Değerlendir:
  • 7 Oy - 3.29 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

33 Yaşında Hala Bekar :)
Yazar Mesaj
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

RE: 33 Yaşında Hala Bekar :)
Annemin ameliyatı dolayısıyla dün görmedim yazdıklarınızı.... Sevgili lionhearted ve armedas çok teşekkürler cevapalrınız için....
Lionhearted Anne baba boşanma doalsıyla fazla güvenemiyroum galiba erkeklere....İlişkilerde genelde aynı gidişatı yaşıyoırum.. Ama bazen insan hatayı anlayamıyor.. Çünkü etrafımda benimle aynı fikirde oluyor. Ben ilk etapta çok özverili sevgi dolu daha sonrada karşımdaki bana bağlandığında ise evleneceğim insan olmadıgını düşünüp ayrılıyorum... halbuki başlangıcımda cidii...Herneyse sonucta psikologa filanda gittim...Bilmiyorum tek sorun bende olmayabilir..Bu saatten sonra artık sonucu evlilikle biten bir ilişki istiorum...O sebepten bu duruma belki bir astrolojik bir çözüm olabilir... Bu saatten sonra değiştiğimi düşünüyorum...
Birde çok zorlukla geçen hayatım oldu galiba o yüzden cok güçlendim ve karşımdaki erkeklerinde zayıflıgına tahammül edemiyorum.. Onları ezebiliyorumm :(... Aslında pek iyi değilim galiba ya...

Armades dediklerinin tamamını deneyimledim...KArşı tarafa güvenememek ben bunu kend hatam olarak gördüm...Gel geç pek yok ama kıskanclık var... Ay vedic astrolojisine göre kocta.. O sanki daha çok tutuyor.. Bazen çok kıskanc ve cok sert olabiliyorum.... Farklı şeyler deneyimlemekten emin olamadım belki öyledir.
Bir ilişkim bitti sayılır evet... Ciddi karar vermek istiyorum o sebepten sürekli sorguluyorum kendimi ...bu 1 senedir böyle gidiyor zaten kendi içime çekildim hatayı arıyorum... Şu anda satürn geçişinin stresini yaşıyorum ve yeterince stres yarattı offffffff offff gülücük

Çok teşekkür ederimm...

Bu arada bu transitle ev sahibi oldum.. Peki hayatıma birilerinin girme ihtimali varmı ... yada şans getiren transitler diyeyim..
Şimdiden çok teşekkür ederim evet açıları araştırıyorum türkce yabancı sitelere ama haritanın genel bakışı ve durumu hakkında söz sahibi olamıyoruzz bu acemilikle de baya zmaan alıcak bu durum. gülücük...
04-08-2015 03:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
33 Yaşında Hala Bekar :) - eminesen - 04-06-2015, 04:24 PM
RE: 33 Yaşında Hala Bekar :) - Armedas - 04-07-2015, 02:44 AM
RE: 33 Yaşında Hala Bekar :) - eminesen - 04-08-2015 03:31 PM
RE: 33 Yaşında Hala Bekar :) - eminesen - 04-09-2015, 02:32 PM
RE: 33 Yaşında Hala Bekar :) - eminesen - 04-09-2015, 04:51 PM
RE: 33 Yaşında Hala Bekar :) - Armedas - 04-09-2015, 09:54 PM
Cvp: 33 Yaşında Hala Bekar :) - eminesen - 04-09-2015, 10:51 PM
RE: 33 Yaşında Hala Bekar :) - eminesen - 04-09-2015, 10:24 PM