Değerlendir:
  • 15 Oy - 2.47 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Survivor 2017 yarışmacıları + Survivor 2018 yarışmacıları
Yazar Mesaj
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

RE: Survivor 2017 yarışmacıları
Doğrusunu isterseniz Berna'nın bu düşmeleri bana da çok inandırıcı gelmiyor.

(05-29-2017 04:28 PM)gemini Yazılan:  Bu seneki survivor en sevmediğim survivor :S

Sabriyenin akreplik bi tarafı olduğunu tahmin ediyordum, güneş akrepmiş. Ben ben ben.... neyse susayım ceza filan alırım o kadar sevmiyorum kızı.
Semanın kibri beni benden alıyor
Serhatın çene diyorum off

Sabriye'nin hareketleri filan pek Akrep gibi değil.Akrep dediğin ağır olur kontrollü olur, Sabriye hakkında bir şey bilmesem Koç etkisi almış diyebilirdim.

Serhat sürekli konuşuyor ve beklediğimiz gibi İkizler burcu

(05-29-2017 02:38 PM)cancimini Yazılan:  Böyle cımbızla görüntüleri toplayıp sosyal medyada yayan Berna fanlarına ne desem boş. Berna bana Balık burcu gibi gelmiyor eğer balıksa da ASC Akrep olma ihtimali yüksek, çünkü fırsatçı, manipülatif, dengesiz, sinsi, her hareketi planlı bir kız, davranışları sahte, geçen akşamki oyunda Ogeday düşmüş kaburgasından acı içinde kıvranıyor, bu kenarda "ailemi özledim" diye sızlanıyor. Çok yanlış bir yarışmada. Buradaki görüntüye gelince, olayın öncesi var. Çocuğu laflarıyla kışkırttı. Bazen erkeklik üzerinden bile vurmaya çalıştı oradakileri... kısacası terbiyesiz bir kız. Saygı göstermiyor ama saygı bekliyor. Ogeday orada yaşı en genç yarışmacı ve iletişim ödüllerinde gördüğüm kadarıyla da çok duygusal birisi. Ay'ı Balıktaymış şaşırmadım o yüzden.

Günün ilk saatlerinde doğduysa Kovada olabilir Ay'ı

İlhan Mansız:

http://imgur.com/a/1Kpv8
05-30-2017 04:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Survivor 2017 yarışmacıları - Nin.Me.Sar.Ra - 05-30-2017 04:49 AM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir