Değerlendir:
  • 20 Oy - 3.05 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hangi Ev Sistemini Kullanmayı Tercih Ediyorsunuz?
Yazar Mesaj
yagmurimu Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: Hangi Ev Sistemini Kullanmayı Tercih Ediyorsunuz?
(10-25-2019 09:51 PM)Feslegen Yazılan:  Benim de çok değişiyor haritam whole signs ve placidus olarak, gezegenler komple ev değiştiriyor, iki haritam var gibi. Satürn de hem 2 hem 3 hem 4. eve etki ediyor sanki bu haritalara göre(placidusa göre 2. ev sonu olduğu için 3 ile de bağlantılı olabileceği söyleniyor).
yagmurimu'nun dediği doğru sanki.
Jüpiter transitini ele alırsam; kişisellerim ve jüpiterimin olduğu 9. evde jüpiter transiti yaşarken biri yardımıyla işe girmiştim. Haritanın batısı başkalarından gelenlerle alakalı diye biliyorum, iş de zaten 10. ev, bahsettiğim stelyumum da whole signse göre 10. evde. 10. ev & MC yöneticim de 9. evde diğer yandan placidusa göre. 28 derece asc akrebim ve jüpiter akrebe yani 12. evime girdiğinden beri enerjim yükselmiş durumda(girdiği an insanlar tarafından da görünür/hissedilir olmuştu) ve şuan yaydayken de devam ediyor, 2 senedir jüpiter transiti yaşıyor gibiyim. Bakalım 9. evdeki stelyumuma jüpiter üçgeni alırken işle ilgili bir şey yaşayacak mıyım. Bir de malum jüpiterin büyütme özelliği var, 12. evdeyken bir rahatsızlığım ortaya çıkmıştı, bunu bir astrologtan jüpiter büyüttüğü için hastalık belirginleşir şeklinde duymuştum.
Ama jüpiter terazideyken 11. evi yaşadığım belliydi, internet üzerinden bir topluluğun içinde biraz sosyalleşme, o topluluk içinden ilişki fırsatı vs., 12. evle ilgili bir şey hatırlamıyorum o dönem.

Kesinlikle iki sistem de senkronize çalışıyor bence. Ben artık iki farklı haritam varmış gibi analiz etmeye çalışıyorum kendimi ve daha detaylı daha isabetli oluyor sanki gülücük

Haritam
Eşimin haritası
10-26-2019 11:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: hangi ev sistemini kullanmayı tercih ediyorsunuz? - marskovası - 03-04-2011, 02:29 AM
RE: Hangi Ev Sistemini Kullanmayı Tercih Ediyorsunuz? - marskovası - 08-26-2011, 11:45 PM
RE: Hangi Ev Sistemini Kullanmayı Tercih Ediyorsunuz? - marskovası - 08-28-2011, 04:11 PM
RE: Hangi Ev Sistemini Kullanmayı Tercih Ediyorsunuz? - marskovası - 08-28-2011, 08:20 PM
Cvp: Hangi Ev Sistemini Kullanmayı Tercih Ediyorsunuz? - yagmurimu - 10-26-2019 11:39 AM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir