Değerlendir:
  • 23 Oy - 2.61 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Burçların Kötü Yönleri:)))
Yazar Mesaj
anaksunamu Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Burçların Kötü Yönleri:)))
(06-07-2010 01:09 AM)venüs_ Yazılan:  
(06-07-2010 01:01 AM)Vena Yazılan:  Terazilerin içleri ile dışları çok farklı olur, politikler malum ve bazıları da gerçekten sinsi ve yalan ustasıdır, dikkat etmek lazım.

AHA ne dedin kız sen öyle, üstüme alınmıyom valla herkes bilir fazla dürüst olduğum için, bazen patavatsız bile olabiliyorum.. Ha iş pembe yalanlara gelince, orası başka birini zordan kurtarmak için suçu bile üstlenen biriyimdir... Eh çok övündüm ama meşrebim bu ne yapayım.. gözkýrpma
Kızım ve eşim terazi terazi kadını ve çocuğu için çok olumsuz bir şey diğemiyicem ama erkekleri venacım tıpkı dediğin gibi sinsive yalancı oluyorlar hatta iki yüzlü ben ikizlerin iki yüzlü olduğunu sanırdım ama terazi erkeğinde bence daha fazla bu huy dıştan çok kibar, zarif,düşünceli görünmelerine raman içten pazarlıklı çoğu etrafımda çok terazi var ailemdede arkadaş çevremdede

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=r...opo=1&ast=
KONUŞSAM DİLİM YANAR,SUSSAM KALBİM
06-07-2010 12:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(06-07-2010 01:25 PM)Vena Yazılan:  
(06-07-2010 12:18 PM)Félicé Yazılan:  
(06-07-2010 12:15 PM)Félicé Yazılan:  
(06-07-2010 03:28 AM)Vena Yazılan:  
(06-07-2010 01:42 AM)Félicé Yazılan:  
(06-07-2010 01:14 AM)Vena Yazılan:  Tabii ki haritanın bütünü önemli ama terazinin sinsi benzetmesine şaşanlar olmuş hepsi sinsi değil de hani belki terazi=sinsi de denemez ama benim çevremde o kadar var ki... Hepsi muhteşem güler yüz, kibarlık, hayır diyememe hastalığına sahipler ama çok yakından da tanıdıklarımın çoğunda ben sinsilik gördüm belki yengeç kadar olmasa da:D

Vena, Allah aşkına sevdiğin 3 burcu öğrenebilir miyim?:D

Ben de bazen soruyorum kendi kendime ama hep seviyorum diyebileceklerimin de açıkları aklıma geliyor, eskiden boğa severdim şimdi onların da açıklarını görüyorm, akrep de seviyordum ama entrikacı minik beyinli olanlarına rastlayınca... Yengeci ezel ebed sevmem =)) İkizlere karşı sanırım nötrüm, başaklarla pek alakam olmadı olanlarla iyi anlaşıyorum aslında ama sıkıcı gibi bir imajları var kafamda atamadığım, oğlaklardan uzak durmayı tercih ederim hatta bana uzak Allah'a yakın olsunlar... Kovalar malum :D gerçi zamanla içimdeki kovayı keşfettim ama yine de bilemiyorum =) Balıklardan emin değilim çeşit çeşitler, koçlar iyi aslında da bencillikleri ve ego gösterileri olursa kaldıramıyorum... Yok valla üç adet bulamadım=)

Ya senin ? :D

Bak sorum sevdiğin üç burçtu; yine eleştiri sıkıştırmışsın arayadil çýkarma
Şimdi sevdiğim burçlar anlaştığım burçlar.. Öncelikle ve özellikle yay,
ikizler, oğlak, kova, gösterişsiz aslanlar, kendini kaybetmemiş balıklar..

Aslında sevmediğim desem daha net sonuç olabilir benim için..Koç, başak, akrep...Bu üç burcun etkisi yoğun olan insanları boğasım geliyor..Yani bunların gölge yönlerini...Diğer burçlar da nötrüm..Sinirimi bozmuyorlar, eleştiresim gelmiyor:D

Hümanist kova makara Gerçi ben eleştirel, uyuz yönlerimin kovadan geldiğini düşünüyorum :D Kendini kaybetmemiş balık? Balıklar hep kendini kaybetme ile kaybetmeme çizgisi üstünde salınarak hayatı yaşamıyor mu=)

Ya aslında şöyle diyebilirim belki en yakın arkadaşlarımın akrep, boğa, terazi; uzun süredir görmediğim ama görüştüğümde hemen yakın olabildiğim aslan ve koç, sevgilim hayvanı ( yani yay aynı zamanda hayvan ya :D ) yay. Ama anlaştığım hatta çok iyi anlaştığım ve sevdiğim insanların kötü yönlerini de hep görüyorum, kova mıyım neyim =)

Eleştirellik olarak algılama kova özelliklerini..Kova objektif değerlendirme yetisine sahip, doğrucu ve dobra bilinmiş özelliklere sahiptir..Ham kovadan bahsediyorum..Evet biraz uyuz..Ama anlaşılamadığı için ve doğruyu çok net algıladığı için çevreye muhalefet olmak için muhalefetmiş gibi gözüküyor..Ama ben öyle düşünmüyorum..Oh canıma değsin, gıcık olduğun kovalara da benzediğini düşünmen pek bi hoşuma gitti..Bende koç ve başaklara mı benzeyeceğim yoksadil çýkarma

İnsanların tüm özelliklerini iyi veya kötü olarak görme yetisi keşke tüm burçlara has bi özellik olsa..
06-07-2010 01:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

terazilerin niye sinsi olduğunu düşünmüyorum çünkü o kadar bencil ve havai birşekilde kendi istediklerini uygun olsun ya da olmasın söyleyebiliyorlar, ayıp edep kavramları gelişmemiş ki, '3 yaşındaki bir çocuk için hayatımı mahvedemem! diye çekip giden terazi bir baba, çocuk doğduktan sonra anne daha lohusayken 'aslında ben çocuk istemiyodum kendin istiyosan sen bak bana bulaşma' diye diğeri gibi evi terketmese de evine pek de uğramayan başka bir baba hep terazi örnekleri, uluorta söyler istediğini ve bundan rahatsız olmaz, kim rahatsız olursa o düşünsün gibisinden. onlar için sadece arkadaş önemlidir, yapamazlar arkadaşsız yalnız kalınca da en yakınlarına saldırırlar

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
06-07-2010 01:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

venüsün evlatlarını pek anlayamıyorum sanırım ben ya hehee teraziler yapmacık ve en büyük dertleri giyim oluyo genelde, boğalar da dikkafalı ve dar görüşlü oluyolar, kesinlikle değişmezler aman aman makara
06-07-2010 01:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

(06-07-2010 01:47 PM)ginka Yazılan:  venüsün evlatlarını pek anlayamıyorum sanırım ben ya hehee teraziler yapmacık ve en büyük dertleri giyim oluyo genelde, boğalar da dikkafalı ve dar görüşlü oluyolar, kesinlikle değişmezler aman aman makara
oky,,terazilerin marka takıntısı en yüksek burç olduğuna ben de kanaat getirdim, boğlara anlatırsın anlatırsın tam anladı zannedersin yok hala o bir yerde takılmıştır ve asla genişletemez bakışını bu başaklarda da var

ben oğlak ve başak diyince 2 adım geri duranlardanım nolmaz nolmazgözkýrpma

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
06-07-2010 01:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

Sana bir terazi olarak giyim konusunda maalesef katılıyorum ginka, aşamadığım zaafım, kıyafet aldıkça alıyorum aldıkça alıyorum,
hatta bir örnek vereyim sana bu kış çok beğendiğim bir montun bir numara küçüğünü bütün bursada aradım, bulamadım ilgili firmaya int teki iletişim adresinden fabrikasına ulaştım, yetkiliyle görüştüm bir tane almak istediğimi söyledim, toptan stşları olduğunu ve ancak üye işyerlerinden temin edebilecieğimi söylediler, bursadakileirn adrslerini verdiler ki zaten oralara bakmıştım, yılmadım, kod numarasını bulup ankaradaki samimi terazi arkadaşımı arayıp:D başkası anlamaz beni çünkü , ankaradan buldurttum gülücük

nişanlımda bir teraziydi ve onun istediği kıyafeti giymemişim diye buluştuğumuz gün 2 saat süresince benimle konuşmamıştı bütün kavgalarımızda kıyafet ve kıskançlık yüzündendi, güneş pluto kavuşumu ve venüsü terazideydi,

Yüzde ısrar etme,doksan da olur.İnsan dediğinde
noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/17364.gif
06-07-2010 01:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
misnur Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 1

Aklıma oğlağın sertliği, en azından sert bir imaj çizmesi geldi.Bir balıktan ya da yengeçten 50 kat fazla merhametli veya duygusal ol,sinir bozucu bir durum karşısında patlamamak için ruhunu boğazlarcasına sık,tüm sabır kapasiteni fazlasıyla kullan, yine de ''sertsin'' lafını duyuyorsunuzhim

Umma ki; küsmeyesin gülücük

http://img706.imageshack.us/i/astrow2at0...25311.gif/
06-07-2010 06:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
miyase Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Yengec etkisi cok olani cok uyumlu, sevimli, tatlidilli, biraz cekingen kisiler olarak biliyorsaniz yaniliyorsunuz. Gercekte tum sevdiklerine kirici davranabilirler. Tum hincini cok deger verdikleri 'ev'lerinde alabilirler. Gercekte 'hayir' diyemiyen bu kisiler, sadece evde herseye hayir diyebilirler, herkezin burnundan getirirler.

Akreplerin durduk yerde kusmeleri, somurtmalari insani cileden cikartiyor. 25 yasinda, arkadasini baskalarindan kiskanan birisini taniyorum.

Yaylar.... Gulusuyle size sempatik bir izlenim yaratsalar bile, gulusun ardindan gelen o sozler....

Basaklar, hani olurya, sinifta hep ellini kaldirip "tahtanin su tarafini silmediniz, daha tebesur var" diyen ogrenci, olmadi, bir bahaneyle kalkip kendi silen, lambayi acmak isteyen, kapiyi kapatmak isteyen, perdeleri acmak isteyen ogrenci (yani ben) basak etkisi cok olan ogrencidir. Butun ders boyunca dikkati dagilir, ders yerine kapi, lamba, tahta derdine duser.

Boga... butun tanidigim boga erkekleri capkin. Cokcok capkin.

Haritam;
[Resim: withlilith.th.gif]
06-07-2010 07:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

burçların giyim zevklerine gelmiş konu. benim son günlerde aklımı kurcalıyor.
yerleşimlerimize göre giyim zevklerimizi irdeleyebiliriz aslında.

benim koç vurgum yoğun.
örneğin ben giyimde çok göz aldıgı için çok çok fazla kullanamasam bile deriyi ve ruganı çok severim.
saten, rugan, deri gibi materyaller ve kumaşlar ilgimi çeker.

asi, biraz erkeksi ama kesinlikle dişi bir yönü olan kılıklar da hoşuma gider.
jean, deri ceket, biraz görünen dövmeler gibi.

öyle bukle bukle dökülen saçlar, prenses giysilerini bana göre değil.

eğer klasik olunacaksa;
kırmızı ruj, yüksek topuklu rugan ayakkabılar , siyah hakimiyeti tercihimdir.

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
06-07-2010 07:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
miyase Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Bende sironyen bir yengecim ama her renkten giyinirim. sari bluzun uzerine mor veya turuncu yelek ve yesil pantalon. Rengarenk sportif ayakabilar, saclar kizil ve hep acik, gibi. (cocuksu sekilde degil ama)

Sanirim yukselen kova yuzunden gülücük

Haritam;
[Resim: withlilith.th.gif]
06-07-2010 07:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Burçların İntikam Planları kihkih Arkadaş 32 40,512 11-26-2011 03:03 PM
Son Mesaj: katmer
  Burçların Dünyaya Geliş Amaçları Yakamoz 5 9,205 07-07-2011 07:11 PM
Son Mesaj: Yakamoz
  Burçların Enerji Bölgeleri SeRDaL 6 8,715 04-12-2010 11:43 AM
Son Mesaj: Serena
  Burçların Ayrılma Nedenleri nev_bahar 16 22,103 10-29-2009 02:31 PM
Son Mesaj: ginka
  Burçların Şifreleri MoRKedi 4 6,488 10-08-2009 11:26 PM
Son Mesaj: sessizgidiş
  Burçların Ortak Özelliklere Göre Gruplandırılması kariyb 4 11,449 11-01-2008 10:38 PM
Son Mesaj: morello

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir