Değerlendir:
  • 11 Oy - 3.09 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Türkiye'nin Astro-Psikolojik Analizi
Yazar Mesaj
gökyüzü Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

Cvp: Türkiye'nin Astro-Psikolojik Analizi
(01-26-2015 03:50 AM)gökyüzü Yazılan:  
(01-26-2015 01:48 AM)Ninsianna Yazılan:  
(01-25-2015 02:55 PM)gökyüzü Yazılan:  Sana katılmıyorum Ninsianna.Bütün bu olaylar bakış açısına göre değişir.Sen hep kötü tarafından bakmışsın.Senin o hapsedildiğimiz dediğin topraklarda biz 1040 dan beri yaşıyoruz.Ay güneş trine, ay merkür trine bunlar çok güzel açılar.Eğer şu an terör sorunu varsa emin ol Türk Milleti bunun üstesinden en güzel şekilde gelecektir.Bizler 1071de malazgirtte 1176da Miryekefalon Savaşları 1453de İstanbulun fethi 1915de Çanakkale Zaferi 1922 de Kurtuuş Savaşını vermiş bi milletiz.Bu millet ne güzel ne dirayetli bir millettir ki topragını korumasını en güzel şekilde biliyor. Ayrıca her ülkenin seveni sevmeyeni olur.Biz bütün sevgileri hakeden bir devletiz.Ülkeni sev lütfen ve biraz da tarih kitapları oku.

Benim söylediğim farklı bir şey.Çok daha geniş bir alanda yaşıyorduk biz Türkler eskiden .Örneğin Türk nüfusunun 1/3'ü Balkanlar'da yaşıyordu Osmanlı döneminde.Bugün bu oran bunun yarısı veya daha azı.Topraklarını terk etmek zorunda kalan binlerce Türk ve /veya Müslüman'ın torunları yaşıyor bu ülkede.

Türkiye'de terör ortamı yaratan sorunların biri bitiyor diğeri başlıyor.Ülkede hiçbir zaman tam manasıyla huzur ortamı yaratılamıyor.Ben bunun mümkün olabileceğine inanmıyorum açıkçası.Bu yıldız haritası bana hiç umut vermiyor.
Görüşlerine saygı duyuyorum ama katılmıyorum çiçek Bu ülke ne kadar güzel insanlar yetiştirdi ve yetiştirmeye devam ediyor.Ülkemden ümitliyim.Biz bu ülkenin gençleri olarak böyle düşünürsek bu ülke elbet yaşar.Nuray Sayarı diyorki 'haritalarınızı kaderiniz haline dönüştürmeyin.'Astroloji yol haritasıdır.Hem nerden biliyoruz ki. Keşfedilmeyen birsürü gezegen bir sürü yıldız var.Belki bunlardan biri müthiş derecede güzel ve bizleri etkiliyor
Türkiye 29 ekim. ben de 29 ekim doğumluyum. Güneş ay trine. mekür ay trine .ay mars kare. bu üç açı ülkemle aynı açı bu kadar olur gülücük
01-26-2015 03:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Türkiye'nin Astro-Psikolojik Analizi - Derin - 05-30-2011, 10:59 AM
Cvp: Türkiye'nin Astro-Psikolojik Analizi - gökyüzü - 01-26-2015 03:53 AM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir