Değerlendir:
  • 21 Oy - 2.57 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Uranüsten Mesajlar
Yazar Mesaj
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

uranüsten mesajlar 2
Vivi abla bu mesajları foruma eklediği zamandan bu yana kaçıncı kez okuduğumu hatırlamıyorumgülücük) Uranüs, ben bu değerli bigiler için yine çok teşekkür ederim size.

Özellikle korkulardan bahsetmeniz, ben forumda bazı kişiler bilir ki, içimde olan korkuları yenemediğimden bu zamana kadar istediğim birkaç şeyde başarılı olamadım ki kişisel hgelişimle ilgili konularda çoook uzun zamandır ilgiliyim,yani içli dışlıyımgülücük ama astrolojiyle ciddi olarak ilgilenmeye başladığım zamanda bu yana her saniye öğrendikçe birşeyler önceki olumsuzlukları anlayabiliyorum artık, siz başka bir yazınızdada demiştiniz ki astroloji bize hayatımızın bir çok alanında yardımcı olur; evet gerçekten daha çok yeni olmama rağmen kendime olan bazı bakış açılarımda dahi yumuşamalar yaşıyorum, kendimi ve karşımdaki kişileri daha iyi anlayabiliyorum, daha yapıcı olabiliyorum. Bizi bilgilerinizden eksik etmeyingülücük

Yani biraz konuyla alakasız oldu yazdıklarım belki ama,vivi ablam iyiki bu mesajları foruma eklemiş, bana çok yardımcı oluyor.

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
11-02-2007 07:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »