Değerlendir:
  • 21 Oy - 2.86 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astrolojik Etkilerle Uyumlanmak
Yazar Mesaj
Venüs
Kayıtsız

Cvp: RE: Astrolojik Etkilerle Uyumlanmak
(02-17-2010 02:25 AM)Yıldırım Yazılan:  Balık burcunda Venüs-Jüpiter Kavuşumu görünüyor ,

* Sahip olduğum herşey için minnettârım.. sağlıklıyım.. huzurluyum.. başarılıyım ve daha iyisini yapabilme becerisine sahibim.. şükürler olsun ki hayatımla ilgili herşey yolunda ve herşey istediğim gibi sonuçlanıyor..

* kendimi seviyorum.. ailemi seviyorum.. dostlarımı seviyorum.. hayatı seviyorum ve sevgimin karşılığını daima alıyorum.. çevremde sevilen ve saygı duyulan biriyim..

* ben dünyanın en şanslı insanıyım.. mutlu olmak için hiç bir şarta bağlı değilim ve sırf şu anda mutlu olmayı istediğim için hayata gülümseyebiliyor ve içtenlikle mutluluk duygusunu benliğimde hissedebiliyorum..

* ben duyarlı ve yardımsever biriyim.. tam şu dönemde hayatımdaki insanların hatalarını affederek asıl büyük yardımı kendime yapıyorum.. çünkü merhamet , inatlaşmanın getirdiği tüm o psikolojik ve ruhsal ağırlıkları sırtımdan alıp saçıyor ve ben merhamet ettikçe kendimi rahatlamış-hafiflemiş hissediyorum..

** Allah'ım , bana ve sevdiklerime nimetlerinden bolca ver , bizlere ikrâmın bol olsun..
Allah'ım beni doğru insanlarla karşılaştır , zengin ve anlamlı dostluklar kurabilmemi kolaylaştır..

Bazen zor olsa da uyumlanmaya gayret edenlerdenim,paylaşım için teşekkürler
02-17-2010 02:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

RE: Astrolojik Etkilerle Uyumlanmak
yıldırım teşekkürler gözkýrpma
02-17-2010 02:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Merkür de Balık burcuna girmiş bulunuyor , şimdi EMPATİ zamanı..

anlamakta zorlandığınız kişilerin yerine kendinizi koymak ve onu anlamaya çalışmak için uygun bir dönemdeyiz. ( bireysel haritanızda Balık burcundan sert açılar alan kişisel gezegenleriniz yoksa tabii )

03-04-2010 10:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Oğlak burcunda ve Plüto üzerinde gerçekleşen Ay tutulmasıyla ilgili bu günlerde ;

* Ben , Güçlü ve Başarılı bir erkeğim / kadınım..

* İşlerimi tutkuyla yapıyorum..

* Başladığım her işi mutlaka sonuçlandırma becerisine sahibim..

* Elimi attığım her işe kolayca konsantre olabiliyorum , biliyorum odaklanmış zihin yeryüzündeki en büyük güçlerden biridir ve BEN müthiş bir odaklanma becerisine sahibim..

* Hayatta kazanmakta vardır kaybetmekte , hayat mücadelesinde bazı zamanlar düşebilirim ve dizlerim kanayabilir , zarar görebilirim , kayıplar yaşayabilirim ancak biliyorum ki asıl önemli olan şey düştükten sonra yeniden ayağa kalkmaktır..
Elbette yenilgilerle karşılaşacağım ve artık biliyorum ki önemli olan vazgeçmemek , kararlılıkla devam etmek ve YENİDEN DENEMEKTİR..

Yenilmekten korkmuyorum.. Kaybetmekten korkmuyorum.. İnsanların beni red etmesinden korkmuyorum.. Tam şu anda en kötüyle yüzleşme cesaretine sahibim..

* Ben Güçlü ve Karizmatik bir kişiliğe sahibim.. İnsanlarla kurduğum ilişkilerimde karakterime ve zekama güvenirim.. Ticari girişimlerimde kendime güvenirim.. Para kazanma yeteneğime güveniyorum..

* Hayattan daha fazlasını istiyorum , istiyorum ve elde edeceğim..

Telkinlerini önerebilirim.

06-26-2010 10:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

(06-26-2010 10:25 PM)Yıldırım Yazılan:  Oğlak burcunda ve Plüto üzerinde gerçekleşen Ay tutulmasıyla ilgili bu günlerde ;

* Ben , Güçlü ve Başarılı bir erkeğim / kadınım..

* İşlerimi tutkuyla yapıyorum..

* Başladığım her işi mutlaka sonuçlandırma becerisine sahibim..

* Elimi attığım her işe kolayca konsantre olabiliyorum , biliyorum odaklanmış zihin yeryüzündeki en büyük güçlerden biridir ve BEN müthiş bir odaklanma becerisine sahibim..

* Hayatta kazanmakta vardır kaybetmekte , hayat mücadelesinde bazı zamanlar düşebilirim ve dizlerim kanayabilir , zarar görebilirim , kayıplar yaşayabilirim ancak biliyorum ki asıl önemli olan şey düştükten sonra yeniden ayağa kalkmaktır..
Elbette yenilgilerle karşılaşacağım ve artık biliyorum ki önemli olan vazgeçmemek , kararlılıkla devam etmek ve YENİDEN DENEMEKTİR..

Yenilmekten korkmuyorum.. Kaybetmekten korkmuyorum.. İnsanların beni red etmesinden korkmuyorum.. Tam şu anda en kötüyle yüzleşme cesaretine sahibim..

* Ben Güçlü ve Karizmatik bir kişiliğe sahibim.. İnsanlarla kurduğum ilişkilerimde karakterime ve zekama güvenirim.. Ticari girişimlerimde kendime güvenirim.. Para kazanma yeteneğime güveniyorum..

* Hayattan daha fazlasını istiyorum , istiyorum ve elde edeceğim..

Telkinlerini önerebilirim.

verygood
06-26-2010 11:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Merkür Retrosu olduğunda dua önerisi

Bir şey almak istediğinizde ama bozulması ihtimali sizi endişelendirdiğinde ;

Allahım , izninle bu ....... almak ve sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorum.
Bu ...... hayırlı günlerde kullanabilmemi nasip et.

Ve ödemeyi yapıp o şeyi alırken Besmele çekmek iyi olacaktır.

Astrolojik etkiler bir tür enerjiyse , dualar da farklı türde enerjilerdir.

04-02-2011 02:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Şu saatlerde Boğa burcunda Yeniay gerçekleşiyor.
Boğa burcunun DÜNYALIK konularla çokça ilgili olduğunu söyleyebiliriz.
Öyleyse bu saatlerde -ve sabah uyandığınızda- maddi konularla bağlantılı dualar etmenizi / telkinde bulunmanızı önerebilirim.

Dua

* Allahım verdiğin nimetler için binlerce kez şükürler olsun ve izninle daha fazlasını istiyorum..

* Allahım kazancımı arttır , evimizin bereketini arttır..

* Allahım bana zenginlik ver , senin gücün her şeye yeter..

* Allahım tam şu anda benim için ve ailem için bir zenginlik yarat ve o zenginliği hayırlı günlerde değerlendirebilmemizi nasip et..

Telkin

~ Allahın izniyle zengin ve başarılı bir erkeğim / kadınım.. Para kazanma yeteneğime güveniyorum..

05-03-2011 04:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

transit jüpiter boğa burcunda

* sahip olduğum ( boğa ) her şey için şükürler olsun ( jüpiter )

* henüz sahip olamadığım şeyler konusunda iyimser ve ümitli olmayı tercih ediyorum.

06-06-2011 03:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

jüpiterin, güneşime göre 9. evime girişiyle, ne olacağını tahmin edebiliyorum.. bir kaç ay içinde açıkalrım umarım sziegülücük bakalım bakalım gülücük)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
06-06-2011 03:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(06-06-2011 03:23 PM)eylülmavi Yazılan:  jüpiterin, güneşime göre 9. evime girişiyle, ne olacağını tahmin edebiliyorum.. bir kaç ay içinde açıkalrım umarım sziegülücük bakalım bakalım gülücük)

9. ev yüksek eğitim. Astroloji eğitimi mesela:D olabilir mi?
06-06-2011 11:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Geçmiş Hayatlarımız Astrolojik Haritamızda Mı? yezda 9 10,574 11-28-2008 12:58 PM
Son Mesaj: galaxia

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir