Değerlendir:
  • 8 Oy - 3.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Düğün Tarihi Belirleme
Yazar Mesaj
vilma
Kayıtsız

RE: Düğün Tarihi Belirleme
şimdi senin haritan üzerinden baktığımda önce bi tajakana baktım 2017 için lagnan koç buraya merkür yerleşmiş lagna yöneticin mars tajaka da 2.evde. Rasiyle tajakan karşılaştırıldığında tajaka lagnan rasi de 7.eve düşüyor demek ki gündemin 7.ev konuları bu sene yöneticisi marsda rasi de 8.evine değişim dönüşüm evine düşmüş güneşle beraber ,,,,, bu arada rasi de 7.ev yöneticin mars navamsa da lagna yöneticin de mars. Ayrıca evlilik karakası venus balık burcuna yerleşmiş yücelimde bunlar evlilik için göstergeler gibi duruyo. Tajaka navamsanda da lagna akrep buraya ketu yerleşmiş yöneticisi yine mars ve köşe eve 10.eve yerleşmiş mars 10.evi sever iyi bir gösterge olsa gerek. Navamsanla tajaka navamsa karşılaştırıldığında tajaka lagnan rasi de 8.eve düşmüş yine yöneticisi marsta 5.evine gitmiş. Çocuk mu düşünüyorsun evlenir evlenmez :D evlilik karakan venus 9.eve düşmüş ve ayrıca jupiterden de görünüm alıyor evlilik için iyi gibi göründü ama marstanda görünüm almış aynı zamanda...

Tajaka muddadasana baktığımda mayıstan temmuza kadar rahu dasa, 7temmuzdan 26 ağustosa kadar jupi dasan varmış. venus dasan da 2018 ocaktan marta kadar.

Şuan ki yaşadığın dasa dönemin rahu vee 2015tn 2018 aralık ayına kadar venus antardasadasın bu evlilik işareti olabilir bu dönem içerisinde. buktine baktığımda söylediğin haziran ayı için rahu bukti oluyor ama temmuzun 6sından sonra jupiter buktiye giriyorsun hem rasi haritanda hem navamsanda 7.eve jupiter yerleşmiş sanki jupiter bukti de evlilik daha yüksek ihtimalmiş gibi geldi bana ama net bişey söyleyemiyorum...
03-05-2017 12:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Düğün Tarihi Belirleme - zeynepelif - 03-03-2017, 07:14 PM
RE: Düğün Tarihi Belirleme - vilma - 03-05-2017 12:14 AM
RE: Düğün Tarihi Belirleme - zeynepelif - 03-05-2017, 12:32 AM
RE: Düğün Tarihi Belirleme - zeynepelif - 03-05-2017, 12:48 AM
RE: Düğün Tarihi Belirleme - zeynepelif - 03-07-2017, 05:34 PM
RE: Düğün Tarihi Belirleme - zeynepelif - 03-07-2017, 10:15 PM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir