Değerlendir:
  • 26 Oy - 3.15 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pınar Altuğ'un Doğum Haritası
Yazar Mesaj
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

RE: Pınar Altuğ'un Doğum Haritası
Kumsal 7.eve bu saatle bakınca 2 yönetici oluyor,Güneş ve Merkür,Merkür'ün genç eş verdiğini bir yerde okumuştum zaten.

Ayrıca Pınar Altuğ'dan öte sanırım benim de aklımda "Meltem" karakteriyle yer etmiş durumda.
Belki yükselen Aslan olduğum için bilmiyorum,bana da sempatik biri olarak geliyor.Oysaki ekranlarda filan Çocuklar Duymasın dışında çok da izlemem.

Serinkanlı oluşu da 8.evinde kendi yöneticisinde olan Merkür'den dolayı olabilir,üstüne Merkür-Neptün uyumlu açısı var ve özellikle 8.ev konularını mantık çerçevesinde soğukkanlılıkla ele almasını sağlıyor olabilir.

Alihan yaptığın analizin sonunda İkizler olan Tamer Karadağlı ile rolü paylaşırken anlaşmasını merak ettin sanırım,ben de ettim ve kendimce şöyle yorumladım:

Setteki anlaşma düzeyleri neydi bilemem ama yükselen Kova ise 5.ev İkizler olur;5.ev illa aşkı değil,eğlenceyi de temsil ettiğinden Tamer Karadağlı'yı belki de eğlenceli bir iş arkadaşı olarak görüyor olabilir,kaldı ki İkizler'in de yönetici gezegeni Merkür ve kendisinin yükseleni Kova olduğundan entellektüel düzeyde anlaşma sağlamış olabilir.Daha detaylı yorum yapmak için sanırım Tamer Karadağlı'nın haritasına ulaşmak lazım.

Daha geçen gün 360 diye bir kanalda Çocuklar Duymasın'ı izlerken haritaları aklıma geldi,benden önce davranmışsın,zamanım olursa Tamer Karadağlı'yı da olmadı ben eklerim gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
06-26-2017 01:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Pınar Altuğ'un Doğum Haritası - BayanKararsız - 06-26-2017 01:39 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Seren Serengil'in Acı dolu hayatı ve Doğum haritası Alejandro 7 39,191 12-01-2021 03:59 PM
Son Mesaj: Rosa
  Haritası Bize En Çok Benzeyen Ünlüler Dark Lord 51 68,803 07-31-2019 03:51 AM
Son Mesaj: say24
  Bülent Ersoyun Doğum Haritası Alejandro 22 40,839 11-09-2016 02:35 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  İSA'nın Doğum HAritası aslında 21 32,848 06-01-2014 08:53 PM
Son Mesaj: ayşe kara

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir