Değerlendir:
  • 26 Oy - 2.73 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Burçların İlişki Tarzı
Yazar Mesaj
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

RE: Burçların İlişki Tarzı
yay burcunun kısıtlanmaktan hoşlanmadığı falan külliyen yalan.
en yakın arkadaşlarımdan biri yay burcu, yükseleni de ikizler. ve akrep olan erkek arkadaşı onu kıskanmadığı zaman kıskanılmak için resmen takla atar.
kıskanılmadığında bunalıma girer. o özgürlük lafları falan dilindedir ama içinden hep kıskanılmak ister.
keza benim yay vurgusu haritasında son derece yoğun olan jüpiteryen erkek arkadaşım da aynen öyle. kıskanmadığım zaman, özel çabalar sarfeder. kısıtlamaya çalıştığımda inanılmaz mutlu olur.
yay-aslan çifti bir tanıdığım da vardı. ve hayatımda gördüğüm en kıskanç çifttiler. birbirlerine soluk dahi aldırmazlardı.
bu yayların özgürlük sevdası dillerinde bana kalırsa, hepsi de bayılıyolar kıskanmaya ve kıskanılmaya gülücük)

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
09-11-2009 04:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

bir de gözlemlediğim kadarıyla yay ve ikizler vurgusu, romantizmi sabote eden davranışlar sergiliyor.
münasebetsiz espriler ve şebekliklerle romantizmi katleden tiplerde genellike hep bir yay ve ikizler etkisi görülüyor.. gülücük)
örneğin benim erkek arkadaşım koç/yükselen yay dışarıda yağmur yağarken ve ben pencereden en romantik duygularımla yağmuru seyrederken grup vitamin dinleyen bir insan.

09-11-2009 04:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Cvp: RE: Burçların İlişki Tarzı
Serena Yazılan:bir de gözlemlediğim kadarıyla yay ve ikizler vurgusu, romantizmi sabote eden davranışlar sergiliyor.
münasebetsiz espriler ve şebekliklerle romantizmi katleden tiplerde genellike hep bir yay ve ikizler etkisi görülüyor.. gülücük)
örneğin benim erkek arkadaşım koç/yükselen yay dışarıda yağmur yağarken ve ben pencereden en romantik duygularımla yağmuru seyrederken grup vitamin dinleyen bir insan.

Şahsım adına, yay ve ikizler aksı olmayan bir zodyak düşünemiyorum.
Münasebetsiz espriler ve şebeklikler, aşırı romantizmden bunalan sıkılan tipler
için belkide aranan bir durum olabilir.
09-11-2009 05:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Serena Yazılan:bir de gözlemlediğim kadarıyla yay ve ikizler vurgusu, romantizmi sabote eden davranışlar sergiliyor.

Romantizm tanımı ve hissi vitaminle yada yağmurla orantılı çalışıyorsa .....

Denecek çok birşey yok ama ...fikir beyan etmek gerekirse.....

Yaylar özellikle .....kovalar pek romantik olamayabilirler.....

Genellikle ateş ve hava grupları mercimek kadar duyguyu bir depo harman şeklinde gösterebilecek mübalala sahip ....

İsten romantizim ne tür...

Akreb gibi yakıcı mı?

Yengeç gibi kişisel çıkarcı mı?

Balık gibi ilahimi yada sezgisel mi?

12x12=144 tip insan var !!

Bunlara açı kompasizyonlarını ....

Cedden gelen karakterleri .....

Son olarakta .....eğitimi kat......

Ve ikizlerin duygu gösterilerini hafife alma......

Patlıcanla imam bayıldı yapı itibari ile ondan hoşaf yapmak zor olabilirgözkýrpma
09-11-2009 06:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

almira Yazılan:[quote=Serena]

Romantizm tanımı ve hissi vitaminle yada yağmurla orantılı çalışıyorsa .....

Denecek çok birşey yok ama ...fikir beyan etmek gerekirse.....

Yaylar özellikle .....kovalar pek romantik olamayabilirler.....

Genellikle ateş ve hava grupları mercimek kadar duyguyu bir depo harman şeklinde gösterebilecek mübalala sahip ....

İsten romantizim ne tür...

Akreb gibi yakıcı mı?

Yengeç gibi kişisel çıkarcı mı?

Balık gibi ilahimi yada sezgisel mi?

12x12=144 tip insan var !!

Bunlara açı kompasizyonlarını ....

Cedden gelen karakterleri .....

Son olarakta .....eğitimi kat......

Ve ikizlerin duygu gösterilerini hafife alma......

Patlıcanla imam bayıldı yapı itibari ile ondan hoşaf yapmak zor olabilirgözkýrpma

yok ben zaten halimden memnunum aslında. yükselen ikizler bir balık olarak her dakika buram buram romantizmden ben de hoşlanmam.
hatta ben de zaman zaman öyle ortamları katletmeye bayılırım :D
sadece gözlemimi beyan ettim, yoksa aksi doğrultuda bir isteğim ya da çok belirgin bir memnuniyetsizliğim yok. bazen ,sadece..

09-11-2009 08:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

Alıntı: herkesin buna nasıl sabrediyorsun diyeceği kadar Sabırlıyım bu hangi burçdan geliyor bilmiyorum ama sonuna kadar dayanrım kolay kolay arkamı dönmem ama baktım olmuyor arkamı döner giderim

Boğa gülücük
11-10-2010 04:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zsevimLee Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

RE: AKREP
(11-21-2007 06:01 PM)Angel Yazılan:  AKREP

Seksi Akrepler söylenildiğinin aksine seksin değil duygusal yoğunluk ihtiyacındadırlar.
İlişkilerinde Yüzleşme duygusu, ruh teması ve daima daha derine inmeye gönüllülük arar. Akrep'in sevgilisi duygusal yoğunluktan korkmamalı, yorulmamalı ve derinliğe inerek büyümelidir. Aksi halde cinsel duygularda dahil olmak üzere tüm duygularda çabucak kaybolur.
Ay burcu Akrep olanlarda bu durum daha geç fark edilir. Belirsiz yada uydurma nedenlerle hiç bir ilişkide mutlu olamaz. Sessiz ama içsel anlamda patlamaya hazır, kaprisli bir ruh haliyle ani krizler yaşar.
Yükselen Akrep bakışlarda tehditkar bir hava yaratır. Yoğundur, insanı etkiler hatta içine işler. Bu yoğun görünüşün arkasında yoğunluktan uzak bir güneş de bulunabilir. O zaman ne yapacağınızı şaşırıp kalırsınız.
ay akrebi için çok doğru şeyler gerçekten..

[Resim: astro2gw38zsevimleehw58.th.gif]
01-26-2011 07:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Boğa burcu ve Yay burcu olan iki arkadaş kuaföre girer.
Boğa burcu saçlarını düzelttirecektir. Yay meşgul gibidir ama madem sadece düzeltme olacak herhalde kısa sürer diye Boğanın peşine takılır.
Boğanın her zaman onunla ilgilenen kuaförü o anda meşguldür , başka bir müşteriyle ilgileniyordur. Müsait olan 2 tane başka kuaför Boğaya yaklaşırlar ve isterse düzeltmeyi yapabileceklerini söylerler.

Boğa - ıı ıhh

Yay gözlerini fal taşı gibi açarak Boğaya hayretle bakar.

Yay - Ne güzel boşta kuaför var işte ilgilensinler seninle bitsin işimiz hadi

Boğa Yay'ın acelesini anlayamaz ve onu aceleye getirmesinden biraz rahatsız olur ama pek tepki vermez , sadece hafifçe burnundan solur.

Yaklaşık 30 dakika Boğanın kuaförünün işinin bitmesini beklerler.

Tüm bu süreç içinde Yay içinden bin tane soru işareti geçmektedir ve anlamamaktadır. Sadece basit bi saç düzeltme için hemde boş duran kuaförler varken , 30 dakika beklenirmi ?

Yay - Şimdiye kadar şehrin öbür ucundaki kuaföre gitmiş ve işimi halletmiştim simdi-kızdım

Boğa mutludur , Yay arkadaşının huzursuz mimiklerinin kendisini rahatsız etmesine izin vermez.

Birlikte kuaförden çıkarlar , bir daha bir araya gelmemek üzere '' görüşürüz '' deyip evlerine giderler gülücük

* Boğa vurgusu olan bir kişiyle , Yay vurgusu olan bir kişi arasında kurulacak arkadaşlık yada aşk benzeri ilişkilerde yukardaki örneğe benzer deneyimler görülmesi kuvvetle-muhtemeldir.

03-03-2011 12:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Evet, çok güzel bir hikaye olmuşgülücük Biraz da gerçekliği var sankihehee Bir boğa seni esir mi etti:D
03-03-2011 01:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Aisha Çevrimdışı
Scorpio Vip
Scorpio Vip
lt=

Rep Puanı: 2

hem terazi hem de stelyumuna sahip birini tanıyorum. romantikliğin yanından bile geçmiyor.
hoşlandığın kızın sırtına vurmak,sümüklü-mızmız diye dalga geçmek ??

Burası çok yakında güncellenecek...
03-03-2011 06:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yeni ilişki nurozturk 12 56,174 09-20-2021 02:21 PM
Son Mesaj: KBE
  4 senelik ilişki nurozturk 6 69,991 07-09-2021 04:52 PM
Son Mesaj: nurozturk
  İLİŞKİ HARİTALARI İÇİN ÖNEMLİ NOTLAR... dilek8855 35 40,426 10-26-2019 12:24 PM
Son Mesaj: Frederico
  Evlilik ve İlişki Haritalarında Dikkat Edilebilecek Püf Noktalar Venüs 30 120,448 11-24-2018 03:23 PM
Son Mesaj: Ckanat
  Zıt Burçların İlişkide Yaşadıkları Sorunlar zorlamak 2 5,048 09-12-2012 03:27 PM
Son Mesaj: zorlamak
  Burçların Cinselliğe Yaklaşımları nilyum 8 15,380 01-09-2010 02:34 AM
Son Mesaj: Tuğçe

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir