı ayarlanmış gibi. Bu tarihi Erdoğan kazansın diye bir Astrolog belirlediyse, kesinlikle Erdoğan kaybetsin diye bu tarihi seçmiş (herhalde Astrolog CHP'Lİ "CE-HA-PE"li koptum.w),

ama Ekrem İmamoğlu kazanacak, çünkü Erdoğan yükselen oğlak ve Satürn geri harekette olacak ve geri giden Jüpiter ile kavuşumu var. Bence bu Erdoğan için kötü haber, Ekrem İmamoğlu için güzel bir transit var o aralar. İmamoğlu'nun Propagandasını yapacağı aylar Transit Venüs Natal Merkür ve Venüs ile kavuşum yapacak. İnsanlara daha şirin gözükecek (Transit Venüs - Natal Venüs kavuşumu). İnsanları tatlı diliyle yerinden çıkaracak kendine oy attıracak(Transit Venüs - Natal Merkür kavuşumu). Bence bu verilen tarih Erdoğan için çok tehlikeli.

Ha bir de Erdoğan'ın Yükselen Yay olduğunu söyleyenler de var öyle olsa bile 28 Haziran'da Jüpiter'de retro..

Son olarak şunları da eklemek istiyorum 13-14 Haziran 2020'de Transiti güneş İmamoğlu'nun MC noktasına da kavuşum yapacak.

Ekrem İmamoğlu'nun doğum tarihi belli olsa bile saati belli değil ama ben rektifiye ettim, merak edenler için tarih saat vereyim. 4 June (Haziran) 1971 saat 12:03 p.m

Hatta şöyle bir ayrıntı vereyim, biz Ekrem İmamoğlu'nu nasıl biliriz "tatlı konuşmasıyla" haritasında Venüs-Merkür kavuşumu var. Astroloji yalan söylemez koptum.w koptum.w. İmamoğlu yükselen Başak ve Yöneticisi Merkür seçimde ve seçimden biraz önce retro olacak tıpkı Erdoğan'ın ki gibi.. Seçim zamanı Venüs de retro olacak..

Seçimlere İmamoğlu'nun da gireceği kesin değil ama Cumhur İttifakından Erdoğan'ın gireceği kesin bence.

Bu tarihte seçim olursa Ekrem İmamoğlu (Millet İttifakı adayı farklı olursa durum değişebilir) alır götürür seçimi..

Allah'ım lütfen seçim 28 Haziran 2020'de olsun, İmamoğlu ve Erdoğan arasında seçim yapalım amin.. koptum.w

Erdoğan inşallah kaybeder amin.. koptum.w
01-23-2020 12:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Recep Tayyip Erdoğan'ın Haritası - Derin - 12-06-2011, 12:54 AM
Cvp: Recep Tayyip Erdoğan'ın Haritası - Frederico - 01-23-2020 12:41 AM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir