Değerlendir:
  • 17 Oy - 3.06 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yıldız Haritamızda Astroidler ve Anlamları
Yazar Mesaj
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

RE: Yıldız Haritamızda Astroidler ve Anlamları
(02-24-2011 04:57 PM)Dinoo Yazılan:  
Alıntı:LILITH:
Üçgenlere bölünme; Yarışma; Seçmek veya reddetmek. Kararlar (aldığı açı veya görünüşler önem kazanır) Kayırmacılık; Cinsiyet rolleri önem kazanır. Seksin kullanılması veya egemenlik için reddedilen şeyler.

Bilinçaltımızın karanlık tarafıdır. Bilinçsizce kendimize, ruhumuza zarar veren noktadır.

Genel olarak astroidleri pek kullanmasam ve fazlaca anlam yüklenmesi konusunda şüpheyle yaklaşsamda genel olarak astroidlerin işlevlerinin mitolojideki anlamları yada hikayeleriyle örtüştüğünü düşünüyorum.
Şu noktada Lilithin zararı hem kendine hem çevresine.Henüz faydalı bir tarafını göremedim.Ha tabi böyle egzantrik brezilya dizisi kıvamından hoşlanan bir sadist için hoş olabilir bilemiyorum.dil çýkarma

Yahu listeye bak neredeyse 20 30 astroid hangisini kullanacaksın.İnsanın kafası çorba olur .O değilde şu kadar listede hiçbir birleşmem yok doğru dürüst insan ne bileyim bikaçıyla kişisel gezegenler birleşsin ortam şenlensin istiyor.Ben bi tek Urania yı tutturabilmişim.Neyseki akıllı uslu bir astroidmiş o da.:D
02-25-2011 04:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Yıldız Haritamızda Astroidler ve Anlamları - Venüs - 02-24-2011, 05:11 AM
RE: Yıldız Haritamızda Astroidler ve Anlamları - JoMaJa - 02-25-2011 04:02 AM
RE: Yıldız Haritamızda Astroidler ve Anlamları - Arkadaş - 12-02-2011, 08:47 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Herschel Teleskobundan ...BİR YILDIZ DOĞUYOR aslında 0 2,662 06-06-2014 09:24 PM
Son Mesaj: aslında

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir