Değerlendir:
  • 32 Oy - 3.31 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Progres Ay'ı İrdeliyoruz
Yazar Mesaj
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

RE: Progres Ay'ı İrdeliyoruz
(06-24-2011 03:54 PM)eylülmavi Yazılan:  jomaja, ay balığa güneş başaksın eegülücük)

yok değilim daha balığa yeni geçti bu deneyimlerim ay kovamdan kalanlar.ama elhamdülillah başaklık var yine de.:D aslında forumda en çok gözümde çarpan burçların başında başak geliyor.ne çok başağımız var.iyimi kötümü bilemedim ama:D
06-24-2011 04:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(06-24-2011 04:25 PM)JoMaJa Yazılan:  
(06-24-2011 03:54 PM)eylülmavi Yazılan:  jomaja, ay balığa güneş başaksın eegülücük)

yok değilim daha balığa yeni geçti bu deneyimlerim ay kovamdan kalanlar.ama elhamdülillah başaklık var yine de.:D aslında forumda en çok gözümde çarpan burçların başında başak geliyor.ne çok başağımız var.iyimi kötümü bilemedim ama:D

bence forumun yakaladığı en büyük şans bu
gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
06-24-2011 10:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gullusutcu Çevrimdışı
Saturna Vip
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 27

Stephen ARROYO kitabında demiş ki;progres planetlerin diğer köşe noktalarına (Alçalan ve İmum Coeli) kavuşumları da önemli ve dikkate alınmalıdır.Bu tip kavuşumlar bu noktaların geleneksel anlamlarından da bekleneceği gibi genellikle kişinin ilişkilerinde (alçalan) veya ev hayatı ve yaşam şartlarında (İmum Coeli) fark edilir derecede gelişmeleri temsil ederler.Ancak yükselen /alçalan MC/IC bir doğum haritası içinde kuvvet ve enerji akış akslarını oluşturduğuna göre bu dört noktadan herhangi birine olan bir kavuşum çoğu zaman karşıt noktayı açıkça hatırlatan bir tarzda ortaya çıkar .BU nedenle bu tip progresyonları anlamak için bu karşıt noktalar ve karşıt evler arasındaki kutupsallık etkisine de dikkat edilmesi tavsiye olunur.Örneğin;Tepe Noktası'na bir kavuşum pekala yeni bir ev almak şeklinde ortaya çıkabilir.

15 haziran 2009 tarihinde progres haritamda ,progres ayımın tepe noktasına kavuşmuş ve bu tarihte ben kendi evime taşındım.Üstelik plananan bir durum değildi.Herşey 15 günde oldu ve bitti.gülücük

Progres Haritam

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1...ay=15&smon

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1...;ast=&lang
08-10-2011 02:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

(08-10-2011 02:41 PM)gullusutcu Yazılan:  Stephen ARROYO kitabında demiş ki;progres planetlerin diğer köşe noktalarına (Alçalan ve İmum Coeli) kavuşumları da önemli ve dikkate alınmalıdır.Bu tip kavuşumlar bu noktaların geleneksel anlamlarından da bekleneceği gibi genellikle kişinin ilişkilerinde (alçalan) veya ev hayatı ve yaşam şartlarında (İmum Coeli) fark edilir derecede gelişmeleri temsil ederler.Ancak yükselen /alçalan MC/IC bir doğum haritası içinde kuvvet ve enerji akış akslarını oluşturduğuna göre bu dört noktadan herhangi birine olan bir kavuşum çoğu zaman karşıt noktayı açıkça hatırlatan bir tarzda ortaya çıkar .BU nedenle bu tip progresyonları anlamak için bu karşıt noktalar ve karşıt evler arasındaki kutupsallık etkisine de dikkat edilmesi tavsiye olunur.Örneğin;Tepe Noktası'na bir kavuşum pekala yeni bir ev almak şeklinde ortaya çıkabilir.

15 haziran 2009 tarihinde progres haritamda ,progres ayımın tepe noktasına kavuşmuş ve bu tarihte ben kendi evime taşındım.Üstelik plananan bir durum değildi.Herşey 15 günde oldu ve bitti.gülücük

Progres Haritam

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1...ay=15&smon

İlginç ve güzel bir bilgi paylaşım için teşekürler..
benimde progres ay ım ıc ye kavuşmak üzereyken işe başladım.. hala bu işteyim..

Yüzde ısrar etme,doksan da olur.İnsan dediğinde
noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/17364.gif
08-10-2011 02:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
salmakis Çevrimdışı
Scorpio Vip
Scorpio Vip

Rep Puanı: 10

Progres Ay'ım IC noktasıyla ve transit Neptün'le kavuşumdaymış. Şimdi de 2.35 derece Balık burcunda 4. evde ilerliyor. 29.45derece aslan burcundaki natal Merkürle zıt aç
ıyapıyordu. IC2yle birleşen natal Neptün nedeniyle çok zorlandığımı düşünüyordum. Progres Ay'da IC'deymiş. Hayatla aramdaki bağlar dönüşüm geçirdi. Zorunlu olarak ben de değiştim... Kelimelerle yapılan tanımlar henüz gelmedi. Bekliyoruz.

Balinanın karnında aylarca kalan Yunus peygamberin ne hissettiğini anladığımı düşündüğüm bile oldu sürprizzz

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/4/3215.gif
08-10-2011 03:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

(08-10-2011 03:39 PM)salmakis Yazılan:  Progres Ay'ım IC noktasıyla ve transit Neptün'le kavuşumdaymış. Şimdi de 2.35 derece Balık burcunda 4. evde ilerliyor. 29.45derece aslan burcundaki natal Merkürle zıt aç
ıyapıyordu. IC2yle birleşen natal Neptün nedeniyle çok zorlandığımı düşünüyordum. Progres Ay'da IC'deymiş. Hayatla aramdaki bağlar dönüşüm geçirdi. Zorunlu olarak ben de değiştim... Kelimelerle yapılan tanımlar henüz gelmedi. Bekliyoruz.

Balinanın karnında aylarca kalan Yunus peygamberin ne hissettiğini anladığımı düşündüğüm bile oldu sürprizzz

gerçektenmi benimde bir arkadaşım ın pr ay ı 4.eve giriş yaptı bi hastalık ortaya çıktı ve hala hastanede belirsiz durumu ölümü bekler gibi bi hali var, morali bozuk çok.. bende bir yerde okumuştm 4.evdeki pr ay pek iyi olaylar durumlar getirmez diye

Yüzde ısrar etme,doksan da olur.İnsan dediğinde
noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/17364.gif
08-10-2011 03:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Ben de suan dikkat ettim arkadaslar.. suan evli oldugum insanla tanistigim zaman 08.03.2009 progres Ayim venüsle kareymis... yani hic sevemedim o insani... hala da sevmiyorum... cok tuhaf bir sey... cok sacma bir evlilikti.. ve Ayim da yine 4. evde ve Yay burcundaymis.. yani kendimin hic bir sekilde müdahale edemeyecegim bir konumdaymisim... ve isin kötü tarafi kendim ugrastim bu evlilik icin... Iste hepsi Asik oldugum ama evliligin gerceklesemeyecegine inandigim kisiyle basladi suanki hayat serüvenim... sebebi hep o kisi...
Ben de ne diye kendimi bir evlilige atarim ki cok caresiz hissettim kendimi, oysa ne sacma.. Tevekkül edip oturmaliydim yerime :( Iste sirf bu yüzden affetmeyecegim kendimi ve bu yaptigim evliligi... hic bi zaman... Sirf halim yokken bir seylere cabaladim sinir sistemlerimi bozdum durduk yere... Allah'im affetsin...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
08-10-2011 07:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

Progres ay Dc ile kavuşum yapacak 2012 de , 7. evime giriş yapıyor evlilik vs ihtimali olabilir mi acaba? Bakalım herşey olabilir buna inanıyorum artık gülücük
08-10-2011 07:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

(08-10-2011 07:25 PM)Mavisahram Yazılan:  Ben de suan dikkat ettim arkadaslar.. suan evli oldugum insanla tanistigim zaman 08.03.2009 progres Ayim venüsle kareymis... yani hic sevemedim o insani... hala da sevmiyorum... cok tuhaf bir sey... cok sacma bir evlilikti.. ve Ayim da yine 4. evde ve Yay burcundaymis.. yani kendimin hic bir sekilde müdahale edemeyecegim bir konumdaymisim... ve isin kötü tarafi kendim ugrastim bu evlilik icin... Iste hepsi Asik oldugum ama evliligin gerceklesemeyecegine inandigim kisiyle basladi suanki hayat serüvenim... sebebi hep o kisi...
Ben de ne diye kendimi bir evlilige atarim ki cok caresiz hissettim kendimi, oysa ne sacma.. Tevekkül edip oturmaliydim yerime :( Iste sirf bu yüzden affetmeyecegim kendimi ve bu yaptigim evliligi... hic bi zaman... Sirf halim yokken bir seylere cabaladim sinir sistemlerimi bozdum durduk yere... Allah'im affetsin...
Hepimiz hatalardan kaçarken başka hatalar yapabiliriz.Evliliğin yanlış bir kararsa eminsen hiç durma bitir,hatanın hatayla düzeltilmeyeceğini görmüşsün.Sadece yüreğinde ki kişiyi bir kenara bırakarak karar ver,eşinle devam etmen neden imkansız.
Eğer geride kalan doğru kişiyse şu an onunla olurdun ,hala onun hayatına müdahalesine izin vermektesin
Boyumu aştıysam affola ama sana da yazık eşine de.
08-10-2011 07:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

(08-10-2011 07:58 PM)melis_bk Yazılan:  
(08-10-2011 07:25 PM)Mavisahram Yazılan:  Ben de suan dikkat ettim arkadaslar.. suan evli oldugum insanla tanistigim zaman 08.03.2009 progres Ayim venüsle kareymis... yani hic sevemedim o insani... hala da sevmiyorum... cok tuhaf bir sey... cok sacma bir evlilikti.. ve Ayim da yine 4. evde ve Yay burcundaymis.. yani kendimin hic bir sekilde müdahale edemeyecegim bir konumdaymisim... ve isin kötü tarafi kendim ugrastim bu evlilik icin... Iste hepsi Asik oldugum ama evliligin gerceklesemeyecegine inandigim kisiyle basladi suanki hayat serüvenim... sebebi hep o kisi...
Hepimiz hatalardan kaçarken başka hatalar yapabiliriz.Evliliğin yanlış bir kararsa eminsen hiç durma bitir,hatanın hatayla düzeltilmeyeceğini görmüşsün.Sadece yüreğinde ki kişiyi bir kenara bırakarak karar ver,eşinle devam etmen neden imkansız.
Eğer geride kalan doğru kişiyse şu an onunla olurdun ,hala onun hayatına müdahalesine izin vermektesin
Boyumu aştıysam affola ama sana da yazık eşine de.

Bitirmek istiyorum bu olmamasi gereken evliligi zaten, yalniz suan esim olan insan bunu bana zorlastiriyor... ozaman da hata olmayacakti aslinda, istemedigimi söylemistim kendisine... ama o hic beni duymazliktan geldi, asikmis.. inanmiyorum ask saniyordu... ben ondakinin ask olmadigini görüyordum ama o beni dinlemedi... suan bitirmek istiyorum ama o insan birakmiyor... o kadar zor ki.. sonra bazen diyor nasil istiyorsan öyle yap diye... ama bir ümid bekleyecek her zaman biliyorum ve bu yanlis... o kadar zor ki hersey.. bakalim Mevlam görelim neyler neylerse güzel eyler... diyebiliyorum sadece aciz bir kuluz sonucta...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
08-10-2011 08:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Progres Harita Hakkında Geniş Bilgi Angel 6 20,087 10-31-2019 09:23 PM
Son Mesaj: Cancer61
  Progres Harita Nedir? Angel 16 33,878 08-31-2019 12:53 AM
Son Mesaj: picachu
  Progres Yorumları astrosohbet 205 219,468 03-03-2018 11:06 PM
Son Mesaj: say24
  Progres Ay ile Transit Satürn Arasındaki Fark plutomania 1 5,729 08-20-2012 03:21 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Türkiye'nin Progres Harita Yorumu salmakis 4 7,503 07-11-2012 02:21 AM
Son Mesaj: deniz kaya
  Progres Güneşi İrdeliyoruz astrosohbet 159 161,095 06-10-2012 11:38 PM
Son Mesaj: Derin
  Progres Haritada Yeniay ve Dolunay Valde_Amor 2 6,142 07-02-2009 04:20 AM
Son Mesaj: gizem kara

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir