Değerlendir:
  • 16 Oy - 1.63 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Haritada Anne ve Baba ile sorunlar
Yazar Mesaj
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

RE: Haritada Anne ve Baba ile sorunlar
Evet odunluğum tuttu,düzenliyorum hoş geldin Celine gülücük Bazen kafamdan geçen şeyleri ifade etmeyi niye unuttuğumu ben de bilmiyorum :D

Tam hikayelerini bilmemekle birlikte sanal ortamda tanışıp doğum haritalarına baktığım insanlar oldu, 4.evinde Oğlak olanlara aile genelde maddi yönden yeterli ama manevi yönden yetersiz oluyor,bunu söylediğimde hepsi doğrulamıştı...

Benim de Mars-Akrep'te ve 4.evimde,anne-babam ayrılar,anne-babadan yana baskı yok,ayrılıklarının ilk yılında babamla biraz sorunlar yaşadım,şu an iyiyiz. Dördüncü evdeki Mars'ın düzen kurma çabası olduğunu okumuştum,evet var,kendi çekirdek ailem baskıcı değil ama anne tarafımdaki akrabalarım yüzünden aile ve düzen konusunda bazı savaşlarım oldu,hala da oluyor,Mars açılarımın çoğu olumlu,sanırım zafere ulaşırım ben gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
12-04-2016 06:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Haritada Anne ve Baba ile sorunlar - BayanKararsız - 12-04-2016 06:21 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Haritada Bağımlılık Analizi ay_se 36 44,723 08-02-2011 11:45 PM
Son Mesaj: eylülmavi
  Haritada ÖLÜM... tiyatral_gitarist 16 32,114 03-02-2010 11:09 PM
Son Mesaj: Lily