Değerlendir:
  • 8 Oy - 2.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Melankoli ve Depresyon Eğilimi
Yazar Mesaj
cancimini Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip

Rep Puanı: 4

RE: Melankoli ve Depresyon Eğilimi
güzel bilgiler, ben su grubuyum Yengeç. ay'ım ateş te Yay Satürn' de Yay da, aralarında bir açı yok yükselenle zıtlıkları var. Venüs-Satürn 120 liğim var. Birşeye çabuk heves edip çabuk bıkıyorum. Bunun için mi uğraşmışım dediğim çok olur. Genelde fiziki görüntümden hoşlanmam. Kendimi eleştiririm. Bu da bir mutsuzluk sebebi, kendimi en çok ben eleştiririm. Psikosomatik rahatsızlıklarım var. Dermatit vs gibi. Stres ve gerginliğin tetiklediği bir rahatsızlık. Venüs 3. ev başlangıç çizgisinde. (2. ev sonunda) Satürn 7. evde. Satürn 7. evde zararlı diye biliyorum. Yaşım gelmiş olmasına karşın evlilik fikrine sıcak bakmayanlardanım. Sanki özgürlüğüm elimden uçup gidecek gibi geliyor. Bir de arkadaşlarımdan sık duyarım bunu "seni çözemiyoruz neye sevinir, neye üzülürsün, neye kırılırsın" diye. Bunu Mars'daki Oğlak'a bağlıyorum gerçi ben. Her durumda kontrollü olmaya çalışmak karşınızdakinin gerçek duygularınızı anlamamasına yol açabiliyor.

"Allah yüzbinlerce Kimya yarattı ama, insan SABIR gibi bir kimya görmedi." Hz. Mevlâna

http://i.hizliresim.com/P0ONz9.gif
03-21-2017 06:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Melankoli ve Depresyon Eğilimi - cancimini - 03-21-2017 06:43 PM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir