Değerlendir:
  • 13 Oy - 2.31 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nazar Değmesi
Yazar Mesaj
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

RE: Nazar Değmesi
inanç derken nazara ya da büyüye inanç demek istemedim. ben de onların olduğna inanıyorum ama yaşadıklarımın sebebinin nazar sonucu old. düşünmüyorum. ama ilginç de bir durum var, benden başka kimse böyle düşünmüyor. çünkü akıl almaz aksilikler geliyor beni buluyor. en sonu şu an oldu hatta gülücük

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
03-05-2011 03:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

ne oldu, n eoldu.. maşaallah gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
03-05-2011 03:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

bana nazar değmez. değse de cürmü kadar yer yakar. biri bana öfke patlaması yaşatırsa, kayıplar verdirirse , üzerse, başkasına kışkırtmaya çalışırsa o düşünsün

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

03-05-2011 03:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

(03-05-2011 03:23 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  bana nazar değmez. değse de cürmü kadar yer yakar. biri bana öfke patlaması yaşatırsa, kayıplar verdirirse , üzerse, başkasına kışkırtmaya çalışırsa o düşünsün

gülücük
akrepde, mars-ploto kavuşumugülücük)))

03-05-2011 03:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(03-05-2011 03:26 AM)eylülmavi Yazılan:  
(03-05-2011 03:23 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  bana nazar değmez. değse de cürmü kadar yer yakar. biri bana öfke patlaması yaşatırsa, kayıplar verdirirse , üzerse, başkasına kışkırtmaya çalışırsa o düşünsün

gülücük
akrepde, mars-ploto kavuşumugülücük)))

ntt ondan değil gülücük

03-05-2011 03:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dinoo Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

Nazar, büyü... vesaireyi eğer bir enerji gibi düşünecek olur isek, harita da önce Satürn'e daha sonra da Ay'a bakmamız gerek...

özellikle 12. evde ki Ay veya Satürn bu gibi işlerle uğraşan, ilgilenen insanlara işaret etmekte... Simya da dahil bu arada konuya....

Bir de çok fazla gezegeni retro olanlar çekerler üzerine, çünkü geçmişten getirdikleri çok fazla yük vardır bu hayatına...

http://solarlunarx.blogspot.com/

Haritam

Kusurlarımız ile Mükemmeliz.!
03-05-2011 03:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Erzurumlu İbrahim Hakkı Hazretlerinin kitabında nazarın gözünde nokta olan kişiler tarafından çok değdiğini yazıyordu, bunu daha birçok kitapta da okumuştum, adları aklımda değil. Benim gözlemlerime gelince, nazarı üstüne en çok çeken kişiler, 10. evi ve 1. evi faal olanlar, güneşi aslan olupta açısı çok olanlar, venüsünün açısı çok olanlar, hele ki 10 ev ve 1. evde yerleşmişse bu venüs, ayrıca ayı çok faal olanlar nazarı çeken insanlar.
Ancak daha çok ay-güneş-venüs 1. ev ve mc etkisi ağırlıkta gibi..

Nazara sebep olan şeylerin başında imrenme veya aşırı hayranlık duygusu geliyor, tamamıyla enerji olayı, gözden saçılan ışının istemli ya da istem dışı, karşısındakine yönlendiğinde imrenme eşliğinde kıskanma duygusu, yahut beğenme eşliğinde hayran kalma durumu bunlara sebep olabiliyor.

Nazarın illa ki kötü bir enerji sonucu açığa çıkması gerekmiyor, yoğun enerji sahibi kişiler nazara sebep olabiliyor.
03-05-2011 02:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Kurşun dökme okuma eşliğinde yapılan bir eylem, hatta gördüm de ama, günah olduğu için ne yaptıklarını, ne okuduklarını bile sormadım, sadece onlar kurşunu döktükten sonra, ilgilenmiyor ayaklarında olsamda göz ucuyla baktığum için, şekillerin göz şeklinde olduğunu gördüm, inanmıyordum ama görünce çok şaşırmıştım, ama dediğim gibi günah olduğundan hiç araştırıp öğrenme gereği duymadım, yoksa kaçmazdı..:D
03-05-2011 02:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

yakınlarda rahmetli olan bir bulgaristan göçmeni teyze vardı, kurşun dökerdi.. banada döktü gülücük)
yoncacım günah demişsin, o eylemden(kurşun dökme) bir medet beklemişliğim yokdu.. neyse, allah affetsin, yapacak bişey yok, oldu bi kere gülücük)

03-05-2011 04:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Aisha Çevrimdışı
Scorpio Vip
Scorpio Vip
lt=

Rep Puanı: 2

yazdıklarınızın hepsi var aslında bende güneş 8. evde, 10 ev stelyumu,merkür retrosu,plutonyenlik
nazara inanırım. azcık narsist biriyim :D sürekli aynaya bakarım en çok nazarı kendime ediyorum sanırım

Burası çok yakında güncellenecek...
03-05-2011 05:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir