Değerlendir:
  • 23 Oy - 3.09 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Yengecin duygulu ve güzel kadınları
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Yükselen Yengecin duygulu ve güzel kadınları
ozzzyy fikirlerini nasıl yazdıysa , diğer arkadaşlarda ( birazcık bende gülücük ) farklı fikirleri yazabilir bunda kırılıp gücenecek birşey yok bence.

Sandra Bullock bana görede pek çekici değil , oyunculuğuna birşey diyemem çünkü sempatik bir bayan. Mizahla karışık macera filmlerine yakışıyor.

Angelina Jolie ve Milla Jovovich ikilisi , ünlü yıldızlar arasında aksiyon filmlerini en iyi yapan 2 bayan oyuncu bence.
Ancak bu aksiyon potansiyelinin Yükselen Yengeçle alakası yok tabi.
Her ikiside güçlü Mars özellikleri taşıyor. astrosohbete üye olduklarında onları Mars Vip yapacaz gülücük

09-29-2010 08:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

RE: Yükselen Yengecin duygulu ve güzel kadınları
yengecin duygu sömürüsü konusu biraz uzadı ama yine de bir iki şey söyleyeyeim yahu. virgotaurusun dediklerine katılıyorum.benim de burcum oğlak ama ayım yengeç. ben de hassas olduğum konuda hemen ama hemen ağlıyorum.i ağlamak istemiyorum ama yüzümde hiçbir kımıldama bile yokken gözyaşları süzülüyor.. aðla...(

gerçi sonra hemen yay stelyumum devreye giriyor gamsızlaşıyorum ya da akrebim ağır basıyor. :D

bir erkek güzel bir fiziğe ve gözyaşına dayanamaz.ama duygu sömürüsü bence sadece gözyaşıyla olmaz. akrepler ve boğalar da çok iyi duygu sömürüsü yapar gülücük hem de ruhu duymz kimsenin. zeytin yağı gibi üste çıkıp kendilerini haklı çıkarırlar hep. gülücük

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
09-29-2010 08:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

Yükselen Yengeç biri olarak hiçbir zaman duygu sömürüsü yapmadım bunu beraber olduğum insanlarda da kullanmadım. aksine o tarz durumlarda kaldığım zaman bile cool tavrımı sürdürüp mantıklı çıkarımlar yaptım.Duygusal olmama rağmen gözyaşlarımı kimse görmez.Bunun 1. evimde yer alan Merkür'le ilgisi var galibagülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=3...r=1&nho2=1
09-29-2010 08:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Moda Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

Benim iki tane güneş terazi asc yengeç arkadaşim var 1.hem incedir dudak olsun diğer yerleri olsun hatta kardeşi var hep ona ozenir gayet dolgun kadınsı bir vucudu var bizimkisinde popo bile yok gülücük ama terazinin zarifliği sempatikliği var allahtan.

2.si yukselen yengeç profiline uyar maşalahı var yani.Ama her kalın dudaklı çekici değildir şahsen ben hiç çekici bulmuyorum.

birkaç yengeç arkadaşim vardı yakın arkadaşlarının sınıfta diğerleriyle bile iletişime geçmesine bozuluyordu sadece arkadaş grubunda kalsınlar diğerleriyle konuşmasınlar gülücük)

bir de arkadaşimin annesi yengeç kurs cıkışı bir yerlere gitsek,ne bilim alışveriş yapsak arkadaşimn annesi surat yapıyordu kıza niye ona vakit ayırmıyor diye.E arkadaşim onu annesi olarak goruyor arkadaşlık ihtiyacını bizimle karşiliyordu.Ha bir de annesi aileyi felaket yonetiyordu.Baba etkisiz elemandı.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=z...&rs=0&ast=
09-29-2010 08:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

(09-29-2010 08:37 PM)virgotaurus Yazılan:  Kendimi savunmaya kalktığım zamanlarda çok daha antipatik olabiliyorumgülücük

Burada antipatik olmaktan kasıt nedir acaba ? Tabi yüzde yüz kesin haklı olduğun durumlarda kendini savunduğunda olandan bahsediyorum gülücük

Ayrıca bu bahsettiğin aşırı hassaslığa sebep - başka hiçbir etki olmasa bile - neptün ay karesi yeterli heralde diye düşünüyorum. Ortamdaki duygulara bu kadar hassas alıcılar barındırmak - eğer onları gerektiğinde kapatmayı bilmiyorsan -her zaman seni güçsüz kılacaktır.
09-29-2010 09:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

(09-29-2010 09:18 PM)virgotaurus Yazılan:  
(09-29-2010 09:04 PM)tiyatral_gitarist Yazılan:  
(09-29-2010 08:37 PM)virgotaurus Yazılan:  Kendimi savunmaya kalktığım zamanlarda çok daha antipatik olabiliyorumgülücük

Burada antipatik olmaktan kasıt nedir acaba ? Tabi yüzde yüz kesin haklı olduğun durumlarda kendini savunduğunda olandan bahsediyorum gülücük

Ayrıca bu bahsettiğin aşırı hassaslığa sebep - başka hiçbir etki olmasa bile - neptün ay karesi yeterli heralde diye düşünüyorum. Ortamdaki duygulara bu kadar hassas alıcılar barındırmak - eğer onları gerektiğinde kapatmayı bilmiyorsan -her zaman seni güçsüz kılacaktır.

Yüzde yüz haklı olduğumda karşımdaki bunun nasıl farkına varamıyor diye düşünüyorum herhalde, soğukkanlı olmak yerine duygularını sesimde mimiklerinde tamamen gösterir şekilde yüzüm kızgınlıktan kıpkırmızı olur. Sesim yükselir:D Gözlerim dolar ya da ağlarım:D Yani sempatik değil herhalde, hiç sevmediğim durumlar kendimi savunmak zorunda hissettiğim zamanlar.
Neptün-ay karesi "aşırı hassaslık", teşekkür ederim. Yani su grubunda sadece yükselen ve uranüsü olan biri için çok duygusal ve hassas bulmuşumdur kendimi. Sadece yükselen yengeç bunu yapamazdı.Hele başaktaki ve satürnle kavuşan bi aydan daha soğukkanlı biri beklerdim. ..

"Alıcılarımı kapatmak", valla hiç bi ortamda o alıcılarım kapanmıyor. Bu nedenle izole olmayı tercih ediyorum çoğunlukla, huzur için yalnız kalmaya çalışırım genellikle. Sevdiğim insanlarla birlikte olmaya çalışırım ama ne yazık ki her zaman sevdiklerim çevremde olamıyor...

Seni çok iyi anlıyorum. Lakin ukalalık olarak algılama sakın ama neptün- ay karesinden kaçmak yerine bence onunla yüzleşmelisin diye düşünüyorum. Çünkü saklanabilirsin ama kaçamazsın gülücük
Ortamdan uzaklaşabilir , bir daha o insnalarla görüşmemeyi seçebilirsin (her kimseler...) Fakat eve geldiğinde tv yi açacaksın ve bir kaza haberi , ölenler, şehitler , acıklı bir olay , dayak yiyen kadın , açlıktan ölen insnlar , sel basan pakistan ,arabanın altında kalan bir kedi... vs vs vs bundan kaçış yok maalesef...
Ve haritamızdaki sert durumlardan (ne olursa olsun) ne kadar kaçmaya çalışırsak çalışalım , onları ne kadar yok saymaya çalışırsak , görmezden gelmeye çalışırsak çalışalım her zaman bizimle olacaklardır. BElki her seferinde de daha sert bir şekilde...
Alıcıları kapatmak derken yanlış bir ifade kullanmış olabilirim. Algıladıklarını (duygu verilerini) doğru bir şekilde yönlendirerek (kanalize ederek) şu anda belki de bir acziyet olarak algıladığın (algıladııkları) durumu çok büyük bir avantaja çevirmeyi "öğren"ebilirsin... mental yollarla...
diye düşünüyorum naçizane...
09-29-2010 09:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

Ortamdaki kötü enerjiyi, art niyetleri, kötü duyguları sünger gibi çekerim. Bu var maalesef bir başkasına yapılan kötü davranış, ima vs vs kendime yapılmış gibi algılarım hep. Üzülürüm onun adına hemen ne bileyim savunmaya bir şekilde onu korumaya çalışırım. O özelliğimi yavaş yavaş terk etmeye başladım. Çünkü o korumaya çalıştığım kişiler en fazla bana zarar veren kişiler oluyor. Kişiler arasındaki durumlara kolay kolay karışmama prensibi edineceğim. Açık bir haksızlık vardır tabi o durumlar hariç.
09-29-2010 10:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(09-29-2010 08:37 PM)virgotaurus Yazılan:  Bir yükselen yengeç insanı olarak müthiş ağlak bir insanımdır. Benim gibisine rastlamadım.

Ben rastladım..Benden bi büyük ablam..Sevinir ağlar, üzülür ağlar,, sinirlenir ağlar...her şeye ağlar, o gözler hep dolu..Asc yengeç ve ay tam ascnin üzerinde..O ağlak olmasın da ben mi ağlayayımhehee
Yeni çocuğu oldu..Öbürüne geçen biri bağırdı, başladı ağlamaya..Yok efendim büyük oğlu şimdi sevilmediğini zannederse, ya psikolojisi bozulursa...Bir de surat asıyor Allaaahhh....Baygınlık geçiriyorum..Lunar kişilik olmak da zor...Dünyayı besleyip büyütecek yürek ve istek var onda..
09-29-2010 10:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
olivin Çevrimdışı
Yeni Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Başak burçlu, yengeç yükselenli, akrep ay'lıyım... Ama çok mutsuzum ki.....
Natal satürn transit pluto kavuşumuna kare transit satürn ve yine bu kavuşuma kare transit uranüs süreci yaşıyorum.. Yükselenimin etrafında dolaşıp duran transit güney ay düğümü de cabası....
09-30-2010 01:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sudba Çevrimdışı
Yeni Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

benimde yükselenim yengeç her zaman çevremde çekici bulunmuşumdur etkileme gücü fazla oluyorrrgözkýrpma
09-30-2010 03:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yükselen Yengeç Angel 56 70,219 12-16-2017 10:32 AM
Son Mesaj: Virgoss
  yükselen yengeç fotoğraflar aeon 34 45,507 07-01-2016 04:52 AM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir