Değerlendir:
  • 1 Oy - 2 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MC/Tepe Noktası/10.ev Karakter Haritası (Midheaven Persona Chart)
Yazar Mesaj
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

Cvp: MC/Tepe Noktası/10.ev Karakter Haritası (Midheaven Persona Chart)
(02-03-2020 03:29 AM)BayanKararsız Yazılan:  
(01-27-2020 03:56 AM)Feslegen Yazılan:  
(01-26-2020 11:14 PM)BayanKararsız Yazılan:  
(01-26-2020 04:31 AM)Feslegen Yazılan:  Neredeyse hepsine baktım, ilginç duruyorlar. MC haritamda güneş 3. eve düşüyor, bu haritanın MC noktası da balık, natalın tam tersi. Ay-asc kavuşum yengeç, neptün-uranüs-dsc kavuşum oğlak. Jüpiter aslanda, placidus 3, ws 2. evde, yine aslanda ki ve 2. evdeki merkür ve venüsle kavuşum. Satürn 8. ev başlangıç çizgisinde kovada. Duygusal, hassas burçlar önemli noktalarda... Yengeçte ay-asc kavuşumu ayrıca ilgimi çekti, natalda gad yengeç, ay oğlak-satürn kavuşumlu biri olarak.
Venüs personamda ay-satürn kavuşumunun olması da pek manidar gülücük

Kesinlikle ilginç haritalar. O noktanın genişletilerek bakılmışı gibiler. MC'yi hem kariyer hem de hayatta varılmak istenen yer olarak düşünürsek; aslında varacağın yere duygusal ve zihinsel anlamda tatmin olarak varmak istiyorsun sanırım ki bir gad yengeç için çok mantıklı. Zaten sanılanın aksine gad'dan kad'a yürürken gad'ın iyi özelliklerinin kullanılarak yürünmesi, kötü özelliklerinin törpülenmesi bana çok daha mantıklı geliyor. Duygularını kaybetmeden hedefe sistematik olarak yürümek de senin yolun olabilir sevgili Fesleğen gülücük

Evet, ruhsal, zihinsel.. Duygularımı kaybetmek istemiyorum, denge kurmak ve şifalanmak istiyorum kesinlikle. Güneşin 3. evde oluşunu sevdim.
Ama konu ikili ilişkiler yani venüs olunca duygularımı bir kenara koyacakmışım gibi duruyor gülücük

Umarım yapabilirsin sevgili Fesleğen gülücük .İkili ilişkiler için ben derim ki Venüs ve DSC personalarına bak, muhtemelen daha detaylı veriler yakalarsın gülücük

Umarım böyle devam edip tam dengelenirim, teşekkürler. Venüs personamda kovadaki ay-satürn kavuşumunu görünce öyle söyledim zaten, ilk mesajımda var gülücük

Bilgili değil, ilgili.
02-03-2020 03:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Cvp: MC/Tepe Noktası/10.ev Karakter Haritası (Midheaven Persona Chart) - Feslegen - 02-03-2020 03:58 AM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir