Değerlendir:
  • 23 Oy - 2.61 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Burçların Kötü Yönleri:)))
Yazar Mesaj
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

RE: Burçların Kötü Yönleri:)))
teraziye sinisiliği ben de bağdaştırmadım
balıklara gelince hem aynı gün doğumlu 3 balık tanıyorum ki asla kimse onları kullanamaz hele de 8. ev pluto ise insanları kendi çıkarları için onlar kullanabilir , bunlar benim tanıdıklarım kesin çıkarım buysa katılmıyorum anlamında yoksa kimse üzerine alınmasın

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
06-06-2010 11:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
misnur Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 1

yay:patavatsızlık

Bir de herşeyi en iyi ben bilirim ,bıbıbıbıbıbçok kýzdým hatta senin bildiğin ne ki şeklinde bir ifade oluyor bazılarında,kıl oluyorum resmen...

Umma ki; küsmeyesin gülücük

http://img706.imageshack.us/i/astrow2at0...25311.gif/
06-07-2010 12:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(06-07-2010 12:48 AM)misnur Yazılan:  yay:patavatsızlık

Bir de herşeyi en iyi ben bilirim ,bıbıbıbıbıbçok kýzdým hatta senin bildiğin ne ki şeklinde bir ifade oluyor bazılarında,kıl oluyorum resmen...

yayların fildişi kulaesinden konuşma huyu vardır ve sinir bozar.
ben aştım bunları , din adamı gibi vaaz vermeler .bir de hayat ve kader onlara daha cömert davranıyor.bu yüzden , rahat konuşuyorlar gibi geliyor.

ama tipik yaya göre değerlendirdim.
06-07-2010 12:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

yaylar bütün bilgileri yalamış, yutmuş arkadaşlar.
tepeden ve vaaz verir gibi, kibirli konuşmaları oluyor gerçekten.verygood

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
06-07-2010 01:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

dikkat edin , felsefeyle uğraşan toplumlarda refah vardır.yaylarında hayatın ve kaderi ,rahat geçtiğimden; genellikle üstten konuşmayı çok severler.
böyle konuşurken küçümsemeler , güler yüzlü haller ve yay kibri.
bakın yay kibri , bilhassa kendini 9.ev alanlarında gösterir.aslan ve koç bu egoya asla ulaşamaz.ya herşeyimi yaladın yuttun. diyesi geliyor insanın :D

tabi farklı etkiler , bilhassa ,satün pluto etkis almış yaylar farklıdır.ve başlık gölgeler üstüne olduğundan olumsuz özelliğini yazdım.
06-07-2010 01:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

İkizler burcunun nerde çıkarı var onu orada bulabilirsin.

Koçlar gurursuz oluyorlar.Kapıdan kovuyorsun bacadan giriyorlar.

Boğalar yobaz oluyor.Bir şeyi onlar nasıl biliyorsa en doğrusunu o sanıyorlar.Yeni bi şeyi kabul ettirmek çok zor bunlara.

Balıkların asalak olma potansiyeli yüksek.Duygu sömürüsüyle istediklerini elde etmeye çalışıyorlar.Bir de dedikoduculukta İkizleri aratmazlar.Biraz teşvikle her şeyi yaptırabilirsiniz.Ama her konuda suçlayacak birini bulurlar.Onlar melektir ve herşey kötü kalpli birilerinin başını altından çıkmıştır

Aslanlar, şanslı olanlarından değilseler yandınız.Balıktan beter asalak olanlarını çok gördüm.Eğer biraz saf ve insanlara kolay hayır diyemeyen biriyseniz çok çekersiniz bunlardan.

Kovaların bu hiç beklenmedik zamanlarda çıkıp gelmeleri yok mu,benim gibi Satürnyen bi insanı çileden çıkartıyor.İnsan bi haber verir değil mi ?Benim de kendime göre bi düzenim var.

Sevgili Terazi arkadaşım(veya akrabam) ben sadece seni davet ettiğimi hatırlıyorum.Bu yanındaki kişi de kim oluyor ?Bana sormadan benim evime birilerini getirmesen diyorum.

Balık, Yay, İkizler. Üçü bir arada olunca tek işleri alavere dalavere.İyi dolandırıcılar çıkıyor bu burçlardan.

Nin.Me.Sar.Ra
06-07-2010 02:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(06-07-2010 02:10 AM)venüs_ Yazılan:  verygood Süper ya, ee oğlaklara diyecek bir şeyin yok mu?? Ben bayramlık ağzımı açmayım, açtımmı susmam gibime geliyor... ha bir de akrep alayım lütfen.... :D :D Gerçi satürnyensin ama.. gözkýrpma

(06-07-2010 02:09 AM)melis_bk Yazılan:  En masum akreple,oğlak yengeç mi durumdagülücük

Oğlak çok var bizim ailede hatta Akrep etkisi de güçlüdür.Ama aklıma hiçbir şey gelmiyor bunlarla ilgili.Yengeçleriyse pek tanımıyorum.

Oğlak etkisi alan insanlar da şu var.Kendileri pek mutlu değiller,nasıl olunacağını da bilmiyorlar.Etraflarındaki insanları da mutsuz etmekte bir sakınca görmüyorlar.Ebeveynseler gereksiz yasaklarla insanı bunaltıp depresyona sokuyorlar.Hayatın keyif veren taraflarına yoğun bi düşmanlık besliyorlar.Bizim aileden edindiğim izlenim bu.

Nin.Me.Sar.Ra
06-07-2010 02:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
misnur Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

(06-07-2010 02:23 AM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  
(06-07-2010 02:10 AM)venüs_ Yazılan:  verygood Süper ya, ee oğlaklara diyecek bir şeyin yok mu?? Ben bayramlık ağzımı açmayım, açtımmı susmam gibime geliyor... ha bir de akrep alayım lütfen.... :D :D Gerçi satürnyensin ama.. gözkýrpma

(06-07-2010 02:09 AM)melis_bk Yazılan:  En masum akreple,oğlak yengeç mi durumdagülücük

Oğlak çok var bizim ailede hatta Akrep etkisi de güçlüdür.Ama aklıma hiçbir şey gelmiyor bunlarla ilgili.Yengeçleriyse pek tanımıyorum.

Oğlak etkisi alan insanlar da şu var.Kendileri pek mutlu değiller,nasıl olunacağını da bilmiyorlar.Etraflarındaki insanları da mutsuz etmekte bir sakınca görmüyorlar.Ebeveynseler gereksiz yasaklarla insanı bunaltıp depresyona sokuyorlar.Hayatın keyif veren taraflarına yoğun bi düşmanlık besliyorlar.Bizim aileden edindiğim izlenim bu.

Mizah duygusundan yana körelmiş oğlaklardır bunlar.En dayanıklı ve esprili insanlar genelde oğlaklar oluyor.Kendi hayat serüvenimi sadece kabataslak ,içinde herhangibir duygusal vurgu olmadan anlattığımda bile,etrafımda nasıl hala gülebiliyorsun ve bizi güldürebiliyorsun ,hatta sen nasıl oldu da aklını hala oynatmadın diyenlerin sayısı az değildir.gülücük

Umma ki; küsmeyesin gülücük

http://img706.imageshack.us/i/astrow2at0...25311.gif/
06-07-2010 02:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(06-07-2010 02:36 AM)misnur Yazılan:  
(06-07-2010 02:23 AM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  

Mizah duygusundan yana körelmiş oğlaklardır bunlar.En dayanıklı ve esprili insanlar genelde oğlaklar oluyor.Kendi hayat serüvenimi sadece kabataslak ,içinde herhangibir duygusal vurgu olmadan anlattığımda bile,etrafımda nasıl hala gülebiliyorsun ve bizi güldürebiliyorsun ,hatta sen nasıl oldu da aklını hala oynatmadın diyenlerin sayısı az değildir.gülücük

Oğlaklarda var bu evet.Yaşadıkları zorlukları dışarıya göstermeyi sevmiyorlar.Annemin Oğlak burcu bir arkadaşı vardı.Kocası hem çalışmıyordu,hem kadını aldatıyordu.Üniversite çağında iki çocuğu vardı bu kadının bi de.Kadın iki çocuğunu da okuttu.Kocasını o kadından ayırdı.Şimdi çocukları evli kendisi de başka şehire taşındı.Oda çok esprili bir kadındı.Yani görsen bu kadın bu sorunları yaşıyor demezsin.Ben kendisinde biraz Yay,koç ya da ikizler etkisi olduğunu düşünürdüm.

Nin.Me.Sar.Ra
06-07-2010 02:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

Teraziler neymiş böyle yahu gülücük

güneş merkür ve yükselen terazisi olarak diyorum ki, kolay hayır diyememe ve işbirlikçi özelliklerinden dolayı kolay lokma gözüküyorlar, ve iyice tanındıktan sonra karşı taraf aslında durumun öyle olmadığını gördüğü için insanlar ikiyüzlü ve samimiyetsiz oalrak nitelendiriyorlar bence,
bir yerde geçen tabire göre teraziler, pamuk eldiven içinde demir yumruk gözkýrpma diye görüp davranılması yerinde olur gülücük

Yüzde ısrar etme,doksan da olur.İnsan dediğinde
noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/17364.gif
06-07-2010 11:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Burçların İntikam Planları kihkih Arkadaş 32 40,512 11-26-2011 03:03 PM
Son Mesaj: katmer
  Burçların Dünyaya Geliş Amaçları Yakamoz 5 9,205 07-07-2011 07:11 PM
Son Mesaj: Yakamoz
  Burçların Enerji Bölgeleri SeRDaL 6 8,715 04-12-2010 11:43 AM
Son Mesaj: Serena
  Burçların Ayrılma Nedenleri nev_bahar 16 22,103 10-29-2009 02:31 PM
Son Mesaj: ginka
  Burçların Şifreleri MoRKedi 4 6,488 10-08-2009 11:26 PM
Son Mesaj: sessizgidiş
  Burçların Ortak Özelliklere Göre Gruplandırılması kariyb 4 11,449 11-01-2008 10:38 PM
Son Mesaj: morello

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir