Değerlendir:
  • 8 Oy - 3.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Düğün Tarihi Belirleme
Yazar Mesaj
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 21

RE: DÜĞÜN TARİHİ BELİRLEME
yorumların için teşekkür ederim libr(a)quarius95, ilişkinin bitmesine üzüldüm, zor açıların yüklü enerjilerini atlatamamanızada :(..

evlenirken hastalıkta ve sağlıkta iyi günde ve kötü günde evet deriz. hatta bazı dostluklar bile iyi günde kötü günde bir ömür sürer. bu konu üzerine çok düşündüm bir ömür süren evlilikler dostluklar aile bağları vs.. sanırım iyi gün kötü gün dediğimiz (ilişkiyi zorlayan transitler) zamanlarda iki tarafta mantıklı ve olgunlukla kararlar alabiliyorsa bu ilişkiler uzun süreli oluyor.. mesela başka bir yazıdada bahsetmiştim birçoğumuzun babaannesi ananesi dedesi 60-70 yıl evli kalan insanlar var yani hiç zorlu transit yaşamamış olmaları imkansız. tabi aralarında güçlü etki vardır sinastrilerde bağlayıcı sağlam açıları olsada ne biliyim yani babaannesi boşanan çok az insan vardır ya..sanırım çağdaşlaştıkça biz insanlarda şey oluyo hani teknolojide gelişti ya kadın içinde erkek içinde aday okadar fazlaki elimizdekini düzeltme yada emek verme yoluna girmiyoruz tahammül sınırlarımız kalkmış yada ilişkilerde vefa yok tabi birçok çok etken var ama bazı insanlarda vardırki yanlış kişidir ve bitmesi gerekir o ilişkinin o ayrı yani bizlere zararı dokunan insanlara tabiki tahammül etmemeliyiz ancak
hayatta sahip olabileceğimiz en büyük varlık sırtımızı güvenle birbirimize yaslayaileceğimiz birkaç insanın olması o insanlarıda özenerek seçmek lazımki hata yaptıklarında affedebilelim çünkü kişiliğinde artılar nekadar çoksa okadar hoşgörülüyümdür ben o kişiye karşı. ve sevdiklerimize emek verelim kişisel gelişimlerinde, destekçi olalım kendimizi sevdirelim ama bir okadarda korksunlar bizden değer verelim herşeyimizi hakedene verelim yanlış yaparsa bize bizde onun kalbini derindennnn kıralım :D:D

Haritam=>> https://i.hizliresim.com/aYWPoQ.png
03-04-2017 12:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Düğün Tarihi Belirleme - zeynepelif - 03-03-2017, 07:14 PM
RE: DÜĞÜN TARİHİ BELİRLEME - zeynepelif - 03-04-2017 12:08 PM
RE: Düğün Tarihi Belirleme - vilma - 03-05-2017, 12:14 AM
RE: Düğün Tarihi Belirleme - zeynepelif - 03-05-2017, 12:32 AM
RE: Düğün Tarihi Belirleme - zeynepelif - 03-05-2017, 12:48 AM
RE: Düğün Tarihi Belirleme - zeynepelif - 03-07-2017, 05:34 PM
RE: Düğün Tarihi Belirleme - zeynepelif - 03-07-2017, 10:15 PM