Değerlendir:
  • 8 Oy - 3.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Düğün Tarihi Belirleme
Yazar Mesaj
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

RE: DÜĞÜN TARİHİ BELİRLEME
Sizin kadar bilgili değilim ama kendimce dikkat edilmesi gereken birkaç şey söyleyeyim:

Transit Satürn'ün veya natal Satürnler'in de içsellere yaptığı açılara dikkat etmeye çalışın.Birazdan uyuyacağım,yarın haritanızdan gitmeyi deneyeceğim ama açıkçası ne dersem diyeyim çok da alınmayın,hepimiz amatörüz,elimden geleni yazmaya çalışırım.

Ayrıca Uranüs'ün yaptığı-yapacağı açıları da hesaba katarım,Uranüs ani değişimleri de ifade edebildiği için özellikle ikili ilişkilerde biraz tehlike arz edebiliyor.6 senedir konuştuğum insanla bağlarımı kopardığım günün haritasına göz attım da (Yatay sırada olanlar benim gezegenlerim,dikeyde olanlar o ana dair gezegenler,aralarında kalanlar yaptıkları açılar) ayrılığa sebebiyet veren bilimum açı orada:
[Resim: P05gXv.png]

Tanıştığım anın açılarını da ekleyeyim (Gün 1-2 gün yanlış olabilir,saat de belki 10 dk oynar ama o günlerdi)

[Resim: aLo6VO.png]

Başlama ve bitiş günlerinin ortak açıları var yok değil,ayrılığa sebebiyet verecek açıları çıkarmanızda bir nebze etkili olabilir (gerçi ben ayrılık diyorum ama daha önce de 500 kere bu durum yaşandı,bir şekilde bir araya geldik ama bu seferki farklı gibime geliyor,yine de tatsızlık veren birçok açı buralarda mevcut :/ ).

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
03-04-2017 04:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Düğün Tarihi Belirleme - zeynepelif - 03-03-2017, 07:14 PM
RE: DÜĞÜN TARİHİ BELİRLEME - BayanKararsız - 03-04-2017 04:57 AM
RE: Düğün Tarihi Belirleme - vilma - 03-05-2017, 12:14 AM
RE: Düğün Tarihi Belirleme - zeynepelif - 03-05-2017, 12:32 AM
RE: Düğün Tarihi Belirleme - zeynepelif - 03-05-2017, 12:48 AM
RE: Düğün Tarihi Belirleme - zeynepelif - 03-07-2017, 05:34 PM
RE: Düğün Tarihi Belirleme - zeynepelif - 03-07-2017, 10:15 PM